Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forum imzası

anladım ama bı cozumleme yapılabılırdı
ımza hakıkaten bazen cok faydalı olabılıyordu
tabıı kı kullanmasını bılene
kurunun yanında yasda yanması bana pek mantıklı gıbı gelmedı
mevcut sebep olanlar zaten belldır dıyelımkı 10 kıs 20 kısı veya 50 kısı bu kısılerın ımzaları kapanır
dıgerlerı acık olur
yenı uyelerınde ımza ıstegı varsa 100 200 veya daha fazla bır mesaj lımıtı belırlenır
bu sayıyı asınca bır mod a mesaj atar o kısıde bakar ve, acar veya acmaz
bence boyle bır yontem daha adıl olur gıbı
cok yorucu olmayacaksa

cunku ımza forumlarda cok ıhtıyac duyulan az cok kısılerın kısılıgını belırten yada ıhtıyac veya davetlerını belırten seylerdır
bu da kısıler arasındakı ıletısımın artması demektır
kı forum denen uygulamaların ana amacı da budur zaten : iletişim

Scudo
Merhabalar,

İki tane sorum olacak, imza yani her mesaj yazıdğımız zaman altta ufak bir kaç satır yazı da otomatik oluyor ya, onu nereden nasıl ekliyoruz bir türlü bulamadım.

Diğeride bisiklet markaları arasında Marin yok galiba, eklenme durumu ya da ihtimali var mıdır?

Teşekkürler herkese, iyi forumlar:)

Sağ üstteki üye kontrol paneline girdiğinizde imzayı değiştir bölümünden değiştirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Ziya Yılmaz
konuyu canlandırmak istiyorum imzada kullanılacak resim boyutları nedir

@YILMAZ Doğucan

En çok 80 piksel yüksekliğinde imza görsellerine izin veriliyor.

Merhaba,

2.el ilanlarında fiyat düşümünü veya ilanların güncel olup olmadığını öğrenmek için aparat yapabilir misiniz? Misal forum.donanimhaber.com da böyle birşey mümkün. "Mesajım bulunsun" düğmesine tıkladıktan sonra eğer konu hakkında güncelleme yapılırsa size bildirim geliyor,böyle birşeyi burayada uygulayabilir misiniz?

Bazı forum kullanıcıların imzaları haddinden büyük bunun için sınırlama yapabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: Hakan Beşikçi
2.el bölümüne bi el atmak lazım ama forum yapısında zor gibi.

konuya mesaj geldimi bilgilendirme için abone olma seçeneği var da biraz uğraştırıyor, tek tıkla bildirim alma seçeneği koyulursa daha iyi olurdu

İmza konusunda şunu söyleyebilirim; İmzalarda zaten en yüksek 80 piksellik görsellere izin veriliyor. Fakat görsel site dışından yüklendiğinde bunun kontrolü otomatik olamıyor maalesef. Ben bu tip bir şey gördüğümde düzeltme ve bilgilendirme yapıyorum fakat bazen gözden kaçabiliyor tabi :).

İmzamdaki "Follow me on Strava" imzası nasıl yapılıyor bu başlıkta onu anlatacağım.

1. Öncelikle sağ üstteki kullanıcı adınıza tıkladıktan sonra açılan pencerede imza kısmına tıklayın.

1624556918644.png

2. Daha sonrasında aşağıdaki gibi bir ekran açılacak. Buradaki kısma imzanızı ekleyebiliyorsunuz.

1624556973552.png

3. üstteki listede zincir imajının yanındaki dikdörtgen fotoğraf imajına tıkladıktan sonra çıkan url alanına aşağıdaki linki yapıştır.
(link)

1624557062778.png

4. Son olarak Turuncu follow me on strava yazısının üzerinde tıkladığınızda çıkan bar'da en sağdaki link ekle kısmına tıklayarak açılan yere strava kullanıcı profil url nizi ekliyorsunuz.

1624557186280.png

Son düzenleme:
Strava uygulamasından profil linki nasıl atılıyor acaba?
Bilgisayar üzerinden oluyor. Chrome veya bunun tarzı bir tarayıcı üzerinden girdiğiniz zaman. Profil sayfanızdaki url'i almanız yeterli olacaktır.

Örnek: (link)

Teşekkürler, dediğiniz gibi yaptım.Tablette resmi çift tıklarsanızda linki yapıştırabiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Adil ÜNALDI
bende resim eklemeye çalışıyorum bir şeyler ters gitti hatası alıyorum daha önceleri olmuyordu neden dir acaba ?

bende resim eklemeye çalışıyorum bir şeyler ters gitti hatası alıyorum daha önceleri olmuyordu neden dir acaba ?
Fatih bana özelden yaz. Ekran görüntüsü atabiliyorsan at. Bir bakalım..

Benden sonra sistem patladı 😃

Artık olmuyor sanırım :(

Bende ayarlarda "imza" çıkmıyor. Belli bir mesaj sayısına mı ulaşmak gerekiyor?

Bende ayarlarda "imza" çıkmıyor. Belli bir mesaj sayısına mı ulaşmak gerekiyor?

Doğrudan kullanıcı menüsünde:
unknown.png

Linkinden de ulaşılabilir: https://www.bisikletforum.com/hesap/imza

Geri