Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forumdaki reklamlar

Scudo
Merhaba forum yöneticileri sizlere naçizane bir sorum olacak;
Sizlere bir sorum olacak önceden burada diğer firmaların da bölümleri vardı ve Delta bisikletle alışveriş yapan bizler alternatifleri de değerlendirip en uygun olan ürüne karar veriyorduk. Firmaya buradan soru sorup direk cevap alabiliyorduk. Ben sitenin yenilenme çalışmaları var sanıp konuya ilişkin soru romamıştım. Ben bisikletforum üyesi olarak diğer firmaların da burada yer almasını diğer firmaların kampanyalarından da bilgi edinebilmek istiyorum.
Mesela; Erdoğanlar bisikletin Salcano, 2007 ve 2008 model diğer bisikletlerde yaptığı şok indirimden çok geç haberim oldu.

Bu siteye her isteyen firma dükkan açamaz ! Öncelikle sitenin belirlediği sponsor firma bedelini ödemesi ve siteye sponsor olması gerekiyor diye biliyorum ama modlar daha net cevaplıcakdır !

• Beğen
Tepkiler: sedat
Sponsor firmaların forumda ki eksikliğini hissetmemek imkansız. Umarım bir an önce eskisi gibi yerlerini alır ve biz bisiklet severlere hem alışverişlerimizde hemde değerli bilgileriyle yardımcı olmaya devam ederler.

Belki bir sorun, belki anlaşmazlık vardır... Firmaların tercihidir belki, bilemiyorum ama ben de onları burada görebilmek isterim.

• Beğen
Tepkiler: sedat
Söylemek istediğim şu; Biz bisiklet kullancısıyız, bisiklet ve parçalarını en uygun olan yerden almak isteriz. Yani aynı parça veya bisiklet bir firmada 100 ike diğer firmada 90 lira ise bundan haberdar olmak isteriz. Bu sitede reklamı olan bazı firmalarda şu anda farklı farklı kampanyalar var, ama forumda olunca anında öğrenebiliyorduk. Bazen öyle güzel kampanyalar oluyorki, bizim haberimiz olana kadar ürünler bitmiş olabiliyor.

Yalnız bu konunun Delta Bisiklet bölümüne açılması oldukça yanlış olmuş :)

Bisiklet firmalarının web sitelerine günde ya da bikaç günde bir ziyaret ederseniz yine öğrenebilirsiniz kampanyaları..:)

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa
@fatihgüven

Konuyu bisiklet Firmaları altına açacaktım o bölüme açmak mümkün olmadı, bende buraya açtım. Eğer uygun değilse moderatörler taşıyacaklardır.

Evet sitelerinden takip edersem öğrenirim, zaten bende kampanyayı böyle öğrendim. Ama günde 4-5 firmayı tet tek araştıracağıma buradan direk haberimiz oluyordu. Dikkatimizden kaçan noktayı başka arkadaşlar görmüş olup tavsiye ediyorlardı.

Ben Delta bisikletin zaten daimi müşterisiyim bunda bir sorun yok, elimde iki adet Corratec bisiklet var, param yeterli miktara erişince onlardan Cannondale Yol bisikleti alacağım.
Mesele en iyi ürünü en uygun fiyata alabilmek meselesi, konuyu saptırmayın lütfen.

• Beğen
Tepkiler: sadana ve sedat
bence de konu "Forum Hakkında Genel Konular" a acılsa daha iyi olurdu :rolleyes:

konuyla ılgılı olarak ben de gezgin2 gıbı bılıyorum

Süleyman abi şunu söylemek istedi sanırım.
Bisiklet alım satımında bisiklet forumdaki arkadaşları Aldıkalrı ünvanla da daha farklı bir diyaloğ ve iskonto olabileceğini düşündüğü için bu forum da bisiklet firmaların olması daha avantaşlı olduğunu düşündüğü için böyle bir öneride ve istekde bulundu.Tabi ki gezgin arkadaşımızın dediğine hepimiz hem fikiriz.Olsa bizim açımızdan da daha iyi olur diye düşündüğünü ifade etmeye çalıştı..Yanlış yorumlarda bulundum ise kusuruma bakmayın.
Süleyman abi yanlış konuşmadım umarım.
İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: suzunkopru
Arkadaşlar reklam Sponsor firmalar anlaşmalarını en az altı (6) ay süre ile yapıyorlar ve sözleşmesini yenilemeyen firmaların reklamları süre sonunda kaldırılıyor...

Firmalar kış sezonu içerisinde kampanyalarını ve isimlerini duyurmak için forumu kullanırlarken yazın sanırım gerek duymuyorlar bu ücretleri ödemeyi... Ödeyen firmalar ise zaten halen forumda...

• Beğen
Tepkiler: fatihgüven
Az önce foruma giriş yaparken site beni forum yerine neden deltabisikletin internet sitesine yönlendirdi ?
umarım bu reklam gereği değildir !

Delta Bisikletin Sitesine Yönlendireceğini Sanmıyorum Ama, Bisiklet Çekilişi Gereği Delta Bisiklet Sponsorluğunda Küçük Bir Pencere Açılıyor Doğal Olarak.
Sendeki Farklı mı Oldu ?

@Süleyman Cantuk

Muhtemelen sayfanin en basindaki ince banner'i tiklamissinizdir farketmeden.

'Delta bisiklet 1.Istanbul Triatlonu. 24 Temmuz 2011'

• Beğen
Tepkiler: mustafa akman
yazdığım mesajlarda reklam resimleri çıkıyor. bunu nasıl kapatıyoruz.

Evet, bu konuda bir bilgi yok mu? Kötü bir uygulama, eski konuların bile mesaj düzeni değişiyor bu reklamlar yüzünden. Duyarlılığınız için teşekkürler.

bu reklamların niye bu kadar rahatsız ettiğini anlamadım...
kendi çapında bi görünen bi kaybolan resimler işte... :S

(en büyük sorunumuz bu reklamlar olsun bence =) )

• Beğen
Tepkiler: mcanerg
Aylık sponsorlu reklamlar alınsa siteye ve bu reklamların karşılığında her ay ihtiyaç sahibi bir çocuğa bisiklet hediye edilse nasıl olur?

Açıkçası sosyal sorumluluk projelerinde bu denli boy göstermeniz birçok kişiyi sağlam etkiler. Ve en önemlisi bir çocuk dahi olsa bisiklet sahibi olmuş olacak.

Geri