Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

https://ws2-media4.tchibo-content.de/newmedia/art_img/MAIN-IMPORTED/4664e309c4532072/.jpghttps://ws2-media1.tchibo-content.de/newmedia/art_img/MAIN_HD-IMPORTED/44b55309c4532072/.jpg
  • (link)
  • (link)
  • (link)
  • (link)
  • (link)
Bisiklet Şortu %40 indirimde
(link)

Scudo
@Owlknife sitede sadece XS modeli var yazıyor ama bir gidip bakmak gerek. 105 li ise çok iyi fiyat

Bugün baktım Alur'un sadece xs modeli var. 540'larınsa sadece small modelleri var.

@liteon valla kaç aydır yukarıda duruyor binilmemiş yani

@Auron Sanchez
Merhabalar.. bu nereden cikiyor acaba ben gormedim sitede..

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Kadir_10 Ben yarın İst/Bayrampaşa mağazasına gideceğim bisikletlere bakacağım zaten varsa birşeyler resimlemeye çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: Kadir_10
Ok..bana da simdi geldi.. tesekkur

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@MetuRider
XS'in digerlerine gore bir farki var mi?

Bildigin kadarıyla bazı modellerde lastik capları ufalıo 26 oluıo ama bu model professionel model ve uci onayıda var sanıyorum o yüzden farkı sadece kadro boyu yani donanım olarak bile 105 set fiyatı zaten kac tl ki? fiyat cok iyi param olsaydı direk alırdım eşim için ama bütcemi asıo malesef . Boyu 155-165 arası olan varsa yada benim gibi esine düşünen varsa bence kacırmadan alması gereken bi bisiklet hatta üzerinde ufak tefek defoları bile varsa genede alınır o fiyata.

@zlatan_1903
Merhabalar. Indirim kuponunuz cep telefonu aksesuarlarinda gecerli ise paylasabilirseniz cok sevinirim. Bisiklete binerken kullanmak uzere bluetooth kulaklik alma niyetindeyim.

@Kadir_10 her mağazada olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bildiğim kadarıyla o RR540 benim aldığım yani 2014 olan bisikletler. Haliyle şu andaki RR540 lar daha farklı donanımları olan bisikletler. bence mağazaya özeldir. Ama genede bakmakta fayda var. Şu andaki RR560 ile 2014 RR540 nerdeyse aynı donanımla geliyor.

Arkadaşlar tchiboda Kalıp dökme bisiklet kaskı var indirimde ama beyaz. Tanıtım resminde kadın manken var. Bu kaskı erkek kullanabilir mi? Ve tavsiye edermisiniz.

Geri