Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forum imzası

Scudo
İmzanı yeni şekli forum tarafından desteklenmiyor olabilir. Kod içermemesi gerekiyor örneğin.

imzamın biraz daha büyük boyutlu olamısını istiyorum ne yapmalıyım.çoğu arkadaşımızınki büyük boyutlu!:(

@ergin

Büyük boyutlu imza kullanamazsınız. Şu anda kullanmakta olan arkadaşların imzaları muhtelif zamanlarda temizlenmekte ve kendilerine PM yoluyla bilgi verilmektedir. Tekrarlayan olursa maalesef ceza almaktadır.

Büyük boyutlu imzalar çok fazla göz yoruyor rahatsız edici..

@hu_handan

Evet katılıyorum, wallpaper gibi imzalar olabiliyor.
Gözü rahatsız etmenin yanında sayfa açılışlarınıda zorlaştırıyor..
Bu yüzden ben panel ayarlarından "imza ve avatar'ları göstermeme"'yi işaretliyorum..Bu şekilde forumun takibi çok daha rahat oluyor..
Ayrıca kotalı internet kullanıyorum, imza ve avatarları her seferinde tekrar tekrar yüklemediği için kotadan da epey tasarruf ettiğimi düşünüyorum..

@Mr. Biggs

keşke imzalarına 640x480 fotoğraf ekleyen üyelerde kotalı kullanıcıları biraz olsun düşünse de biz de yönetim olarak imza takip etmekten kurtulsak...

Ayrıcada wallpaper gibi imzalar resimlerle imza bölümünü dolduranların yorumlarını okumakta güçleşiyor ve o arkadaşların yorumlarını okumuyorum çoğunlukla.Günboyu pc karşısında yeterince yükleme oluyor beynimize diye düşünüyorum...

@behcetatinc
abicim senin imzan kadar büyük olması yeterli.o kadardamı olamaz!

@Murat CER

peki bu imzalardaki resimlerin hangi boyutları makbuldur...:) :) :p

İmzalarımız için bir standart getirilmesi gerekli diye düşünüyorum. Yabancı forumlarında olsun, yerli forumlarda olsun bisikletforum'daki kadar abartılı imza boyutları yok. Bunun yazılı standartı 3 satırdır default font ile ya da resimli imzada 600X200'dür maksimum. Tabii bu 600X200'ün içine harici yazılar da dahil olacak şekilde. Lütfen bu konuda bir iyileştirme rica ediyorum.

zaten böyle bir uygulama var diye biliyorum.birkaç üyemizin imzası yöneticilerimz tarafından kaldırılmış ve not bırakılmış.bu konuda yöeticiler daha ayrıntılı cevaplar vereceklerdir...

İsim vermek doğru olmaz ama birçok forum yöneticisi buna dahil olmak üzere birçok kişinin imzaları çok büyük. Bir dizini alt alta okurken sıkıntı yaratan bir durum. Eğer böyle bir uygulama varsa dediğin gibi bunun işleyişini görmek istiyorum.

kontrol panelinden imza düzenlemeye girdiğimde bu sitede açtığım bir konunun linkini imzama eklemek istiyorum fakat hata veriyor.acaba bu sorunmudur yoksa normal bişeymidir.birde bir yazının içine link eklemeyi nasıl yapıyouz onuda beceremiyorum.mesela '' şunu görmek için tıkla'' gibi birşey yazıp onun içine bir link koymayı nasıl yaparım.???

dikkat ettiysen html kodu kapalı seklinde biş yazı var bu da bizim link koymnamızı engelliyo moderatorlerde adminlerde bu işlem acık sadece o yuzden normal

@mecaoz1
aynen katılıyorum bende çok uğraşmıştım ama olmadı sonradan çaktım davayı

bence bizede açık olmalı diye düşünüyorum.Bi moderoratör 2 ellerde sattıgı bişeyi imzasında reklam yapabiliyosa bizimde yapmamızda bi sakınca olcagını sanmıyorum.Yoksa yanılıyormuyum???

@yighitjan

Aynı fikirdeyim. Üyelerin imzalarında bağlantı kullanması gerçekten de sakıncalı olabilir. Herkes forum içindeki bir mesajına yönlendirmek gibi masum bir istek için istiyor olmayabilir fakat bu durumda nezaketen, moderatörlerin de bunu kullanması gerekir diye düşünüyorum. Özellikle de satış ilanları gibi hiç bir yönetimsel sebep gösterilemeyecek bir durum için.

Geri