Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Düz yolda yaptığınız maksimum hız?

Ortalama hız olarak hep 20-21km/h görüyorum (rüzgar olmadığında) , yarış bisikleti alsam ne kadar hız farkı fark eder çok merak ediyorum. Şuan da kullandığım bisiklet FX2 2022 disc.

Scudo
Evet benim hiz sabitleyicim bacaklarim. Yakinda ince lastik takmayi düsünüyorum, tahmini hiz artisi 30km/s olur gibi.
Abi ben sırf o yüzden 23mm den 25 mmye geçmeyi planlıyorum:snzdglsn:,napiyim tutamıyorum kendimi hep 150 200 kmh nereye kadar :acpsnr:

Harika bir konu gercekten. Baskasi adina utanmak ve ayni anda gulmek icin birebir 😀 En yavasimiz mtb ile 50-60 gidiyor zaten. Ah bir de yol bisikletine gecseler...

Farklılık olsun. Ben koşarak düz yolda 20kmh ye çıkmıştım 😆
Yürü be şefim senden hızlısı mezarda 😄
Şehir bisikleti ile 40 a çıkıyorum ama anlık patlayan bir güçle. Sonrası nefes nefese ben.

Tekteker(wheelie)'de 80 ;)

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin
Benim bisikletim düz yolda 120 km hızı gördü. Ama haberi yoktu tabi. Arabanın arkasında bağlıydı o sırada.
Bi dk ya! Acaba sanayiden bir kule gergisi edinip, bisiklette iki teker arasına kaynak yaptırsak, virajda da hız kesmeden dönebilir miyiz acaba :ssrtcbya:.

Ortalama hız olarak hep 20-21km/h görüyorum (rüzgar olmadığında) , yarış bisikleti alsam ne kadar hız farkı fark eder çok merak ediyorum. Şuan da kullandığım bisiklet FX2 2022 disc.

bacaklarınızdaki güç ile orantılı olarak 35-40, hatta dahada güçlendirip 50 kilometre hızlara bile ulaşabilirsiniz. Asıl mesele şu ki bu hızları ne kadar sürdürebileceksiniz. 300-500 metre mi yoksa 30-50 kilometre mi?

bacaklarınızdaki güç ile orantılı olarak 35-40, hatta dahada güçlendirip 50 kilometre hızlara bile ulaşabilirsiniz. Asıl mesele şu ki bu hızları ne kadar sürdürebileceksiniz. 300-500 metre mi yoksa 30-50 kilometre mi?
Teşekkür ederim cevabınız için, güçlü bacaklara sahip olduğum söylenemez maalesef. 30 km giderken en fazla 500m sürebiliyorum eğer rüzgar önümden esmiyor ise.

Yetmiyor yetmiyor yetmiyor... 70 in üstüne çıkmıyor 53 ayna var düz yolda çeviriyorum, boşa dönüyor yetmiyor. 80-90 ayna satan var mı?

• İnanılmaz
  • Beğen
Tepkiler: MakRo ve suyunsesi
Anlık 45-50 i gördüm ama devamlılık anlamında en fazla 35-36 gibidir.

Dağ bisikleti ile yokuş aşağı 80
Düz yolda 55

Geri