Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Düz yolda yaptığınız maksimum hız?

Bende sabit olarak düz yolda 130km/s hizi yaklasik 25-30km kadar tutabiliyorum ama ondan sonra bi yorulma geliyor ve sonra ortalama 80 - 90km/s oluyor. yokus yukari en fazla 60km/s oda 3-4km kadar, yokus asagi ise 180ni gördüm.

makina mısın mübarek. milli takıma alalım seni

Scudo
@Turisti 144 BCD aynakol hey maşallah... Küçük dişli de 50 var gibi?

• Beğen
Tepkiler: Turisti
ben 29 jant 2.10 kalınlıkta tekerle 14.6 kg lik dağ bisikleti ile yokuş aşağı yol bisikleti misali yatarak bi yandan deli gibi pedal çevirerek 15-20 saniyelik 78-80 hıza ulaştım
sık sık yokuş aşağı düz yol hız denemesi yapıp vucudu yoruyorum düz yolda da max 48 görebildim rüzgarsız yolda ben hız delisi olduğum için bisikleti de değiştirmeyi zaten düşünüyorum ki önemli olan bisikletten çok bisikletin pedalını çeviren bacaklar :) ki bu hız sevdam yüzümden mitas ocelot 2.10 lastikler sıfır kaydırma ile dümdüz oldu artık asfaltın lastikleri ısıta ısıta yakmasından mıdır bilemem

• Beğen
Tepkiler: Kangaroo
ben 29 jant 2.10 kalınlıkta tekerle 14.6 kg lik dağ bisikleti ile yokuş aşağı yol bisikleti misali yatarak bi yandan deli gibi pedal çevirerek 15-20 saniyelik 78-80 hıza ulaştım
sık sık yokuş aşağı düz yol hız denemesi yapıp vucudu yoruyorum düz yolda da max 48 görebildim rüzgarsız yolda ben hız delisi olduğum için bisikleti de değiştirmeyi zaten düşünüyorum ki önemli olan bisikletten çok bisikletin pedalını çeviren bacaklar :) ki bu hız sevdam yüzümden mitas ocelot 2.10 lastikler sıfır kaydırma ile dümdüz oldu artık asfaltın lastikleri ısıta ısıta yakmasından mıdır bilemem
adam foruma ne kadar hızlı olduğunu yazmak içn kayıt olmuş :dd

dişli oranları neydi? o hızda pedal çevirmek çok zor bence ve bir de dağ bisikleti. çevrilse bile o kadanslarda ve hızda denge zor. pedal çevirmeden pozisyon alıp iyice kapanmak daha faydalıdır hız açısından.

• Beğen
Tepkiler: Myali
dişli oranları neydi? o hızda pedal çevirmek çok zor bence ve bir de dağ bisikleti. çevrilse bile o kadanslarda ve hızda denge zor. pedal çevirmeden pozisyon alıp iyice kapanmak daha faydalıdır hız açısından.
Arka dişli mf 500 14 34 olması lazım ön de 42
adam foruma ne kadar hızlı olduğunu yazmak içn kayıt olmuş :dd
Hayır bisiklet toplayacağım 3 aylık Bi süreci hem fotoğraflar ile hem de Bi yandan size sorular sorarak ilerlemek istiyordum ama konu açma yetkim yok aktiflik istiyor

bigRing1.jpg

Bende sabit olarak düz yolda 130km/s hizi yaklasik 25-30km kadar tutabiliyorum ama ondan sonra bi yorulma geliyor ve sonra ortalama 80 - 90km/s oluyor. yokus yukari en fazla 60km/s oda 3-4km kadar, yokus asagi ise 180ni gördüm.
Aman radarlara dikkat hocam

Bu konuya sürüş kaydı ya da video ekleme şartı gelmezse fatbike kullanıcılarından 32/14 ile 100+ km'leri görmemiz işten bile değil.

Carraro Sportive230 ile haftada 3-4 gün bisiklete biniyorum. Akşamları 30-40 km arası karadeniz sahil yolunda kullanıyorum.
Düz yolda 25-30 arası değişiyor, çıkışlar 15 inişlerde max 42 gördüm.
Yani tur sonraları hız ortalamam 23-24 km/s aralığında oluyor.
Bu 60-70-80-90 yapanları merak ediyorum gerçekten, allah kolaylık versin bacaklarınıza yazık.

bostancı kaynarca (tamamı düz parkur ) hattında grup sürüşünde 35 km de 40 ortalama gördüm , solo sürüşte 38 yapabildim , ortalama 1 saat altı bi sürüş 210 watt ortalama güç ile bitti. Bu sürüşlerde de maks hızlar 48- 50

Geri