Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

(link)
Mavic jantlar+lastik seti kış indiriminde.

Scudo
@Halil Barış Çaldıran teşekkürler.
nasıl olsa 15 gün iade var. gelsin doğru ise kalır. değil ise iade ederim.
gönderirlermi acaba?

saat hakkında bilgisi olan var mı?

@alper 76
Raceline kısa kollu forma ve progel kısa taytı tavsiye ederim. Fikir olması açısından boyum 1.85 kilo 87 üst XL alt L beden bana tam oldu.

Bu fenix 3 ilginc derecede indirimli yahu

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye'de 500-700 lira aralığında satılan COLUMBIA marka ayakkabılar, amazon.de sitesinde "vergi indirimi + ücretsiz kargo" sayesinde 60-70 euro tutuyor haberiniz olsun..

bisiklet ile ilgili değil ama fırsat fırsattır ;)

@Halil Barış Çaldıran

Bu garmın aşağıdaki garmın ise harbi alınır.

(link)

@ÇaNakkaLeRuHu
Hr olan değil. Bilekten ölçmüyor bu. Göğüs kemeri lazım ayrıca.

Kuvvetle muhtemel fiyat hatası var. Çünkü aynı ürün satıcı hb olmasına rağmen 1800 e de var.

(link)

• Beğen
Tepkiler: ÇaNakkaLeRuHu
Hepsiburada Garmin Fenix 3 ile ilgili yazayım;

Hepsiburada zaman zaman bu fiyat hatalarını yapar, özellikle DH Sıcak Fırsatları takip edenler iyi bilir.Siparişler çok yüksek ihtimalle gönderilmeyecek ve mail kutunuza siparişiniz fiyat hatası nedeniyle iptal edilmiştir, özür dileriz diyen bir mail gelecektir.

Şansını denemek isteyenler buyursun alsın fakat fiyat muhtemelen 1.666 olacakken eksik olarak 666 yazılmış.

• Beğen
Tepkiler: ÇaNakkaLeRuHu
@Türka¥ hocam daha detaylı bahsedebilir misiniz . vergi indirimi için bi kod vs. var mı ?

hepsiburadayla alakalı bir eklemede ben yapayım . kategoriden kaldırılmasının iki sebebi var 1- ilgili departman bu anormal satışı fark etti ve tüm satışları iptal edip fiyatı da güncelleyip tekrardan ekleyecek 2. ihtimal ise stok bittiğinde sistem anında ürünü yayından kaldırır . çok satıldığından ürün stoktan kalktı . böyle olduysa ve departmandan fark eden olmadıysa büyük ihtimal sizin ürünler gönderilir ve bu ihtimal bence yüzde 10 15 . ama yinede güzel ihitmal . bu arada ürün iptal edildiğinde müşteri hizmetleri mesajlarından '' ürün iptalinden dolayı mağduriyet yaşadım ürünün zamanında elime ulaşması gerekti çözüm öneriniz nedir mesajı yazdığınızda büyük ihtimalle size 10 tl çek tanımlayacaktır . iyi harcamalar iyi forumlar .

hb ile alakalı soru varsa eğer cevaplayabilirim bu arada :)

(link)

bu üründe gayet uygun gibi. tavsiye eden varsa bende satın almayı düşünüyorum

Yağmurluk alacak arkadaşlar nefes alabilir kumaştan olmasına dikkat edin.Ucuz yağmurluklarda bu kumaştan kullanılmıyor daha giyer giymez terletmeye başlıyor ki bisiklette istenen bir durum degil.Decathlon'a gitme imkanı olan varsa doğa yürüşü giysilerinin arasında hem iyisinden hem kötüsünden mevcut.Deneyip farkı görebilirsiniz.

Bazı dönemlerde Tchibo'ya linkteki bisiklet yağmurluklarından geliyor.Çok güzel bir ürün.Kullanıyorum tavsiye ederim.

(link)
SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Atasoy ve ahmtbag
HB Garmin Fenix 3 saati fiyasko oldu :)
Sistemdeki hatadan dolayı siparişler iptal edildi ve 30 tl puan verildi :)

Hocam rüzgarı kesen terletmeyen içlik üstüne giyilebilecek sıcak tutan mont varmıdır tavsiye edeceğiniz marka model decathlondakiler rüzgarı alıyor hemen hemen hepsini denedim hareket halinde kullanım için pek uygun değil daha profesyonel birşeyler tavsiye edebilecek varmı acaba tşk..

Türkiye'de giyim tekniği konusunda oldukça bilgisiziz.Bunun ekonomik durumla bir bağı vardır elbet.
Spor giyim konusunda son yıllarda atağa kalkan Decathlon mağazasından alınan çoğu ürünlere dikkat ediniz.Ürün açıklamalarını detaylarını özelliklerini dikkatle okuyunuz ve öyle karar veriniz.Ben Decathlon mağazasını sporun Lcw mağazası olarak görüyorum.Yani aldığınız ürünlerin ömrü kısadır bu nedenle de düşük maliyetle ürün satarlar (istisnalar hariç) Salon sporları için bilemem ama doğa sporlarında,bisiklette bu mağazadaki giyim ürünlerini çok tasvip etmiyorum.Denedim gördüm.Teknik kıyafetler pahası çoktur.Bu kadar 'ucuz' ürün satılmasının altında yatan nedeni bilip iyi kıyas yapmak gerek.

• Beğen
Tepkiler: MuraD
@informatiker

amazon.de almanya dışına gönderilecek ürünlerde, fiyata dahil edilmiş olan kdv'yi, en son ödeme ekranında düşüyor..
ayrıca 49euro üzerindeki harcamalar için kargo ücretsiz..
columbia ayakkabılar almanyada 80-100euro gibi rakamlara satılırken türkiye'de 700-800liraya satılıyor..

mesela rastgele seçtiğim PEAKFREAK LOW OUTDRY uzantılı bir modelden örnek göstereyim;

https://i.hizliresim.com/l37VpQ.jpg

https://i.hizliresim.com/VPVbNB.jpg

https://i.hizliresim.com/LZaLN0.jpg

Yani amazon.de den alırsak 75 euro ya kadar gümrük vergiside ödemeden türkiyeye getirtebiliyoruz doğrumudur? Üstelik kdv de düşüyor sanırım gümrük birliğinden dolayı?

@hollyland62

aynen.. daha geçen ay türkiye, amazon.de sitesine dahil edildi.. siteye türkçe dil seçeneği de eklendi (görselde belli oluyor zaten)
ayrıca alışverişte bir sorun yaşarsanız iletişimde sıkıntı olmasın diye almanyada yaşayan türkleri de müşteri hizmetlerine almışlar..

yerli satıcılar bi ayakkabı için 800lira istemeye utanmıyorlarsa, amazon fırsatlarından yararlanmak en doğal hakkımız diye düşünüyorum :cool:

Geri