Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erdoğanlar Bisiklet

Scudo
@Mehmet Metin Levent

.Hegelin bulanık mantığla Hegele mezarında takla attıracaksın.

Yeni topladığım yol bisikletimin çoğu parçasını erdoğanlardan satın aldım. Güvenilir, samimi ayrıca kargo gönderimi ve paketleme konusunda başarılılar! Fiyatları Türkiye deki bisikletcilerden daha ucuz

Bisiklet kullanmaya başladığımdan beri Türkiye içerisinden yaptığım bisiklet ile ilgili online alışverişlerin tamamına yakınını Erdoğanlardan yaptım, hepsinden de memnun kaldım. Tabi bir Finlandiya kadar olamasak da Türkiye'de de Erdoğanlar gibi işini iyi yapan firamalar var, tavsiye ederim.

@Bigpatron

Eskiside olabilir.

Yeni bir nick, yeni bir yer
Yine girilecek forum lazım.
Yeni bir mesaj, yeni bir atar
Bunlar için bana şans lazım.

Yeni bir şehir, yeni bir ülke
Tek tek keşfetmem lazım
Yeni tartışma gerisi banlanma
Kendime yeni bir Eray lazım

Demek istemişte olabilir.

Ne bileyim içimden geldi. Özledim galiba :D

170mm aynakol sipariş etmiştim, hiçbir şey söylemeden 172.5 mm aynakol göndermişlerdi. Evet bilgisiz biri olsam kutusunda yazan 172.5 yazısını görmesem fark etmeyecektim bile. Haliyle arayıp sordum, neden 170mm göndermediniz diye. Stokta 170 kalmamış, ondan 172.5 gönderdik deyiverdi :D Hayır bir de üstüne “fark yok zaten yea” falan demeye başladı. Konu da açmıştım hatta. Biraz garip insanlar ama websitelerindeki ürün yelpazeleri çok geniş ve fiyatları Türkiye ortalamasına göre oldukça iyi. Çalışanların iletişimi, telefonda verilen gevşek cevaplar, etik olmayan şekilde farklı ölçüde ürün gönderip bir gram vicdan azabı çekmemeleri kötü, bu tip şikayetlerini zaten çok sık okuyoruz. Esnaf kafasıyla iş yapıyorlar adamlar Ama fiyatları iyi ve ürünleri bol.

Konu amacından uzaklaşmayalım lütfen :srnsml:

Önceden de yazmıştım konuyu tekrar rotaya sokmak için yazayım. Jant sipariş edecektim haftaiçi aradım satın almak için ürünün haftasonu indirime gireceğini o zaman almamı söylediler +1, ürün elime 1 günde ulaştı ama 6 vida göbekli istememe rağmen centerlock göbekli göndermişler -1, kendilerini aradığımda hemen 6 vida göbekli olanı kargoya verdiler +1, elimdeki centerlock göbekli jantları kargoya veremeden 6 vida göbekli olan jantlar elime ulaştı. Pahalı denilen ürünlerde haftasonu indirimleri ile cazip hale geliyor genelde. Ben yurtiçinden alışveriş yapacak olsam Erdoğanları tercih ederim.

Decathlon'dan alıyorum herşeyi ama pompa tercihimi Erdoğanlardan yana kullandım..Netten iki pompa aldım..Kargoda sorun yaşadım ama ürünler iyi çıktı..Bir ayak ve bir el pompasına,sanırım bir ay önce 130 lira verdim..:harika:

Geçen hafta; ayak pompası, km sayacı, arka far, zincir, zincir temizleme aparatı aldım ve pompa dışında her şey sorunsuz geldi. Km sayacı stokta kalmadığı için bu ay tedarik edecekler, bir de bu var. Pompa'yı da kullanamadığım için iade ettim ve herhangi bir sıkıntı çıkarmadılar. Bisikletimi de oradan almıştım zaten ve yine aynı şekilde gayet yardımcı olmuşlardı. Çözüm odaklılar, pahalı satmıyorlar, ürün yelpazesi geniş. Kötülememek lazım böyle yerleri, diye düşünüyorum.

Zaten yapmak zorunda olduğu işi yaptığı için firmaları yere göğe koyamayan arkadaşları anlamakta zorluk çekiyorum. Cem Yılmaz'ın bir skecinde söylediği gibi, "Bir paket sigara istediğiniz bakkalı, tezgahtan size sigarayı uzattı diye alkışlıyor musunuz?"

Sipariş verdiniz, kargoya verildi, ürün geldi. E zaten bu olması gereken şey; övgüyü hakeden bir durum göremiyorum ben burada.

Umarım kimse Erdoğanlar'dan aldığı ürünle ilgili bir sorun yaşamaz; ve sorun yaşadığınızda Erdoğanlar'ın karanlık yüzünü görmek zorunda kalmazsınız :)

@Mehmet Altuğ Mehmet bey benim tebrik ettiğim konu ürünü kargoya vermesi değil aslında haftaiçi alacağım ürünü almayın haftasonu indirim yapacağız demeleri. Diğer anlattığım bölümlerde aslında olması gerekenler ancak yaşanan olayları biliyorsunuz hiç sevmediğim cümleyi kuracağım ama burası Türkiye.

• Beğen
Tepkiler: 9magiko
2004 yılında ilk defa gittim eski mekanlarına kapıdan içeri girdim abimiz kim olduğunu tanımıyorum camekan bölüme xt paralel basmalı frenleri diziyordu merak edip fiyatlarını sordum aramızda geçen diyalog aynen yazıyorum

ben : abi bu frenlerin çifti ne kadar acaba

abimiz : hepsinin fiyatını bilsem kafayı yerim

Yorumlarin pek cogunu okudum. Fiyat politikasini bir kenara birakirsak (ki ben Erdoganlar Bisiklet’in fiyatlarini nispeten uygun buluyorum) firmanin hizmet kalitesinden memnun olanlar da var olmayanlar da. Burada sorun bence firmanin hizmet kalitesinde bir butunluk ve standart saglanamamasi; hizmetin konusuna ya da hizmeti sunan kisiye gore hizmet kalitesinin degiskenlik gostermesi. Bu aslinda sadece konumuz firmanin degil ulkemizdeki isletmelerin genel problemi diye dusunuyorum.

Geri