Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Erzurum

Haklısın Fatih. Buralarda öyle. Garip bakıyolar bisiklete binenlere. Çocuk oyuncağı olarak görünüyor hala. Ben cesaret edip tayt giyinemiyorum hala.:)
Fatik arkadaşımıza gerekeni yapmaya çalışırım her zaman için.

Sevgiler...

Scudo
aramıza hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin

willcommen (almancadan nefret etmeme ragmen) aramıza hoşgeldin kardeşş

meraba aramıza hoş geldin. umarım en kısa zamanda bir bisikletin olur benden sana tavsiye.kim ne derse desin.kendi doğrularına sahip çık bisiklet konusunda kulaklarını tıka konuşanlara.ben böyle yapıyorum

Son kez soruyorum yok mu Erzurum'dan bir şahıs?...Erzurum'da son 2 ayım galiba...Bir daha bulamazsınız beni...:D

@ismailofli

Yav sen daha 2 ay orada mısın? Erzurum'a kışın gideriz beraber. Sen atla gel buraya. Valla aslında güzel yer Erzurum, benim hoşuma gitmişti. Biraz senin senin sayende gördüm gezdim tabii...

• Beğen
Tepkiler: ismailofli
@Daywalker

Hiç merak etme...Kayak sezonu beraber zirvedeyiz... Daha ejderden kayacaz...

• Beğen
Tepkiler: Daywalker
Ben Erzurumluyum ben sizin msn adresinizi alırım görüşürüz inşallah gitmediyseniz Ayrıca erzurumda bulunan başka arkadaşlarda varsa pazar günleri çok canım sıkılıyor tek başıma bişey yapamıyorum bi gezi düzenleyebiliriz bilginize olsun

• Beğen
Tepkiler: ismailofli
pazartesi kron zeon bisikletim elime geçti ,pedalların eksik olması nedeniyle ancak buğün kurup binebildim . Bisiklet keyfi bambaşka buğün palandöken dağına 3 km kadar tırmandım(tabi biraz üşüdüm) harikaydı,özelliklede iniş.

• Beğen
Tepkiler: kemal0139
Merhabalar Hocam,

Bisikletinize kavuşmanıza sevindim. Malum orada kış çetin geçer. Aman dikkat edin üşütmeyin. Ben bu ayın 20'sinde Muğla'ya gidicem. Yoksa hafta sonu kesin sizinle pedal basmaya gelirdim. Bahara artık inşallah. Kışın ben Erzurum'da yürüyemiyorum bile. :)

İyi Pedallamalar...

Sevgiler...

Bisikletiniz hayırlı olsun. Güle güle, kazasız, belasız, sağlıklı günlerden kullanmanız dileğiyle...

erzurumun ilk kron zeonu diyebilirmiyiz :D hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

Arkadaşlar donan amortisorümün(look marka) artık çalışamaz olduğuna kanaat getirince(ne yaptıysak açılmadı) rock shox dart3 amortisör sipariş ettiim,bugün elime geçti ve kullanma fırsatı buldum .Bu amortisör kat kat üstün aynı şartlarda hiçbir sorun yaşamadım ve gayet iyi çalıştı,duyurulur.Tavsiyeler için herkese teşekkürler.

• Beğen
niye buraya actınız kı konuyu anlamadım kımse buraya gelmez kı :D

Arkadaşlar Erzurumda bisiklete binen tek kişi ben miyim acaba?Erzurumda yaşayıp bana katılmak isteyenler lütfen mesaj atsın.

• Beğen
Geri