Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

FreySport

@sadi imren kategorisi farklı. Birisi standart baskılı bisiklet forması diğeri özel baskılı bisiklet forması. Standartlara müdahale edemiyorsunuz özelde de isim vs yazılıyor isterseniz logo koyuyorlar gibi ufak detaylar. Standart baskıda iade ve değişim var özelde yok bilginiz olsun.

Scudo
Kulube özel yaptırmıştık. Sağ ve sol taraftaki baskı birbiri ile uyuşmadı harflerin biri yukarda biri aşağıda kalıyordu. Sanırım fermuar dikerken kaydırıyorlar bu da eleman kaynaklı sanırım. Forma teri dışarı atmada bence yetersiz. Fermuarlı arka cebe telefon sığmıyor.

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
Bu dükkan değil de başka bir yerden geçen aylarda bir alışveriş yaptım. Ödeme ekranında kargo ücreti buna benzer şekilde 0₺ (sıfır) gözüküyordu. Ben de oh ne güzel kargo da ücretsiz, demiştim. Alıcı ödemeli göndermiş adamlar :bsmagryr:

Kalitesini beğenmiyor musunuz o zaman? Yarın sipariş verecektim kafam karıştı.

Ya bunu alayım diyorum ya da decathlon modeli var turuncu kollu karar veremedim

Ya bunu alayım diyorum ya da decathlon modeli var turuncu kollu karar veremedim
Kış içinde turuncu kollu Decathlon modeline bakın derim, benim bu aldığım bildiğin yazlık kumaş. Tecrübe ettim oldukça üşüyor 😊

• Beğen
Tepkiler: dirdom
Bu bilgi süper oldu sağolun

• Beğen
Tepkiler: St.Ahmetus
decathlon modeli var turuncu kollu
Bende var kullanıyorum,kışlık forma niyetine alacaksanız almayın beklentinizi karşılamaz,çünkü rüzgarı direk içeri alıyor terleyincede üşütüyor,sonbahar geçiş forması diyebilirim,içlikle giyilirse belki üşütmez

Ben hepsiburada üstünden uzun kollu formalarından bir adet aldım. Son derecede rahat olduğunu düşünüyorum, ama zaman geçtikçe yıpranır mı onu bilmiyorum

Bu bilgi süper oldu sağolun
@seko35.50 doğru söylüyor, tek başına yetmez. Ancak montun, ceketin vs altına giyilir, Decathlon un bu forması. İçi biraz polarlı frey in formasına göre kalın ama seko doğru diyor üzerine mutlaka birşey gitmek şart.

İçlik ile güzel bir ikili olur. Terleyip mola verince çıkarmak gerekir herhalde

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
Ruzgarlik yada yelek kullanmadan giyilebilecek formalar cok az ve fiyatlari cok uc noktalarda. Alternatif olarak softshell yada mont bakip onlari kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
Pandemide göbeği büyüttük. Yaza hazırlığımı yapayım 1 beden büyük forma alayım , eski freysport formalar olmaz dedim kendi kendime. Xxl bedene kadar olan uzun kollu formalar 144 tl iken , 3xl ve 4 xl formalar 159 tl .

Kullanılan kumaş daha fazla bu yüzden 15 tl farkı alıyoruz derseniz , bende xs ile s bedeni 129 tl yapın o zaman derim.
Velhasıl kelam forumda ilgilenen bir çalışan ya da yönetici varsa bu durumu göz önüne alsın.

Ben bu fiyat farkından rahatsız oldum ve başka bir forma aldım. Görünürde tek kişiyim. Sen alsan ne olur almasan ne olurda diyebilirsiniz.Tabii bu fiyat farkından rahatsız olup , buraya yada herhangi bir yere yazmadan vazgeçenleri hesaba katmazsak.

Son düzenleme:
Selamlar, gecenin bu saati çalışan ve online siparişimi tamamlamak için yardımcı olan Freysport ekibine teşekkür ediyorum.

Tek kelime: Harikasınız!..

Screenshot_20210404-235601__01.jpgScreenshot_20210404-235520__01.jpg

Pandemide göbeği büyüttük. Yaza hazırlığımı yapayım 1 beden büyük forma alayım , eski freysport formalar olmaz dedim kendi kendime. Xxl bedene kadar olan uzun kollu formalar 144 tl iken , 3xl ve 4 xl formalar 159 tl .

Kullanılan kumaş daha fazla bu yüzden 15 tl farkı alıyoruz derseniz , bende xs ile s bedeni 129 tl yapın o zaman derim.
Velhasıl kelam forumda ilgilenen bir çalışan ya da yönetici varsa bu durumu göz önüne alsın.

Ben bu fiyat farkından rahatsız oldum ve başka bir forma aldım. Görünürde tek kişiyim. Sen alsan ne olur almasan ne olurda diyebilirsiniz.Tabii bu fiyat farkından rahatsız olup , buraya yada herhangi bir yere yazmadan vazgeçenleri hesaba katmazsak.
AliExpress formalarında da var benzer bir durum.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Özdemir
Mevcut piyasaya bakınca piyasanın hala bir tık altında gibi fiyatları kullanan arkadaşların uzun süreli deneyimi nasıl ? Tavsiye eder misiniz

• Beğen
Tepkiler: recepB
Geri