Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fotoğraf yükleme ve görüntüleme sorunları

@Ali Menemen

Doğru olabilir.Ama böyle büyük bir forum sitesi için uğraşmaya değer.Çokta güzel bir özellik olur.

Scudo
@sadana

Evet .Olursa iyi olmazmı yaani?

@sadana

Evet :eek:lursa çokta güzel olmazmı?

Bence de olur ama bunu bir şekilde yönetici arkadaşlara aktarmak gerekir.
Dediğin gibi abibir farklı olur.Selamlar ...

forum yöneticileri bu konuya sıcak bakmazlar.biraz maddi biraz da alt yapı sorunu olabilir.vbullet programların da bu yapıya uygunluk olacağını sanmıyorum.ama fikir güzel..

Daha önce hiç yayınlanmayan ilanım olmaması neden ile son 3-4 gündür hayata geçmeyen ilanlarımla ilgili sormak istiyorum. Benim resim yüklediğim site ile ilgili bir sorun olabilir mi? (imageshack) ya da ilanda farkemediğim başka pürüz var mı diye bir daha deneyeyim.

Konu ile ilgili olarak 2.el yetkilisi arkadaşlarımıza özel mesaj yoluyla bilgi vererek yardımlarını alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER
@jef

ilanlarınıza resim yüklerken sayfa düzenini bozacak kadar büyük olmamasına ve link url olarak değil resim olarak yüklemeye dikkat ediniz ,ilanı göndermeden önce mesaj ön izleme tuşuna basarak ilanınızın son halini de görebilirsiniz ,citybike bölümünüdeki ilanlarınız açılmıştır.

Ben de birkaç gündür imageshack ile sorun yaşıyorum,
başka bir siteleri deniyorum, onlardan eklediğim resimler de görünmüyor.. Deneme amaçlı bir tane ekliyorum mesela..
http://www.ressim.net/out.php/i682787_build-6c.jpg

Sonunda çalışan bir site buldum ama bu da ne kadar dayanır şüpheli..

Sanırım konu imageshack ile ilgili olsa gerek. Çünkü forum yönergelerinde bu sitenin servisinin kullanılması tavsiye ediliyor diye herkes onu kullanıyor. Ancak bir konu içinde çok fazla fotoğraf olunca fotoğrafların çoğu yarım yarım çıkıyor. Aynı şeyi mesela fotoğrafın linki verilmiş çok fazla fotoğraf açmaya çalışınca (birden fazla sekme ile) gene sekmelerden çoğunda fotoğraflar eksik çıkıyor.

Bu sorun sadece bende mi acaba diye bir sormak istedim. Ve konu imageshack'tan kaynaklanıyorsa tinypic falan denenebilir. Ya da başka birşey.

Bu problem bizden değil, imagehacks'tan kaynaklanıyor. Ben şahsen ücretsiz kullanıcı ismi alarak photobucket kullanıyorum, fotoğraflarıma da istediğim an tekrar ulaşabiliyorum. Tavsiye ederim.

anladım. bende zaten tinypic ile photobucket ı kombine kullanıyorum. fotoğraf ekleme anlatımına photobucket belki karışık gelir ama tinypic eklenebilir.

1-2 sekme açtımı üstüste bendede yarım çıkıyor resimler bir daha yenilemek zorunda kalıyorum kendimden kaynaklanan srun sanıyodum ama iyi değilmiş tinypic bence kullanılsa daha iyi olur

valla rapid gibi bilinen tek fotoğraf yükleme sitesi aslında türkçe sitler bile var artık :) resimyükle vs :)

inci sözlüğün de resim yükleme sitesi var :)
(link)
otomatik boyutlandırma vs var ama pek uzun ömürlü değil gibi geliyor bana.
Linkleri duzgun verin dedeler çıkabilir :D

@gurkankas

Yine başlatmayın şu inci muhabbetini. En son biriniz yasaklandı. (banlandı) :D

Geri