Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Decathlon

şimdi baktım bir kaç ürünün fiyatına akıl almaz fiyatlar. decathlon bile lüks oldu memlekette. üst kategori markaları düşünemiyorum. 2021 için zorunlu olmadıkça birşey almam, alamam herhalde. kıyafet ihtiyaçlarını ve sarf malzemelerini de bugünlerde tamamlamak gerekir derken ortada kaldık.

Scudo
Decathlon yeni fiyat güncellemelerini görenler foruma koşuyor :D Ne olmuş öyle yahu 100'er 150'şer zamlar gelmiş herşeye inanılmaz.
Tam euro eşitlemesi olmuş ürünlerde.

Son düzenleme:
Fiyatlar da tıpkı ülkemiz gibi şahlanma döneminde.

• Beğen
Tepkiler: sccetin
Güncel fiyatları görenler anlık

mLQJD7.jpg

Sadece decathlon değil, bir çok markette farklı ürünlerde fena bi şahlanma var. 1 litre süt 7,5 lira olmuş.

Hız sayacının mıknatısı kaybetmiştim, 9.99'a almışım mayıs 2018'de...
şu an 32.00 TL...
(link)

matara kafesi için vida almışım ekim 2017'de, 4.99 dan...
su an 16 TL...
(link)

• Üzgün
  • İnanılmaz
Tepkiler: makifir ve Ronin45
(link)
Ben zam gelmeden aldım öneririm oldukça kaliteli forma hem rahat hem fit yarış yapmıyorsanız ideal.

Ben de alsam mı almasam mı diye gidip geliyordum, baktım zamlar cayır cayır geliyor son L bedenini aldım bir sabah ansızın :D Bisikletin rengiyle de uyar güzel olur diye düşünüyorum

Ben de alsam mı almasam mı diye gidip geliyordum, baktım zamlar cayır cayır geliyor son L bedenini aldım bir sabah ansızın :D Bisikletin rengiyle de uyar güzel olur diye düşünüyorum
Pazartesi ilk iş kapalım bir tane. 😉

• Hahaha
Tepkiler: necmeddin
(link)
Ben zam gelmeden aldım öneririm oldukça kaliteli forma hem rahat hem fit yarış yapmıyorsanız ideal.
Fiyatlar o kadar tedirgin etti ki, kredi kartı hesap kesimine 1 hafta olmasına rağmen sipariş verdim. 1 hafta sonra girip bambaşka bir fiyatla karşılaşabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Dongtaes
Fiyatlar o kadar tedirgin etti ki, kredi kartı hesap kesimine 1 hafta olmasına rağmen sipariş verdim. 1 hafta sonra girip bambaşka bir fiyatla karşılaşabiliriz.
Bence taksitli aldıysanız sıkıntı yapmanıza gerek yok zaten yavaş yavaş vadesiz taksitler de düşürülüyor. Hayırlı olsun diyelim :)

• Beğen
Tepkiler: OgulcanGuven
fazla kasmayın arkadaşlar, decathlon da bitti, 450 liraya aldığım çadır 2 sene olmadan 1000 liraya çıkmış. 25 liraya aldığımız gözlükler 120 lira olmuş. Elinizdekilerin kıymetini bilin, kimseye vermeyin satmayın, yırtılıp kırılıp parçalanıncaya kadar da kullanın. Yok yani bu fiyatlarla alışveriş artık keyif değil acı veriyor...

Samsundaki magza bomboş aylarir bisiklet icin bir tane malzeme gelmedi. Diğer illerde nasil bilmiyorum. Magza görevlileri hic birsey soylemiyorlar fakat gelirsede zamlı gelecek diyorlar.

• Beğen
Tepkiler: amasseia
(link) Bu kamp masasına bakıyordum 250 TL idi. Şu anda 325 TL olmuş. Her üründe her yerde zam zam zam.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
28 kasım tarihli siparişime göre afedersiniz ama çüş;

Matara Kafesi:
(link)
35 TL: %59 Güncelleme(!)

Asssaver:
(link)
25 TL: %25 Güncelleme(!)

Ekran Resmi 2020-12-27 22.04.40.png

Geçen yaz görev için gittiğim Almanya'da eşim ile beraber kira, araç yakıtı, market, gezme (4 ülke 13 şehir), bisiklet alış verişi (bir bisiklet+kasklar, pompa, yama seti, kilit, branda vs.) + işe git gel, öğlen yemekleri aylık 2000euro civarına geçiniyorduk tüm bu anlattıklarım içinde. Bir şey lazım olduğunda düşünmeden fiyatına bakmadan gidip alabiliyorduk, orda yaşadığım standardı burada neredeyse 10 katı birim parayla yaşayamıyorum. Forma, suluk fiyatlarını tartışıyoruz...

Geçen yaz görev için gittiğim Almanya'da eşim ile beraber kira, araç yakıtı, market, gezme (4 ülke 13 şehir), bisiklet alış verişi (bir bisiklet+kasklar, pompa, yama seti, kilit, branda vs.) + işe git gel, öğlen yemekleri aylık 2000euro civarına geçiniyorduk tüm bu anlattıklarım içinde. Bir şey lazım olduğunda düşünmeden fiyatına bakmadan gidip alabiliyorduk, orda yaşadığım standardı burada neredeyse 10 katı birim parayla yaşayamıyorum. Forma, suluk fiyatlarını tartışıyoruz...
Bırak şu kıskançları hocam

yol lastikleri için uyumlu değil tahmin ettiğim gibi.

Geri