Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erdoğanlar Bisiklet

@küçükizci Bu cevaplarını nickindeki küçük kısmına veriyorum ama izcilerin adını lekeleme bari :)

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal
Scudo
@küçükizci bu ürünü almayı düşünüyorum erdoğanlardan daha ucuza satan bir yere rastlayamadım, sen biliyorsan söylersen sevinirim

Erdoğanlardan 2 adet cube bisiklet aldım. Sezon dışı olduğu için iyi bir indirim aldım. Sorunsuz bir şekilde ertesi gün kargom geldi. Bisikleti arkadaşla beraber kurduk . Beceremediğimiz yerde telefon açtık kendilerine. Telde anlattılar biz kurduk. Gayet ilgiliydiler . 2 adet brooks b 17 seleyi de geçenlerde sipariş geçtim ertesi gün elimdeydi. Hepsi buradadan ön far ve arka stop siparişi geçtim 1 hafta oldu hala tedarik sürecinde. Fark ortada bence.

Bu trollde kime hizmet ediyorsa erdoğanları karalamak için elinden geleni yapıyor.

Bence konu gayet başarılı bir şekilde erdoganlarbisiklet'i bilmeyenler veya sevmeyenler için en azından sempati boyutunda alaka kesbedecek noktaya gelmiş!
Kimin hangi tarzda eleştirdiği ve kimin hangi tarzda, örnekleriyle savunduğuna bakinca: hakkaniyetli biri (bence) erdoğanlara sempati duyacaktır.

Erdoğanlar biseklete yengi gelmiş olan Rox 10 Gps Set olarak 1510 TY fiyatı var.
(link)
(link)
Genelde fiyatlar bu şekilde tamam TL olarak 150-200 fark normal ama bu kadarı da çok bence.

@Hasan Saylık

Sigma'yı Türkiye'ye Aslı Bisiklet Getiriyor.
@Erdoğanlar Bisiklet 'in , distribütor'ün söylediği fiyatın altında satma şansı yok :) vergisi ile 750-800 TL'ye yurtdışından da alma imkanınız var tabi. Bozulursa biraz uğraşırsınız ama garanti vs. Ayrıca nakit 1300 TL'ye alırsınız biraz pazarlıkla.

Bu arada Bike24'e login olup , Country olarak TR seçerseniz vergisiz fiyat olan 159,66 Euroyu olarak görebilirsiniz. :)

Gelin ben size bir kurşun kalemi 5 liraya satayım, sonra ertesi gün getirdiniz şurası çatlak dediniz, bende yenisiyle değiştirdim, sonraki gün telefonla aradınız "bunun ucunda bir bozukluk var tam düz değil" dediniz, ben de "gelin değiştiriyim hiç sorun değil" dedim ve değiştirdim, şimdi sonuç olarak alınan kalem değeri 75 krş idi ve ben 5 tl'ye sattım size yani daha bir kez değiştirsem bile zarara girmiyorum hatta hala kazançlı konumundayım, işte olay da budur.(kusura bakmayın ama fiyatları çok ti'ye alınası belirliyorlar)

@kutlucan

Firma cevap vermiş ama konuyu okuma gereği duymadan, son mesaja baıp yazmışsınız çok belli :)

Erdoğanlar Bisiklet Fiyat Konusu okuyun mesajı

800 x 6,5 = 5200 TL'ye satılıyorsa Türkiye'de dediğiniz doğru :) Yoksa teşpihde hata olmuş :) Kimse hele hele böyle pahalı ürüne 6,5 katı ödeme yapmaz.Ha bu arada Tr'de başka satan varsa ondan da alabilirsiniz tabi :)

@Halilibrahim
Teşbihde hata olmaz, zaten oyle son mesajı okuyup yazmışım gibi anlaşılmasın diye tiye aldıgımı da belirttim tabikide 6.5 katı değil ürünler zaten kimse fiyatların 6.5 katı olduğunu kanıtlamaya çalışmadı:)

Bir dipnot: Sevgili Sarper Günsal da demişti "ben bu filmi biryerden hatırlıyorum ama, hem yapıyosunuz hemde mağdursunuz" :D

@kutlucan

yaşınızı şimdi gördüm mobilden göremiyordum tamam haklısınız. :)

Geri