Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon Kullanıcıları Kulübü

@Yusuf'san
Ternmiş dahonmuş gönüller bir olsun hocam [emoji1] zaten baba oğul.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Yusuf'san
Scudo
Evet bende tern link c8 kullanicisi olarak aktif olmasi nedeniyle bu grubu takip ediyorum.

SM-G530H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence sonu 8 le biten her bisiklet olabilir. Parola 8 olsun.

@Yusuf'san 7`ler de kardeşimizdir onları da bekleriz çaya tabiiki.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf'san
Bu hafta ici gerekli organizasyon icin hazirliklari yapalim derim.

Katlayıp Trabzon'a da bekleriz arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: mhd ve GoGoRa
image.jpeg image.jpeg

Bugun lastikleri 20 1.50 schwalbe shredda ile degistirdim. Uzerindekilerin daha kalin olmasi yokusta sikinti yaratiyordu. Daha ince ve sportif olan shredda ile daha rahat performans almaya basladim. :) ayrica orj lastikler 1200 gr su anda ikisi 560 gr. Yarim kilo da agirliktan kurtuldum. Sirada pedallar var.

Kac para bu lastikler hocam.

SM-G530H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Yusuf'san Teşekkür ederim. Allah hiçbirimize kaza bela vermesin. Güzel güzel binelim, gezelim:)

Cumartesi aldığım gün denemek için 25 Km kadar sürdüm. Sele bende ağrı yaptı.Bakalım bu kilometrelerde birkaç biniş daha yapacağım. Eğer ki alışamazsam seleyi değiştireceğim.

Bu arada boyum 1.93, Kilom:100. Almadan önce bisikletin bana uygun ayarlanıp ayarlanamayacağı konusunda şüphelerim vardı. Ama sorunsuz şekilde seleyi boyuma uygun olarak ayarlayabildim. Uzun boylu katlanır bisiklet düşünen arkadaşlara bilgi mahiyetinde paylaşmak isterim.

Arkadaşlar bisikleti aldığımda üstünde takılı olarak gelen vybe nin ön çamurluğu tekere sürtüyor bisikletçiye götürdüm,onlarda yapamadı, Bende ön çamurluğu çıkardım,bu linkteki ürün bisikletin üstünde gelen çamurlukmudur? Yoksa daha mı kalitelidir.
(link)

@cagugur hayirli olsun. Bende senle ayni boy ve kilodayim. Gidon bogazi ayarli daha rahat bir kullanis saglaniyor. Sele cok rahat degil. Selle royal in bir modeliyle degistirmeni tavsiye ederim.

Bu arada ruble yi 11-34 le degistirmeme ne dersiniz arkadaslar? Yokus perf artar mi?

• Beğen
Tepkiler: cagugur
Hayirli olsun. Performansi iyi miydi? Ben kisa bir suruste olsa begendim. Zaten incelemesi road cruiser dan cok daha iyiydi.

• Beğen
Tepkiler: ercst0rm
@ugurbahadir performansi gayet iyi schwalbe shreddalarin hizimi kestigini dusundugum icin durano slim lastiklerle degistirdim hizlanmasi yol tutusu ve bisikletin kivrakligi cok basarili jantlari 20 " e gore bi tik daha buyuk bu yuzden lastik secimlerinde dikkat edilmesi gerekiyor 20 x1.18 olarak gecmekte

Gule gule kullan. Bakalim bende memnun kalirim umarim. Cok fazla hiz yapmiyorum ama yokusta biraz rahatlatsin diye degistim. Kisa kadar bunlarla gezicem sonra road cruiser lari tekrar takarim.

Arkadaşlar, bu arada ben heryerde Dahon D8 ve D7 vites oran karşılaştırmasını arıyordum. Bulamadım kendim hesaplayayım dedim.
D7 = 46 Aynakol 13/28 (sağdaki veri)
D8 = 52 Aynakol 11/32 (soldaki veri)

Referans oluşturması açısından aşağıdaki bilgiyi kullanabilirsiniz.
upload_2016-5-3_11-3-19.png

Deneyimli arkadaşlarım bir hata gördüyse düzeltirse sevinirim.

@ugurbahadir shreddanin yol tutuşu ve virajlari cok iyi mwmnun kalicaginizdan suphem yok gule gule kullanin

• Beğen
Tepkiler: ugurbahadir
Geri