Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

FreySport

Mevcut piyasaya bakınca piyasanın hala bir tık altında gibi fiyatları kullanan arkadaşların uzun süreli deneyimi nasıl ? Tavsiye eder misiniz
ben yakın zamanda 2 tane aldım memnunum teri dışarı atması çabuk kuruması beni tatmin etti.

Scudo
Mevcut piyasaya bakınca piyasanın hala bir tık altında gibi fiyatları kullanan arkadaşların uzun süreli deneyimi nasıl ? Tavsiye eder misiniz
Selam, kötü değil, işini yapıyor. Sadece dikişler ve design bir tık daha düşük. Artistik puanı düşük...

Selam, kötü değil, işini yapıyor. Sadece dikişler ve design bir tık daha düşük. Artistik puanı düşük...
ben yakın zamanda 2 tane aldım memnunum teri dışarı atması çabuk kuruması beni tatmin etti.
Yorumlar teşekkürler o zaman deniyelim bakalım hep tek firmadan alışveriş yapıp piyasayı tek ele düşürmeye karşıyım :) o yüzden alacağım

Kışlık formaları hakkında deneyim paylaşan olursa sevinirim.

(link)
Bu ürünü geçen ilk bahar almıştım.
Termal içlik ile +10 dereceye kadar yeterli. Daha soğuk havalarda en dıştan uygun bir kombinle kullanılabilir...
@yusuf_49

• Beğen
Tepkiler: yusuf_49
Ben de geçen ay bundan aldım (link)
Sabahları geçen haftaya kadar, saat sabah 5-7 arası soğuğu hissettirmedi (içliksiz, ama kolay kolay üşümem :D ) bu hafta içten termal spor içlikle giymeye başladım, önümüzdeki ayda da muhtelen termal içlik, yazlık forma, üzerine bu şeklinde kullanacağım. Vücudu güzel sarıyor ama bir racefit forma veya slim forma gibi değil, kollar bir miktar salaş, daha çok spor hırkalara benzettim. 850 liraya yerli kışlık forma satanların yanında tabii ki bu.

@cazci,@enzo teşekkürler.Ben de sipariş verdim.

Bende sipariş verecektim ama rüzgar geçirme kafama takıldı yetkili arkadaşa sordum ama olumsuz cevap verdi bende vazgeçtim artık.

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren
19 Nisana özel indirimler olabiliyormuş, buradan forma siparişi vermeyi planlıyorum lakin müşteri hizmetleri beni tatmin etmedi.

Fiyatlar halen göreceli olarak uygun. Düşünülebilir..

Arkadaşlar selam, bu markanın taytları ile ilgili tecrübesi olan var mı?

Bende sipariş verecektim ama rüzgar geçirme kafama takıldı yetkili arkadaşa sordum ama olumsuz cevap verdi bende vazgeçtim artık.

Hocam merhaba, forma olarak neyi tercih ettiniz? Bende bir ürün almayı planlıyordum. Sizin yorumu görünce sormak istedim

Hocam merhaba, forma olarak neyi tercih ettiniz? Bende bir ürün almayı planlıyordum. Sizin yorumu görünce sormak istedim
Yerli üretimde Sora dan şaşmayın derim. Yabancı olarakta Santini formaları iyi.

ben hem yazlık hem kışlık formasını kullanıyorum genel olarak çok mutluyum herhangi bir dikiş renk atması yaşamadım. Aynı süre de kulladığım başka bir yerli üretimde hem solma hem renk atması yaşadım

ben hem yazlık hem kışlık formasını kullanıyorum genel olarak çok mutluyum herhangi bir dikiş renk atması yaşamadım. Aynı süre de kulladığım başka bir yerli üretimde hem solma hem renk atması yaşadım
Üstünüze tam olarak yapışıyor mu? Bir beden büyük almak istiyorum üstüme yapışmamasını istediğim için.

Üstünüze tam olarak yapışıyor mu? Bir beden büyük almak istiyorum üstüme yapışmamasını istediğim için.
2xl klasik forma bedenim 100 kg 190 boy tam yapışıyor bahar aylarında rüzgarlık gibi kullandığım 3xl formam var o bol geliyor

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
Geri