Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Arkadaşlar karrimor da indirim başlamış üye olup alışveriş yapabiliyorsunuz. Fiyatlar STERLİN sakın hata yapmayın :)
Ancak ürünler kaliteli ve indirim sayesinde 80TL ye kadar su geçirmez ayakkabı bot, dağcılık ve koşuyla ilgili bir şeyleri piyasyaa göre daha makule satın almanız mümkün.
(link).
(link)

• Beğen
Tepkiler: Tunahan KORKUT
Scudo
MERLIN de pedallarda indirm var arkadaşlar...
(link)
72TL.... Türkiyede 100 civarı

Çok ucuzmu bilmiyorum belki biri faydalanır.ankara decatlon ankamall de..çok kaliteli bisey degil ama iş görür

Dosyalar

• 20160122_113413.jpg
    20160122_113413.jpg
    53,3 KB · Okunma: 179
  • 20160122_113428.jpg
    20160122_113428.jpg
    50,8 KB · Okunma: 163
  • 20160122_113543.jpg
    20160122_113543.jpg
    39,8 KB · Okunma: 160
  • Beğen
Tepkiler: ilker Coşkun
mediamarkt.com.tr de 1000 tl ve üzeri alışverişler için 100 lira indirim kuponum var, 21 Ocak – 21 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli, isteyen olursa özel mesajla iletişime geçebilir...

• Beğen
Tepkiler: ElcaSeJawS
@sivribey
iş görür bence, bende bu tarz bir ürün arıyordum teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: sivribey
Arkadaşlar, 520 bib şort fiyatını 59 liraya düşürmüşler decathlon internet sitesinde. Mall of istanbula gitme fırsatı olmayanlar için iyi fiyat. Ben aldım bir adet xl. Bilginize...
(link)

@GoMMeS beden seçimini nasıl yapmalıyız? Normal kıyafetlerle aynı beden mi almalı yoksa kalıplarda değişiklik var mı?

Arkadaşlar bu 520 bib shortun beden secimini nasıl yapmalıyım? Kullanan varmı acaba? 60 kg 173 cm boyundayım.

@Tugaycinar, S ya da M. Boyuna göre kilon iyi bu yüzden S. beden daha iyi oturur gibi. Yerinde olsam iki bedeni de alır uymayanı iade ederim.

Arkadaşlar 1,85 boy 88 kiloyum. Mağazada deneyerek askılı tayt 7 modelini XL olarak almıştım. Bu nedenle 520 bib şortu da XL tercih ettim.

• Beğen
Tepkiler: Abdullah07
Bisiklet için arka tekerlek standı, Çin'den daha ucuza bir ürün aldım inanamıyorum. Fiyatı 36TL kargo ücretsiz.
İşbu satış yapan firma ile hiç bir yakınlığım yoktur.

(link)

Gayet basit ve kullanışlı bir alet.
Bisikletim şöyle duruyor;

https://i.hizliresim.com/O75aZP.jpg

• Beğen
Tepkiler: Serrchi
Ben de aynısından kullanıyorum tavsiye ederim.

@Tugaycinar
ben 65 kg 1.76 boydayım L beden tam üstüme oturdu, size de L olur biraz daha sıkı olsun diyorsanız M da alabilirsiniz

520 bib shorttan bir tane aldım bakalım, şuan Funkier 10 panel kullanıyorum bakalım arasındaki fark nasıl olacak. Kampanya bilgilendirmesi için teşekkürler

arkadaşlar linkteki ürünü satın aldığımda çift mi gelecek tek mi gelecek. bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

(link)

@evren ünver Anladığım kadarıyla tek gelecek, sayfada 'pair' ifadesi göremedim.

Bir de sanırım daha uygun fiyata satan site mevcut:
(link)

• Beğen
Tepkiler: dufpanla
@evren ünver

Tek fiyatı hocam..

• Beğen
Tepkiler: dufpanla
@mywashere
Bu üründen ben de aldım, gerçekten fiyatına göre çok başarılı.

Geri