Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

@hollyland62
Benim almış olduğum fuji modeli windstopper özelliği güzel. Kışın için fuji ve k2 modeli iyi gibi k2 nin paçaları daraltılabiliyor ilave olarak.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
@tanchu
Bu fuji çokmu ince içinde astar yada polar varmı terletme yapıyormu nepalin duruşunu çok beğendim fit güzel duruyor ama baharlık heralde çok ince fujinin duruşu biraz daha bol ve yayvanmıdır?

Arkadaşlar şu indirim zamanı güzel yazlık forma kısa kollu kaliteli tavsiye edeceğiniz bir yer varmı?

Elite kalite kumaş istiyorum arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Volks
@Ersin savaş
Bike discounttan sipariş verdim 30 gün oldu daha takip numarasında nerede olduğu belli değil palet almanyadan çıktı 3 günde sonrası yok bu sıralar sıkıntılı gümrük işleri

• Beğen
Tepkiler: Ersin savaş
Neden bu sıralar sıkıntı? 7. ayda aliexpress siparişim henüz helmedi 1 hafta önceki wiggle dan d ses seda yok :(

2500 lümen far
Benim için alamayacağım fiyattan, çok pahalı fiyata indirme girmiş.

Gümrük personel sayısında azalma var galiba yurtdışına cihaz gönderirken ekspertiz ücretide almaya başlamışlar [emoji58]

Kuru muhabbetten takibi birakiyoruz. Giriyoruz bakiyoruz muhabbet

Mobilden gönderildi

• Beğen
Tepkiler: burhan çetin
(link)
Fiyat/Performans ürünü arayanlara..

MERLIN de bazı tayt, tişört-forma-eldiven vs uygun ve iyi geldi ...İhtiyacı olan baksın derim mesela geçen sene aldıgım lusso uzun neredeyse aynı fiyata gördüm. Eldivenler keza iyi . Bazılarını ekliyorum
Lusso tişört 31TL
(link)
Castelli eldiven
(link)
ALtura forma
(link)
Altura progel askılı tayta119
(link)
Lusso uzun kışlık 148
(link)
ALtura race line windproof uzun tayt 171
(link)
ihtiyacı olan baksın
her markanın kendine göre size-oran-büyüklükleri var araştırmakta fayda var. Yanlış bedeni geri göndermek vs bayağı sorun olur.

@NewStyle +1
urunun gercekten firsat olup olmadigini degerlendirmek icin bazi tartismalar olmasi kacinilmaz. Mesela firsat diye verilen yurt disi bisiklet satisinin Turkiye kargosu/satisi yoksa firsat olmaktan cikiyor. Bunu da ancak sonraki tartisma mesajlarindan anlamak mumkun. Yoksa biri firsat diye yazdigi urunun ama aslinda satin alma imkani olmassa cok bir firsat degeri kalmiyor.

Firsat diye sunulan urunler ile ilgili degerlendirme, urunun kullanisliligi, avantaj ve dezavantajlari konuda yer almali diye dusunuyorum. En cok takip ettigim forum konusu simdilik.

Problem, tartışmanın uzayıp karşılıklı sohbete dönüşmesinden kaynaklanıyor zaten. Forumdaşlar kendilerini kaptırıp watsapp grubu gibi yazışmaya başlıyorlar, konuyu açıp baktığımız zaman 2-3 sayfa boyunca PTT çalışanlarının ne kadar kötü kaka insanlar olduğunu okuyoruz.

Benim için hiçbir sorun yok, şikayet forumdaşlardan geliyor. Konuya girip fırsatlara hızlı bir şekilde (günlük veya haftalık buraya girip takip edenler var) göz atmak istiyorlar. Karşılaştıkları şey şu: PTT personelinin sorumsuz davranışları ve forumdaşların PTT ile yaşadıkları problemler ve tecrübeler. 3 sayfa boyunca!

Karşılıklı anlayış ile her şeyi çözebiliriz. Ben konuya dokunmamayı çok istiyorum. Keşke herkes nerede duracağını, bu konuyu en verimli şekilde nasıl kullanacağını zaten biliyor olsa :ckskc:

Tabiki tartışacağız. Ben, bu konuda paylaşılan bir linkin gerçekten ucuz olmadığını biliyorsam bunu yazacağım, veya ürün kalitesiz bir ürünse bunu da yazacağım. Siz de yazın :)

kargo takibiyle ilgili konularin silinmesine bir itirazim yok. Konuya katilim saglayan arkadaslar diger forumlarin sicak firsatlarindaki gibi hevesle paylasim yapsinlar. Guzel seyler cikiyor.

• Beğen
Tepkiler: ahmtbag
Geri