Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Çok güzel bir anahtarlık, ben dayanamayıp aldım heyecanla bekliyorum
(link)
  • :)
chain-fashion-key-buckle-concise-funny-creative-key-ring-key-holder-for/32533024473.html?spm=2114.01020208.3.1.4p1VRI&ws_ab_test=searchweb201556_9,searchweb201644_2_10001_10002_10005_301_10006_10003_10004_62_9925,searchweb201560_2,searchweb1451318400_6150

Sayfanın linki biraz uzun olunca ksasını atayım dedim :)
(link)

Scudo
Benim gibi Trafikte kullanmak zorunda kalan arkadaşlar için tartışılmaz iyi ürünlerden MOON ön ve arka lambalarda MERLIN satın alımdan önce indirim yapıyor. TR de ön lambayı daha ucuza bulmak mümkün gibi ancak nedense satıyor diye arka çakarı en ucuz 81 TL ye n11 de görebildim. Set olarak alınca fiyat daha da düşüyor 147TL ye 200lümen.likön ve 30Lümen lik arka beraber geliyor.
(link)
alacak olan, ihtiyacı olan incelesin derim

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner
@alper 76
Size bir fikrim olacak. Eğer ön aydınlatma için yolu aydınlatması açısından maşaya takılacak bir hatta iki sağa ve sola ışık takabilirseniz harika olur. Ben açıkçası öyle yapıcam siparişim çinden gelirse. Çünkü gidona takılanlar aşırı derecede göz alıyor. Biraz daha aşağıda olunca maşada yani daha iyi olur hem de amacına ulaşır gibi düşündüm

@Taxonera Dostum ben zaten trafikteyim her gün göz alsın istiyorum. Amacım yolu vs görmek olsa zaten dağcılıkta kullandığım kafa lambam var. Geçenlerde bir kaç kez zaten onu kullandım, neredeyse tüm kış bununla geçti. Ancak bu lambanın özellikleirni incleiynce bana hak verebilirsiniz.
Beğenmemin bir nedeni de gerektiğinde kaska takabilecek olmam...
Zaten bu tarz ürünleri araştıran bilen alır, herkesin para vereceği ürünler değil. Çok ucuz olmadıgının ben de farkındayım ancak nerede nasıl kullanacağınız, paranı karşılığını alıp almayacağınız gibi şeyler önemli.
yoksa bende de şimdiye kadar dandik 10-20TL lik lambalardan vardıı. Her ne kadar bas bas bağıran fosforlu yeleğim ve kıyafetlerim olsa da biraz daha ışıldamam gerektiğini düşünüyorum, ne yapayım 150 tl benden daha değerli değil diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Ersin savaş
@alper 76

Hangi marka bu? Arka lamba çok iyiymiş.

@Ersin savaş Dostum arkadan emin değilim ancak bu sektörde anladıgım kadarıyla MOON COMET arka lambalar 30 lümen ile iyi iş yapıyor. 50lümen yananlar da var ama fiyatlar iki katı..
(link)
MERLIN de 70TL den 58 e iniyor. Türkiye de en ucuz 81TL ye gördüm nette...arkayı korumak lazım :)

• Beğen
Tepkiler: Ersin savaş
Selamlar,
Hafta sonu alışveriş için tesadüfen Metro'ya daldım, ilginç bir şekilde North Face ayakkabılarda indirim vardı.
42 numara NF Hedgehod Fastpack modelini 179 TL'ye aldım.
SPD ile kullanmadığım zaten alternatif ayakkabı olarak düşünülebilir.
Hafta sonu bitmediyse belki Metro mağazalarına bakabilirsiniz.

@Çağlar Çağlayan
Sizin tourney güzellemesi yazısını okudum çok kaliteli. Arkadaşlara okuttum beraber güldük. Çok sağlam

@mekolac :) Eksik olmayın, güldürdüysem ne mutlu

Mall Of Istanbul Decathlon'da askılı-askısız termal bisiklet içlikleri indirimde. 19-29 tl. Kaçırmayın.

@Çağlar Çağlayan
Profil sayfanıza ulaşılamıyor bir sorun mu var

@mekolac Gizlilik ayarlarındanmış,düzelttim

@1dost hayırlı olsun, benimki 3.gününde ist'a ulaştı bakalım Mersine ne kadar zamanda gelecek. Sabırsızlanıyorum 2-3 gün kendi kendime iyi mi yaptım vs dedim ancak, güvenliği sağlayan gerekli bir üründü. Ön-arka set olarak aldım, fiyat-performasn olarak en yakınıdakilerle kıyaslanamayacak akdar iyi duruyordu. Yorumlar da çok güzel, tek eksiği bence ince pil ile kullnılacak kartuşunun olmaması. E arık o kadar da kadı kızında olur diyoruz.
güle güle kullanın. Bu arada o kadar anlattık da lamba mı aldınız? anahtarlık mı? :) sonradan aklıma geldi :)))

@1dost Anahtarlıkmış :)
Ben neredeyse 1 ay olacak bekliyorum hala... sanırım havalar ısınınca takarız anahtarları üzerine bu gidişle yazı bulur :)

• Beğen
Tepkiler: Demir Atlı Adam
@alper 76 Bende diyorum ne güvenliği? Nasıl 3 günde gelir :komik::komik:

• Beğen
Tepkiler: alper 76
@1dost Ohooo!! ben de uzun uzun yazdım sonradan gördüm :):):)ulan dedim adam bize ne sordu acaba :):)
E tabi şimdi anahtarlık-güven çok da ilgisiz konular değil tabi :)

Geri