Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

eBay

paypalı türkiyede ve türk banka kartları ile kullanamazsınız. bddk paypala vergi ver ya da defol git dediği için onlar da def olup gittiler. paypal ın türkiye faaliyeti mevcut değil artık. ebaydan alışverişi özledim desem yeridir.

Scudo
Bir şekilde kullanma ihtimali var mı bu yöntemi?

Hesap açılabiliyor, ödeme ekranına kadar sorunsuz geliyor. Ama ebay'den yönlendirerek son ödeme ekranına ulaşınca kartı kabul etmiyor. 7-8 farklı kart denedim kabul etmedi.

2018 sonlarında benzer şekilde alışveriş yapabilmiştim ama şimdi olmuyor nedense. Neredeyse 100lira daha uyguna bulduğum için epey uğraştım. Farklı ülkeden banka hesabı - online banka tarzı şeyleri dahi araştırdım ama olmayacak galiba.

Ben de hesap acarken ingiltere adresi verdim, o sayede hesap acabildim. Ama odeme ye gelince Turkiye kredi kartlari ile odeme yapamadim :(

Cüzi komisyon karşılığı istediğiniz ürünü sizin adınıza satın alan arkadaşlar var. Ben bugüne kadar 3-5 kere denedim ve hiçbir sorun yaşamadım.

@Pino Kyo

Evet biliyorum ama kredi kartı ile alınca 1 ay sonra ödeyeceğim, diğer türlü hemen şimdi havale yapmak gerekiyor :)
Neyse, gearbest'e 15 dolar fazla verip, daha uzun süre kargo bekleyip birde daha fazla gümrük vergisi ödeyip alacağız mecburen.

@Pino Kyo siz hangi aracıları kullandınız paylaşırmısınız

O aracılar benim bildiğim hiç de cüzi ücret almıyorlar 30 dolarlık ürün için 20 dolar komisyon istemişlerdi 2 kişiye sordum ikisi de aynı ücreti istediler

Ebaydan ilk defa alışveriş yaptım. Türkiyede Paypal olmadığı için ebaydan alışveriş yapılmıyor diye biliyordum ama kartla ödeme yaptım ve kabul oldu. Ebaydan alışveriş yapıp sıkıntı yaşayan var mı?

Bazı satıcılar (büyük çoğunlukla) paypal kullanıyorlar ve kredi kartı ile satış yapmayı güvenli bulmuyorlar. Aradığınız ürünü bulduğunuzda kredi kartı ile işlem yapacak satıcı için ekstra arama yapmak gerekiyor, siz turnayı gözünden vurmuşsunuz..

Bazı satıcılar (büyük çoğunlukla) paypal kullanıyorlar ve kredi kartı ile satış yapmayı güvenli bulmuyorlar. Aradığınız ürünü bulduğunuzda kredi kartı ile işlem yapacak satıcı için ekstra arama yapmak gerekiyor, siz turnayı gözünden vurmuşsunuz..
😀 sevindim tamamen tesadüf oldu. Çok da ciddi bir fiyat indirimi vardı. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Serrchi
Bu siteden alışveriş yapıpta pişman olan oldu mu mesela Aliexpress gibi dolandırıcı/replika ürünler bulunuyormu ? bende ayaklabı almak istiyorum ama tereddüt içindeyim

Bu siteden alışveriş yapıpta pişman olan oldu mu mesela Aliexpress gibi dolandırıcı/replika ürünler bulunuyormu ? bende ayaklabı almak istiyorum ama tereddüt içindeyim
Ebay bizdeki sarı site gibi.Kişiler ikinci el ve sıfır ürünlerini satıyor. Aliexpress'te dolandırıcı ürün mü varmış ? 😯

• Beğen
Tepkiler: onuRide
Ebay bizdeki sarı site gibi.Kişiler ikinci el ve sıfır ürünlerini satıyor. Aliexpress'te dolandırıcı ürün mü varmış ? 😯
Olmaz mı hocam dolu.. Bizzat tarafıma çakma ürün gönderdiler. En iyisi iç piyasada güvenilir işletmelerden almak aslında

Olmaz mı hocam dolu.. Bizzat tarafıma çakma ürün gönderdiler. En iyisi iç piyasada güvenilir işletmelerden almak aslında
Aynen kral faiş fiyatlarla iç piyasadan alabilirsin garmin ürünlerini .d

• Beğen
Tepkiler: yusuf_49
Aynen kral faiş fiyatlarla iç piyasadan alabilirsin garmin ürünlerini .d
Ben ayakkabıları düşünerekten yazdım yurtdışından satın alınan elektronik cihazlar hakkında bir izlenimim olmadı hiç. Her türlü alışverişte güven öncelik olmalı

Geri