Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forumdaki reklamlar

Scudo
firmalar reklam anlaşmalarını istedikleri zaman bitirebilirler.ancak BF için kötü bi durum.o reklamlarla sitenin sunucu ücretleri ödeniyordu.

@gurkankas

Bu işlere her nekadar ben bakmasamdaorum içerisindeki firmaların olması yada olmaması maddi açıdan önce bana göre bisiklet camisaında ulaşılabilirliğin artmasını sağlıyordu...

6 şar aylık dönemlerde bağlantı yaptığımız firmalarla 6.ay sonu itibariyle reklam anlaşmalarımız sona ermiştir.

bu zamana kadar kullandığımız reklam sütunlarını(banner alanları) 7. ay sonuna kadar derleyip toparlayıp yepyeni bir vitrinle firmalara sunma gayretindeyiz.

bilgilerinize.

Bu degerli forumun herhangi forumdan farki kalmamasi adina her postun altinda olan sponsor reklamlarinin kaldirilmasi kanimca daha iyi olacaktir. Sanirim zor bir istek anlasmalar, ödenen bedeller, taahhütlerden sonra.

Son derece ucuz kurulmus, icinde ne ilgi, ne samimi hava ne de yeterli bilgi olmayan forumlara benziyor artik dört tarafi kaplayan bir de sesli bannerlar yüzünden. Zaten sayfa üstündeki bang bang diye sinyaller yayan banner yeterince itici. Burayi ciddi anlamda seven arkadaslarin da böyle düsündügünü tahmin ediyorum.

Salcano tarihinin en iyi bisikletlerini piyasaya cikartmisken tabiki kimse "her tarafta salcano reklami var ben artik almam" demeyecektir ama yine de kötü reklam :)

• Beğen
Tepkiler: serhad
kesinlikle bütün sözlerine katılıyorum... bu sesler yüzüne foruma daha az giriyorum malesef

• Beğen
Tepkiler: serhad
Ben firefox ve birkaç eklenti kulandığımdan sesleri duymuyordum. Bugün üst bannerdaki ses kaldırılmış. Güzel bir adım :)

reklamlar hakkında olumsuz yorum yaparsanız adminler tarafından -puanla cezalandırılabilirsiniz haberiniz olsun :D

daha onceden opera kullanıyordum hiçbi reklam sesi gelmıyordu... şımdı firefox kullanıyorum ses gelıyordu taki 2 saat oncesine kadar galiba reklam sesleri kaldırılmış

100 sefer söyledik,forum sponsorları sayesinde ayakta duruyor ve herkese hizmet ediyor.Herkesin anlayışına sığınıyoruz dedik.Bu neyin keyfi anlamıyorum.Ücretli üyeliğin mi var arkadaşım?Havaya civaya keyfi yorum yapıyorsunuz.

Çarpı işareti tarayıcının en sağında üstte.Basarsın sayfa kapanır,gider az reklamlı sitelere kusur bulursun.

Sponsor olan moderatörler acaba işlerine gelmeyen mesajları silme ve üyelik iptali konusunda nasıl yetkililer?!!...
hiç bir şekilde üye olunuken okuduğum kurallar çerçevesi haricinde yazı yazmadığım halde delta bisikletten ulaş isimli şahıs benim makrobjektif kullanıcı isimli üyeliğimi kendi kafasına göre silmiş...
bende çekinmedim yeni üyelik aldım ...
buraya girebilmek gezebilmek ve bisikletle olan fikirlerimi paylaşmak için değil bu ..
sitede genel yönetim işlerine kim bakıyor?
neden bu kadar saçma düşünceli insanlara bu denli yetkiler veriliyor?

taner yavuz denen kim bilemem ama iğneyi kendine deyimi ile ne kast ediyor?

konuyu biliyor musun bana eksi verecek kadar!!!

@Serkan Güraye

Sayın Serkan Güraye Delta Bisiklet bir sponsor firma, uygulanbilirliği tartışılır olsada bir şeyi amaçlamış ve yazmış. Bu dağın zirvesine tırmanır, tırmanamaz orası çok ayrı bir konu, ama burada delta bisikletin amaçlarının bir sponsor firmanın reklamı olduğu belli oluyor. Keşke üzerine gitmeseniz.

detayları yönetici haşim arkadaşa bildirdim..
üzerine gitme gibi bir niyetim yok ..
reklam olduğu bariz ortada olan bir durum bu bunu biliyorum..
ben sadece üyeliğimi nasıl sildiğine(sildirdiğine) yanıt arıyorum...

• Beğen
Tepkiler: kron_xc4000 esk
@Serkan Güraye

Sayın Serkan Güraye denen ,

Konuyu çok net olarak biliyorum.Size eksi puan verirken ,not olarak yazdığım'İğneyi kendine batır,çuvaldızı başkasına ' bir deyimdir.Bir başkasına çuvaldız batırmaya kalkıştığında önce kendine bir iğnecik olsun batır da, onun canının ne kadar yanabileceğine dair ufacık bir fikrin olsun anlamında kullanılır.Yani ,kendinizde de biraz hata arayın anlamı taşır.

Şimdi aklıma geldi,'keskin sirke ,küpüne zarar' derler.

Lütfen ,sizi sakin olmaya davet ediyorum.Hakkınızı ararken normalden daha sakin olmalısınız.Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

@Serkan Güraye

Reklam olduğu konusunda biraz yanılıyorsun bu gezinin amacı doğuya bisikleti tanıtabilmek bunu zaten kendileride açıkladılar ancak bunu deltanın yapmış olması deltanın reklamı haline getirmez bisikleti tanıtmak amacıyla yapılan güzel bir olay bu lütfen tartışma konusu haline getirmeyin:mad:

• Beğen
Tepkiler: Taner Yavuz
hala anlamıyorsunuz....
ben reklam veya değil gibi bir ibare de kullanmadım diğer forum altında...
inadına diyorsun ki iğne kendine ....
ben haksızım ve bunu dile getirmeyeceğim haaaa.
ben susmayla yetinemem kusura bakmayın ..
birtakım saçma işler yapan insanları korumayın!!!

Serkan Güraye,

İğneyi kendime batırdım,sana çuvaldızın bile az geleceğine kanaat getirdim.
Polemiği çok seviyorsun ,benim sana son cevabım budur.

• Beğen
Tepkiler: Yalçın Çanak
Geri