Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erdoğanlar Bisiklet

ayakkabı alma sürecinde bayağı bir kendilerini bezdirdim... haklarını helal etsinler
lütfü bey ve çalışanları çok yardımcı oldu tam 3 defa bisikelt ayakkabısı değiştirdim alım sürecinde, kendilerine çok teşkkür ediyorum buradan . umarım bu esnaflıklarını hep böyle devam ettirirler

Scudo
Ben daha önce spd pedal aldım memnun kaldım fakat geçen hafta sitelerinde Schwalbe Durano Plus lastik görüdm yurt dışı ile aynı fiyata sepete attım ama bi taraftan da whatsapptan stok sordum var dediler (bir gün sonra cevap verdiler bekledim) siteye döndüğümde diğer baktığım lastiklerin fiyatı aynıyken stok sorduğum lastiklerin fiyatı artmıştı. Ucuz olduğuna mı uyandılar ne oldu bilmiyorum ama tabi oradan almadım wiggle'dan aldım.

@bibisiklet merheba bende 1 Ay önce Schwalbe 27.5 2.0 lastik sordum var dediler fiyat sordum 225 TL dediler çifti 450 TL arkadaşım sağolsun yurtdışından al dedi 147 TL ye geldi tamam ilgi alaka süper ama yurtdışından ayni lastiklerden 6 adet alıyoruz para kazanacaklar ekmek yiyecekler ama bu nasıl ekmek yeme dilim ekmekmi somun ekmekmi anlamadım ben

Daha önce 2 defa alışverişim oldu
Telefonla arayıp soru sorduğumda gayet güzel ve anlayışlı karşıladılar
Ürünlerde hızlı bir şekilde elime geçmıstı ben memnun kaldım

@enja

Yurt dışından aldığın yer doğrudan fabrikadan satın alıp satıyor. Aracı yok.

Türkiye'deki ithalatçı fabrikadan bile alamıyor, büyük toptancıdan alıyor, toptancı karı ekleniyor. İthal ediyor, dağıtıcıya satıyor. Dağıtıcı da dükkanlara satıyor. Elden ele geçe geçe fiyatı artıyor.

Ben geçen yıl Giro'nun kasını ve Mavic'in eldivenini satın aldım. Aldığım gün kargoya verdiler, 1 gün sonra elime ulaştı. Bana göre sıkıntısız ve hızlı bir alışveriş oldu.

@clubber keşke uygun olsada dışarıdan almasak bizim insanımız kazansın ama 450 TL veremem dediklerinizi çok iyi anlıyorum

Bizim buralarda yok galiba ya da varda hiç denk gelmedim..

Kendilerinden bir kask almıştım, kilit mekanizması sıkıntılı çıktı, (kargolar onlardan olmak üzere) hiç sorun etmeden değiştirdiler, iadem ellerine geçtiği gibi yenisini gönderdiler, göndermeden kontrol de etmişler. Ayrıca Whatsapp'tan da zırt pırt taciz ediyorum, ellerinden geldikçe yardımcı oluyorlar.

Benimde alışveriş yapma imkanım oldu online olarak ve mennun kaldım, aramalarımda da çok ilgilendiler sağolsunlar. İzmirdeki çoğu işletme beş para etmez.

• Beğen
Tepkiler: Groims
Lütfü abi bisiklete ilk başladığım yıllarda bana çok yardımcı olmuştur. Yiğidi öldür hakkını ver demişler :)
Ara sıra giderim dükkanlarına herşey yerli yerinde, o kazanıp dükkanını doldurdukça Ülkede ki bisiklet sporu yapanlar farklı malzeme görüyor.
Türkiye genelinde Delta'nın hizmeti ayrıdır ama Ankara'da Erdoğanlar ve Öner bisikletin yeride farklıdır.

Edit: web adreslerinin yavaş olduğunu alt postlarda belirtenler olmuş ama bende hiç sorun yok arkadaşlr.

Edit2: Ankara'da başka firmalara gitmemenizi de şiddetle tavsiye ederim. Parasını verip hizmet alamadığınız yerler var.

Erdoğanlar Bisiklet gerçekten iyidir. Küçük hesapçı değillerdir. Üçe beşe bakmazlar, Lütfü bey iyidir ama Mehmet bey çok daha iyidir;).(Bu arada Mehmet bey'in üstelik ihtisasını yapmış ve de oldukça başarılı bir Veteriner Hekim olduğunu kaç kişi biliyor acaba?) Müşterisi olun veya olmayın ilgilenirler. Ankara da bana göre alışveriş yapılabilecek tek mağazadır.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Benim de çok memnun kaldığım bir firmadır. Ücretsiz ve hızlı teslimat sağlamaları ayrıca telefonda her konuştuğumuzda ürünlerinin arkasında durmaları ve güven vermeleri erdoğanları tercih etme sebebim.

Benim için Türkiye'deki en iyi bisiklet mağazasıdır. İstanbul'da olduğumdan e-ticaret sitelerinden alışveriş yapıyorum. Kendileri ile tanışmadık. Ancak tanışmayı arzu ederim. Alışverişlerimde çok memnun kaldım. Ürünlerle ilgili de bir sorun yaşarsanız ellerinden geleni yapıyorlar. 3'e 5'e bakmadan elimden geldiğince kendilerini tercih ediyorum. Çünkü biliyorum bir sorun yaşarsam kesinlikle ellerinden geleni yapacaklardır.

İnternet sitesinde sayfa yüklemeleri çok uzun sürüyor. Benim tarayıcıdan mı kaynaklı bilmiyorum ama sadece Erdoğanlar Bisiklette böyle

@Şafak Başlar Siteleri cidden çok yavaş. Alışveriş yapmak için bin takla atmak gerekiyor. İnşallah düzeltirler.

• Beğen
Tepkiler: Şafak Başlar
2 gün önce sipariş geçtim. kargo henüz gelmedi. gönderilen mailde sipariş durumunu kontrol için hesabınıza giriş yapın diyor ama siparişimin durumunun ne olduğu gösterilmiyor.
bekliyoruz. site yavaş yükleniyor.

Sayfaları açılmayan site yapmışlar. Helal olsun erdoganlar bisiklet :)

Açılmayan sayfalari açtım siparislerimi verdim 1 gün içinde eksiksiz ve saglam bir sekilde teslim aldım. İlgi alaka ve hızlı geri dönüşler icin teşekkür ederim.

Geçen hafta ziyaret ettim.Mağaza olarak güzel fakat bana biraz fiyatları piyasaya göre yüksek geldi. Euro cinsinden fiyat yazılmış hep. Bazı ürünler makul fiyatta fakat bazı ürünler neredeyse 2 katına kadar fark ediyor. Onun dışında marjinal güzel parçaların bulunabileceği bir dükkan. 10 üzerinden 7 :)

Geri