Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fırsat Reyonu

Scudo
Türkiye'den Garmin alanları anlayamıyorum.
Edge 520 için 845 TL Evanscycles ödemesi yaptım, 144 TL DHL'e gümrük ödemesi yaptım.
989 TL maliyetle yarın öğlen masama geliyor cihaz, 6 - 7 gün sürdü tüm işlem.
Ülkede resmen kazıklanma durumu söz konusu. :)
Neredeyse yarı yarıya fiyat.

@Tolga Uşaklı
Vergi için herhangi bir evrak doldurdum mu? Yoksa kargo şirketi kendi mı hakkediyor.

• Beğen
Tepkiler: cabaturi
Arkadaşlar linkteki ürünün içi polarlısını almıştım, üründen çok memnunum, rüzgar ve su geçirmezliği çok başarılı, bisiklette kullanmıyorum, içi polarlı olduğu için fazlasıyla terletir diye düşünüyorum, hem havalar da o kadar soğumadı, yağmur ve rüzgar geçirmez bir ürün almak isteyene tavsiye ederim. Linkteki ürün içi polarlı olmayan model, içi polarlı olan ürün stoklarda tükenmiş.
(link)

• Beğen
Tepkiler: sccetin
@Hamunpatra Nüfus cüzdanı fotokopisi, ürünü satın aldığınız internet sitesinin linki ve ekran görüntüsü, gümrük firması yetkilendirme belgesi ve ürüne ödeme yaptığınıza dair konfirmasyon mailini DHL yetkilisine e-mail ile ulaştırdım pdf olarak sadece. Gümrük için çıkan farkı bile internet sitesinden kredi kartımla ödedim. Yani bakkaldan ekmek almak kadar kolay.

Migros genel merkezde çalışan bir arkadaş haber vermişti bana. Her ürün mağazanın stoğu ile sınırlı. Aliminyum mataralı set kalmamıştı ama 12'li mach3 traş bıçağını 37 liraya aldım. Bir ay önce 4'lüsüne 27 lira vermiştim.

@mhtozel
Oo mukemmel XL var mi acaba ?

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mhtozel
afedersiniz ama OHA diyorum.Bu ne böyle pazarda satar gibi...

• Beğen
Tepkiler: Özcancan
Decathlon'da serin havalar için uzun tayt 39 TL. Brandium..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

La adamlar don fiyatından daha ucuza indirmişler :)
Bu arada , Ben bu taytı kullandım neredeyse hiç işe yaramıyor
Uzun ve üst seri taytlardan indirimde olanlar da var ama genelde s, xs, xxl boylarda. fırsatı olan merter şubesine uğrasın

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç
Arkadaşlar birisi 40 liraya dağ spd ayakkabısı almış Decathlon'dan. Yani ilinizde varsa kesin gidip bi bakın, çok ucuza veriyorlar şu aralar ellerinden çıkarmak için.

40 tl de harbiden oha... 3 renk filan alır degistire degistire giyerim :D

@Deniz A

İki saatlik gezilere yetiyor bence.

Benim bisiklet, Cube efsane. Benim Hollandadan aldığım fiyata inmiş. Ankarada bir asfalt bir tarla gitmediğim yer yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bianchi Touring 730 almayı düşünenler için iyi fiyat. Kargoyla beraber maksimum 1700 TL olur sanırım.

(link)

• Beğen
Tepkiler: oguz169
Geri