Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forumdaki reklamlar

@Serkan Güraye

Sitede genel yönetim işlerine Moderatör yardımcıları,moderatörler,yöneticiler ve adminlerden oluşan 25 kişi bakıyor.

Hepsi özel mesaj kutularına sahip ve bunu kullanmayı biliyorlar.

Hak ararken, sağa sola horozlanıp ağzından çıkanı kulağı duymayanları ve haksız duruma düşenleri de forumda barındırmıyorlar.

Herkese iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Taner Yavuz
Scudo
Merhaba.

Şu yukarıdaki "Bike and Outdoor" banner'ının boyu diğerlerinden büyük olduğu için site sürekli aşağı-yukarı hareket ediyor. Düzeltmenizi tavsiye ederim.

Saygılar.

Yahu bende sitede trojan var sandım :) Basit bi sorun herhalde yöneticilerde görüyordur.

opera kullanıyorum ben..tuhaf ve miink bi durum ama bişey okumaya çalışırken sinir bozabiliyo...

Internet Explorer 8 kullanıyorum, ekranım 17" ve 1152 x 864 piksel görüntü çözünürlüğünde.

Aynı sorun bende de var. Çok büyük kayma değil ama ufak tefek oynamalar yapıyor.

bendede oluyo daha önceden hiç farketmemiştim bence sorun olmaz

safari, 3.5 inc, oluyor :D

17" monitörde 1152x864 çözünürlükte ie 7 5730.11 sürümünde bu sorun var sayfa küçük küçük kıpırdıyor.

Firefox en güncel versiyonu ile kullanıyorum. Kaymayı farkettim ama nedenini araştırmamıştım. Bahsedilen firmanın bannerinin eni geniş olduğu için böyle sanırım. Ekran 17" Çözünürlük 1280x1024.

15.4" - 1280x800 oluyor.

Ama bununla bi ilgisi yok ki; o banner'ın yüksekliği diğerlerinden farklı olduğu için oluyor.

Arkadaşlar açıklamalarınız için teşekkürler.
Banneri değiştirip sorunu çözücez.

Forumdaki bisiklet firmalarının bölümü kaldırılmış.Acaba bu geçici bir durum mu?Değilse neden böyle bir değişikliğe gidildiğini öğrenebilirmiyim?

Bisikletforum.com a reklam veren firmaların tümünün reklam sözleşmeleri 6. ay sonu itibariyle sona ermiştir.Yakında yeni düzenlemelerle reklam uygulamarı devam edecektir.Bilgilerinize.

sabah bende girince şaşırdım hayırlısı olsun Murat abi, bol reklamlar, iyi forumlar :)

Bu şimdi bir tehdit mi? :p :D (yanlış anlaşılmasın sadece espri :))

Geri