Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fotoğraf yükleme ve görüntüleme sorunları

Merhaba arkadaşlar,

İmageshackta sanırım bir sorun var bu siteye yüklenen hiç bir resim kendiliğinden açılmıyor.Üzerine tıklamak gerekiyor.Acaba bu sorun gecici mi yoksa kalıcımı bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba?

Scudo
Aynı sorun bende de var. Imageshack dışında başka siteler kullanmak gerekecek galiba.

Üye girişi yapılıp yüklenen fotolarda sorun yok. Sanırım garip bir engelleme ile karşı karşıyayız. Bundan sonra üye olmadan resim yüklenmesine engel olmalarını anlarım ama daha önce yüklenmiş resimleri neden engellerler bunu anlamış değilim. Sadece bu forumda değil diğer forumlarda da aynı sorun var.

• Beğen
Tepkiler: ali tekintüre
başka bir sekmede imageshack i açıp login yapınca, forumdaki bütün fotolar gözüktü. uyarıda "domain.....register... " bişey bişey diyordu. giriş yapınca beni tanıdı galiba:)

imageshack çok bozuldu son aylarda..onun yerine photobucket öneriyorum

Eğer bir Imageshack resmini görüntüleyemiyor ve “Unregistered domain. Go to Imageshack.us to register” şeklinde hata alıyorsanız panik yapmayın. Çözümü basit. Hata mesajında dediği gibi, Imageshack.us sitesine tıklayın. Ve kendinize bir hesap açıp giriş yapın. Giriş yaparken de beni hatırla seçeneğini işaretlerseniz bir daha bu hatayı almayacaksınız. Zira Imageshack.us sitesi 22 Şubat 2011 tarihinden itibaren tüm Türkiye IP’lerine üyeliksiz resim gösterimini durdurdu. Yıllardır “Resim Yükleme” konusunda rakipsiz hizmet veren site, muhtemelen bandwith’ini kontrol altında tutma amacıyla böyle bir uygulama geliştirdi.

yani kullanıcı login'i yapmadan resimleri göremiyoruz demek oluyor...hesabınız var ise başka bir tab açarak imageshack'e login olun ondan sonra forumdaki resimler görüntüleniyor.

çok ilginç login olmayan resimleri göremicek yani

İmageshack da hiçbir fotoğrafım yüklü değil.
Photobucket i öneririm.

ben üyelikli yükledim resimleri ama bendede görünmüyor. yakında paralı üyelik yaparlarsa şaşırmam.

resimleri üyelikle yüklemeniz önemli değil.

resimleri görüntüleyen kişinin imageshack sitesi açıp login olması gerekiyor.

nerde düzelmiş...şu an bu sayfada bile kurbağa dolu bende

Sorun düzeldi. Yapmanız gereken geçmişi silmek olacaktır.

Arkadaşlar bir kaç arkadaşım yazmış bende irdeleyim imageshack sitesine girin üyeliğiniz varsa giriş yapıp hatırla tikini işaretleyin yoksa üyeliğiniz bir üyelik alın hepsi bu kadar basit..

• Beğen
Tepkiler: sadana ve ulas
geçmişi sildim hala heryer kurbağa.

firefox kullanıyorum ..her kapatışta herşeyi sil'e ayarlı zaten.

İmageShach' e üye oldum giriş yaptım, yinede açılmıyor ! "firefox"' da sadece avatarlar ve bazı reklamlar açıldı,explorer' ile hiçbiri görünmüyor.

Explorer'de geçmişi sildim değişen birşey olmadı. kurbağa dolu her yer
..
Birde imageste üyelik açmayı deniyelim..

Üye oldum sorun düzeldi ancak böyle freeware bir sitenin uzun yıllar sonra üyelik olmadan resim göstermemesine bir anlam veremiyorum, gerçekten saçmaladı. Artık photo bucket kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Faruk ÇUBUKCU
@mustafa şükrü yıldırım

Aynen katılıyorum. Daha geçen gün bir fotoğraf yükleyecektim fakat boyutu çok yüksekmiş :) Photobucket'a üye olup yükledim ben de ;) Ayrıca sitedeki resimler de imageshack'e giriş yapınca gözükmeye başlıyor.

Geri