Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forumu nasıl buldunuz?

Scudo
Eski usul forum seven birisiyim, aradım buldum.

• Beğen
Tepkiler: sccetin
Güzel iyi ki var 😉🚴‍♂️
Güzel iyi ki var 😉🚴‍♂️
Güzel kaliteli arkadaşlar var .Bir sorunda direk mesaj atan yardımcı olmaya çalışan.Bir çok şeyi burdan takip edip öğreniyorum.Bundan önce bisiklete dair hiç bir şey bilmiyormuşum(şimdi de çok bilmiyorum 😉)Her gün mutlaka girip bakıyorum.Siteyi kuran ve emeği geçen kişilere ve tüm üye arkadaşlara kazasız sağlıkla pedallamalar

Çok iyi buldum ama başlık açmayı hâlâ göremedim:)

Egosu tavan yapmış, her zaman her şeyi en iyi hep ben bilirimcileri saymazsak
Bu gibi ukala dümbeleği tipler her zaman her yerde var maalesef kardeşim,ama olsun onlarda olacak ki kalbi güzel iyi insanları ayırt edebilelim:harika: farkındayım o tiplerin yazdığımız bir yorumu,bir paylaşımımızı sırf sabote etmek için zart diye aradan çıkan,değişik refleksler veren tipler onlar.Ne yapıyoruz görmüyoruz onları:komik:

Sanırım, bu forumu sevmemin sebebi, herkesin ortadaki bisikletin etrafında toplanmış olup, o bisikletle ilgili, yanındaki kişiyle iki çift laf etmek istemesi. Tekrar tekrar bu kalabalığa katılıp, gözleri bir gün önceden hoş sohbet ettigi kişiyi ararken, yeni tanıştıkları ile de aynı güzel muhabbeti yakalayabilmesi.

Diğer forumlardan bence en büyük farkı, bisiklet aşkına sahip herkesin, bu ortak nokta ile, hayata dair farkli konuları da beraberce seviyeli bir düzeyde paylaşıyor olması.

Forumda henüz çok yeniyim, ama çabuk ısındım. Sizleri tanıdığıma da çok memnunum, iyi ki varsınız forum ailesi...

Sanırım, bu forumu sevmemin sebebi, herkesin ortadaki bisikletin etrafında toplanmış olup, o bisikletle ilgili, yanındaki kişiyle iki çift laf etmek istemesi. Tekrar tekrar bu kalabalığa katılıp, gözleri bir gün önceden hoş sohbet ettigi kişiyi ararken, yeni tanıştıkları ile de aynı güzel muhabbeti yakalayabilmesi.

Diğer forumlardan bence en büyük farkı, bisiklet aşkına sahip herkesin, bu ortak nokta ile, hayata dair farkli konuları da beraberce seviyeli bir düzeyde paylaşıyor olması.

Forumda henüz çok yeniyim, ama çabuk ısındım. Sizleri tanıdığıma da çok memnunum, iyi ki varsınız forum ailesi...
Hoş geldin , şeref verdin. :harika:

Şu aralar en çok ilgilendiğim hobimle ilgili bilgilenmek için geldim buraya. Çok da istifade ettim, ilgiyle okuyup araştırıyorum. Geçmişten bu yana bilgisini, tecrübesini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Bilgim görgüm nispetinde ben de paylaşmaya çalışıyorum.

Belki 20 yıldır türlü forumlara üyeliğim, katılımım oldu.
5-6 yıldır bir sözlükte de okuyup yazıyorum.
Her türden insan burada da var.
Kibirli, ukala, en iyisini ben bilirimci ve bu ben bilirimcilerin sorgusuz hayranları, alt seviye ürünleri hakir gören, bunlarla haşır neşir olanlara tepeden bakanlara yer yer rastladıkça keyfim kaçıyor.

Bir hobi, spor forumunda fırsat buldukça siyaset yapanlara, mesaj içinde politik imalarda bulunanlara, bisiklet forumunu siyasi görüşüne meze edip araçsallaştıranlara yer yer rastladıkça ifrit oluyorum.
Bu türden görüşleri fikirleri paylaşabilecek tonla mecra varken burada da karşıma çıksın istemiyorum. Hobime ayırdığım vaktimi huzurla geçirmek istiyorum.
Umarım forum bu konuda hassastır. Hassas ve dikkatli olmasını tercih ederim şahsen.

Bisikletforum belki de bir çoğumuzun hayatında önemli bir yer edinmiştir, benim için çok şey ifade ediyor... Bu forum sayesinde uzun yıllar önce bisiklet camiasına katıldım, takımımı buldum, lisanslı oldum, yarışlara katıldım, şehir şehir gezdim, ama en önemlisi harika dostluklar kurdum, güzel insanlar tanıdım, yardımlaşmayı ve arkadaşlığı öğrendim. :)

Uzun zamandır bisiklet ile alakalı forum sitesi arıyordum en sonunda buldum :D

Arkadaş tavsiyesi ile buldum😂🤣

Forum bahane, senin gibi abiler şahane👍👋Saygılar efenimmm
Estağfurullah kardeşim duygular karşılıklı, güzel düşünceleriniz hem kalbinizin hemde özünüzün güzelliği.
Foruma baktığımda Anadoluda gezinirken dinlenmek için uğrak yeri olan bir çayevi gibi. Içeri ayağınızı atınca önce bir kesiyorlar sonra merhabalar ve hal hatır etmeler. Forum bisiklet sevdalıları için bulunmaz bir niğmet. Donanımlı üye sayısı üst düzeyde. Arada dikenler var. Olacak illaki. Kişi dediğin odur ki bildiği ile yetinmez hem gelişir hemde gelişime yardımcı olur. Bunun idrakinde olursak bisiklete sevdalı olacak gelecek nesillere çok kaliteli bir form emanet edeceğiz diye düşünüyorum.

Bence her şey mükemmel tek kötü yanı kayıt olduktan sonra direkt konu açamamak onun harici her şey çok güzel ellerinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Geri