Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Düz yolda yaptığınız maksimum hız?

Scudo
TT (bostancı-kaynarca) etabını kullanan herkes gibi 45-47 , F1 pistinde ve Orhanlı E-5 iniste - 67-69 kms :)
bu kounya 2019 'da mesaj yazmisim 😀 O tarihten beri de gelisim kaydettigim icin sevindim isin gercegi. 😀
Kaynarca - Bostanci sahilyolunda grup surusumuzde 2020 Ekim'di saniyorum Yali tarafina gelirken 57-58 gormustuk grubu ceken ilk 3'lu olarak ama nasil olduysa o surus 51,2 km's olarak yansimis STRAVA kayitlarina. (bu arada ben 3ncu surucuydum).
Saniyorum ayrica hiz sensorum olmadigi icin sekilde oldu.
Kisaca , yol bisikleti grup suruslerinde ve draftta kalan biri icin bu hizlarin gayet mumkun oldugunu dusunuyorum.
O hatta surus yapan herkes bilir ki ; Bostanci - Kaynarca - Bostanci guzergahinda , traifk ve isiklar elverdigince 36- 38 ortalamalar hatta ve hatta 40-42 ortalamalarla cok surus oluyor.

Ben de 27.5 jant karbon mtb ile hafif aşağı eğim de köy yolunda 69 ile ancak gidebilmiştim düz yolda 60a yaklaşsam da pedal boşa çıktığı için fazlasını göremedim henüz. (55kgyim)

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin
bu kounya 2019 'da mesaj yazmisim 😀 O tarihten beri de gelisim kaydettigim icin sevindim isin gercegi. 😀
Kaynarca - Bostanci sahilyolunda grup surusumuzde 2020 Ekim'di saniyorum Yali tarafina gelirken 57-58 gormustuk grubu ceken ilk 3'lu olarak ama nasil olduysa o surus 51,2 km's olarak yansimis STRAVA kayitlarina. (bu arada ben 3ncu surucuydum).
Saniyorum ayrica hiz sensorum olmadigi icin sekilde oldu.
Kisaca , yol bisikleti grup suruslerinde ve draftta kalan biri icin bu hizlarin gayet mumkun oldugunu dusunuyorum.
O hatta surus yapan herkes bilir ki ; Bostanci - Kaynarca - Bostanci guzergahinda , traifk ve isiklar elverdigince 36- 38 ortalamalar hatta ve hatta 40-42 ortalamalarla cok surus oluyor.
Rüzgarı engelleyecek araç bulsam ah ah nerede ? Rüzgarda inadına hep önden eser. Hiç arkadan esmez. Sen durur haldeyken esmez pedala asılırsın rüzgar eser

• Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.
@MAERKEK affiniza siginirim , siz bizim buralari bilmezsiniz ; burada , otobusler ve ufak kamyonet turu araclar fazlasiyla var ve bunlar yardimci ekipmanlar 🤣 onlara takilirsaniz 70-75 rahat gorursunuz. STRAVA kayitlarini inceleyin bunlar cok asikardir. 😀
Bizimkiler bildiginiz grup ve draft surusleri.
Ancak , haklisiniz , bisikletcinin kaderidir , ruzgar hep kafadan eser :)

@Anonim Bu yeleği nereden aldınız acaba ?

@ophellia Antalya'da motor mağazası olan arkadaşımın hediyesi.. Ona da yurtdışından gelen bir abimiz getirmiş..

Maksimum 74,5 görmüştüm sınırlarımı zorlayarak.

• Muhteşem
Tepkiler: Adil ÜNALDI
@Anonim Bu yeleği nereden aldınız acaba ?

Merhaba,
Ben de buna benzer bir şey kullanıyorum. Hem taşıması kolay hem de görünürlüğü iyi. İnternette Reflektörlü Band Yelek Bisikletlilere Özel şeklinde aratırsanız bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ophellia
Yol tam anlamıyla düz değildi belki %1-2 civarında eğim vardı.
Rüzgarsız bir zamandı düz yol 60 yaptım (Yol Bisikleti.)
O kadar yaptığımın farkında değildim arkamda bir araç korna çaldı yanımdan geçerken eliyle 60 diye işaret etti :)
Hedefim daha yüksek hızlar

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
İki tane rüzgar arkada solo sürüş bırakayım. Analiz edildiğinde düz yolda neler çıkar neler. Ayrıca birinde video kaydı diğerinde power verisi var. Bu konu başlığı çok göreceli. Düz yolda en fazla hız da ne sürede? İnişten sonraki düzlük mü? Ne? Temiz bir inişin sonundaki 200 - 300 metrelik düzlükte 80 kms görmekte oldukça olası. Onun için bu konunun goy goyu çok olur.

(link)

(link)

Puslu bir havaydı, çiseleyen yağmura aldırmadan vargücümle pedallıyordum 1500 watt civarı güç ürettiğimi düşünüyorum aero bisikletim karşıdan esen rüzgarı yarıp geçerken önümde bir bulut oluşmaya başladı bir patlama sesiyle irkildim aman Allahım ses hızını geçmişim. Şuraya strava verisini şuraya da youtube videosunu atıyorum inanmazsanız dayıya sorun.

Son düzenleme:
İki tane rüzgar arkada solo sürüş bırakayım. Analiz edildiğinde düz yolda neler çıkar neler. Ayrıca birinde video kaydı diğerinde power verisi var. Bu konu başlığı çok göreceli. Düz yolda en fazla hız da ne sürede? İnişten sonraki düzlük mü? Ne? Temiz bir inişin sonundaki 200 - 300 metrelik düzlükte 80 kms görmekte oldukça olası. Onun için bu konunun goy goyu çok olur.

(link)

(link)

İleri sardığım noktada kamyon arkası gördüm. Senin ihtiyacın yok Ziya...

@Mad Buddha Kamyon arkası sayılmaz dikkalice izlersen emliyet şeri dolu olduğu için o noktayı sadece kamyonun arkasında geçtim. Video da 2:01

• Beğen
Tepkiler: M.İhsan
56 km/h Zeytinburnu sahil her seferinde sprint atmaya çalışıyorum 56 yı geçemiyorum (Yol bisikleti )

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Düz yol değil ama hafif inişli bi yerde 85 yaptım

Geri