Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Galatasaray 3 yıldızlı formalar indirimde. Nike mağazasından şu formayı 28 TL' ye aldım. Muazzam kalitede Dri-Fit kumaş.(Teri dışarı atan özellikte.)
http://sporjinal-cdn.mnmedya.com/media/catalog/product/cache/1/small_image/213x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/6/1/618777-106-01.jpg

• Beğen
Tepkiler: Demir Atlı Adam
Scudo
Merlincycles dan gelen emailde gördüm, tam da şu dönemde aradığım birşeydi. Tam olarak böyle birşey arayan birine göre fırsat diyebiliriz. Çünkü %50 indirim yapmışlar. Birçok yere baktım, gerçekten de çok iyi bir fiyat. Kışlık, su geçirmez bisiklet pantolonu, Altura Attack
(link)

@csaylikoglu

Her bimde varmıdır acaba?

iki adet yol gidonuna ihtiyacım var.. kriterim, fiyatının uygun olması :) ayrıca eski-püskü jant seti-jant teline de ihtiyacım var.. kaç inç olduğu farketmez.. elinde olan veya elinde olduğunu düşündüğünüz kişiler var ise lütfen bildirin.. teşekkürler :)

@Eser Sevinç geşince kıyaslarsanız sevinirim ben de de funkier 10 var. Çok memnunum o nedenle kullanan birinin kıyası güzel olabilir.

@alper 76
Evet ben de Funkier 10 dan çok memnunum hatta 520'yi alıp almamakta kararsızlık yaşadım ama iki katı fiyat farkı var, en kötü 1-2 saatlik kısa antrenmanlarda kullanırım diye aldım. İkisini kıyaslayınca özellikle konu açıp paylaşırım burada mesaj arasında kaybolabilir. Funkier 10 eskiyince kesinlikle aynısından ya da 17 panelinden tekrar alacağım.

Aynı şekilde ben de7 alacakken biraz daha verip 10 aldım. Müthiş çıktı, alışkanlık yaptı bu kadar iyi olabileceğini sanmıyordum. şimdi MERLIN deki pedsiz kışlık uzunları kesiyorum, ancak ben antrenman yapmıyor ve yarış vs derdinde olmayan işe gide gelen biri oldugum için şimdilik gereksiz geliyor bana. Yine de aradaki fark fazla olmasa merlindeki ürünlerin kalitesi insanı çok etkiliyor..

@Tugaycinar bi kaç hafta önce gelmişti bu ürün hala varmıdır lokal bimlere gidip araştırmanız lazım

@Tugaycinar Her Bim'e gelmiş olsa bile ve hala da varsa belli yerlerde kalmıştır muhtemelen. Fiyatı oldukça uygundu, etrafımda 3-5 kişi aldı onu biliyorum :)

@alper 76
Rica etsem beğendiğiniz ürünün linkini paylaşır mısınız?

(link)

Arkadaşlar bu fiyata bu set nasıl acaba ? Önerebileceğiniz başka setler var mı ?

@GoMMeS Dostum ancak benim bahsettiğim tayt kısa, askısız yazlık tayttı. Yine de size özelden atayım forumu kirletmeyeyim dedim olmadı. Buradan atıyorum linki...
(link)
Beden için belinizi vs ölçerek alın. (Ben .1.82 boy 78 kiloyum M beden aldım, ancak bu size fazla da örnek olmasın gerektiğince bilgi zaten sitede bulunmakta.

3. bisikleti alınca şart oldu ayak pompası. epey araştırdım ve aldım, bu fiyata kargo ücretsiz. Satıcı ile hiç bir alakam yoktur.

(link)

• Beğen
Tepkiler: hakan64
Geri