Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

arkadaslar garminle ilgili gecen yl bir hevesle yapılmıs arastırmanın özetini geceyim. Bu arada fiyatlar süper ucuz değil amerika fiyatı gibi.. garmin fenix 3 ün bir kac modeli var sapphire, grey vs gibi bunlar düz saatler bir de HR yani üzerinde bilekten heart rate monitor olanları var bunların da fiyatları zaten daha yüksek.. normal modellerde nabız görebilmek icin ayrıca gögüse takılan banlardan almak gerekiyor o da normal modele totalde harcadıgınız parayı artırıyor... yine de türkiyeden garantili bu fiyatlara alabilmek güzel bence

Scudo
@Ersin Yılmaz size katiliyorum f/p gibi gorunsede cabuk eskimesi ve tam is gormemesi sizi baska markalara baktiriyor. Pahali urunleri kaliteli ama o paraya zaten her markayi alabilirsiniz. Parasini verdikten sonra decathlon almam zaten

@hollyland62

1 sene önce aldığım takım hala kullanıyorum -3 -5 lere kadar gideri var. Rüzgarlık on numara indirimde iken almıştım. Üstüme cuk oturan tek beden kalmıştı alıp geldiydim :komik:
normalde 800 tl. fiyat vardı. 450 ye kapatmıştım +kdv. Şimdi varmıdır bilmiyorum. Ama en azından malzemeyi etüt edebilirsin. Kolay gelsin.

Not : araya ince katman oluşturmak için formayı da giymen şart. Böylece hava sirkülasyonu oluyor ve teri forma topluyor. Rüzgarlık ta aşırı efor yapmaz isen kuru kalıyor bilgilerinize... Ayrıca bir not ne kadar iyi sağlam giyinirseniz giyinin terli iken rüzgar alan bir noktada durduğunuz an benim gibi 20-25 günde zor atabileceğiniz bir zatürrenin ucundan dönmeniz olasıdır. Terli iken kesinlikle rüzgarlı noktalarda bekleme yapmayınız....

Dosyalar

• 18-BTWIN İÇLİK.PNG
    18-BTWIN İÇLİK.PNG
    56,5 KB · Okunma: 130
  • 19-BTWIN FORMA KIŞLIK.PNG
    19-BTWIN FORMA KIŞLIK.PNG
    54,9 KB · Okunma: 128
  • 20-BTWIN MONT KIŞLIK.PNG
    20-BTWIN MONT KIŞLIK.PNG
    66,7 KB · Okunma: 131
  • 21-BTWIN ASKILI TAYT KIŞLIK.PNG
    21-BTWIN ASKILI TAYT KIŞLIK.PNG
    56,7 KB · Okunma: 126
  • 22-WEDZE KAR MASKESİ.PNG
    22-WEDZE KAR MASKESİ.PNG
    46,1 KB · Okunma: 120
  • 23-CAPERLAN ŞAPKA ENSELİKLİ.PNG
    23-CAPERLAN ŞAPKA ENSELİKLİ.PNG
    56,1 KB · Okunma: 122
  • 28-kışlık takımlar.png
    28-kışlık takımlar.png
    36,6 KB · Okunma: 125
@irtemonogirt

Eyvallah teşekkür ettim. Fena çarpıyor dikkat etmek lazım. Resim çekeyim diye mola verdim bin pişman etti. Şükür atlattık.

• Beğen
Tepkiler: irtemonogirt
@ÇaNakkaLeRuHu İnşallah tekrarları yaşanmasın. Zevk güzel ama okadar donanımlı kıyafetle bile bu derece hasta olunabiliyorsa bence biraz zevkten taviz verip evde oturmak ya da başka bir aktivite daha makul.

• Beğen
Tepkiler: ÇaNakkaLeRuHu
@irtemonogirt

Kanımıza işlemiş işte ne yapalım. Zorla kaşınıyoruz. :D

Merhaba arkadaşlar merlinde güzel bir indirim var.Bu ürünü kullanan var mıdır?
(link)

(link)
Tavsiye ederim geçen yıl daha da pahalıydı, kış için iyi bir üründür ve suyu da üzerinden akıtan kaliteli bir tayt. (ped yok ) içine kaliteli bir kısa taytla süper olur

360 kamera arayanlar için...

(link)

Rüzgar ve yağmur dayanımı olan poc veya castelli marka öncelikli olmak üzere webde eldiven, tayt ve shoe over sipariş verebileceğim bir fırsat yakalayabilen var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wiggle alışverişi sonrası hesabından fazla para çekilen oldumu?

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner
Teşekkür ederim araştırdım evet ve Hayır arkadaşlar Wiggle la alakalı çıkmadı başka bir site. Wiggle ın adını kötülemeyeyim .

Arkadaşlar, İzmir/Gaziemir Decathlonda B'twin 300 dağ bisikleti ayakkabısı (RR3) 124TL'den 49TL'ye düşmüş durumda. Geçen hafta 79TL iken almıştım, bugün iade için gittiğimde gördüm daha da indiğini. (iade ettiğim siyah renk 43 numara şu an mağazada mevcut. Bir de mavi-siyah 45 numara da vardı reyonda.) Bunu iade ettim, yerine yine indirime giren Shimano M065 ayakkabıyı aldım. (199TL'den 149TL'ye düşmüş. Sitesinde halen 199TL görünüyor.) (43 numara mevcut şu anda. Birkaç tane daha vardı numaralarını bilmiyorum. Dileyenler olursa yolumun üzerinde gidip bakabilirim tümünün numaralarına.

(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Levent_K
ben o 2. ayakkabıyı hepsiburada dan yazın 152 ye aldım :D

Geri