Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Scudo
@Angel
Boru oldukça sağlam, grileşme gibi görünen yer sanırım kauçuk olduğu için imal edildikten sonra pudralanmış.

@ilker Coşkun 160 psi bastığına göre göstergesi de varsa basması lazım bence :D

• Beğen
Tepkiler: ilker Coşkun
Maşa için uygun olduğunu sanmıyorum arkadaşlar, forumda neden olmayacağı yazıyor bir yerlerde geçen okumuştum.

pompa geldi bugün, oldukça kaliteli bişeye benziyo. yol bisikleti lastiğine 7-8 basışta 100psi ye ulaştı. basınç göstergesi bozuk sanırım ama ben basıncı elimle hissedebiliyorum. bu fiyata alınır (link)

@Angel

Basınç göstergesi bozuk mu ? İyi ki almamışım,teşekkürler bilgilendirme için. Hiç bir işime yaramaz o Zaman.

@mfurkan maşa için göstergeli maşa pompasına ihtiyacınız var maalesef. Resimdeki gibi tmp_8061-IMG_20160201_2016381960096349.jpg tmp_8061-IMG_20160201_201627331437190.jpg tmp_8061-IMG_20160201_201651233276539.jpg

@Angel @Tolga Çelebi ben de aldım fakat gösterge de sıkıntı yok gibi .. havayı tamamen indirip tekrar bastım gösterge sağlam . Ve kaliteli bir ürün . Tavsiye ederim . Tabi siz bilirsiniz

@fztdagli göstergenin bozuk olması sıkıntı değil benim için, bencede kaliteli bir ürün. shimano nun fason üretimi sanırım

(link)

• Beğen
Tepkiler: fztdagli
@Angel

@fztdagli

Arkadaşlar teşekkürler. N11'deki son ürünü kaptım bende. Tercih etmemdeki en büyük etken kasasının plastik olmaması :) Plastiklerden çok çektik çünkü.

(link).
%75 indirimde aynakollar var alıcak varsa haberi olsun.:)iyi pedallamalar.

Decathlon'un birçoğumuzda olan ürünü bib 300 askılı uzun tayt yine indirime girmiş. 20 TL
(link)
Düşünen, ihtiyacı olan kaçırmasın derim. (sadece kısa sürüşler için uygun. içinde süngerden bir ped var, ancak ince polarlı ve bacakları sıcak tutan bir polarlı yapısı var.
Pazarda var mıdır? bu fiyata bilmiyorum,
beklentiyifazlayüksek tutmazsak memnun eder. Ben kısa turlar atan arkadaşlara öneririrm

Güncelleyelim , faydalanalım konudan :)

Geri