Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Fuji touring 2015

yarışlara katılacak olmasam bu bisiklet e çok iç çekiyorum :D hem yol bisikleti hastalığımı giderecek hemde istediğim kadar gezebileceğim :D ama bu sene yarışlara katılacağım için paramı yol bisikletine harcayacağım :D

• Beğen
Tepkiler: şeref şen
Scudo
Bisikletiniz hayirli olsun! Bir sorum olacak ben de bu bisikletten dusunuyorum fakat barend shifterlari STI kollara cevirebilir miyiz acaba?

@yigit803

Merhabalar STI kola çevrilebilir belki ama bunun için epey bir değişiklik yapmanız gerekir (fren sistemi vites kolları vs.) ve bunlar için özel parçalar edinmeniz gerekir. Bana sorarsanız çok avantajlı bir seçenek değil üstelik aldığım günden bugüne kadar kullanan biri olarak barend shifter'lar da hiç de öyle büyük problem yaratmıyor. Başta sadece garip gelse de alışıyorsun.

STI kol değişikliği için bisiklet kullanma esnasında kaç defa vites değiştirdiğinize dikkat edin. Eğer ki sürekli kullandığınız bölgelerde çok sık aralıklarla vites değiştiriyorsanız belki o zaman alışmanız zor oluyor. Ben Ankara'da bacak kaslarını geliştirerek daha az vites değişikliğini kabul edip barend shifter kullanmaya devam ediyorum. Yakında ikili aynakola bile geçebelirim:)

• Beğen
Tepkiler: Yigit Kabadayi
Yusufixx görüntüler için teşekkürler.
Bir iki detay soracam daha sonra.

valla ne yalan söylim çok dikkatimi çekti bisiklet ama bikere almış bulundun daha yeni bisiklet işine girdim 2 ay oldu ama bir bisiklet daha alırsam kesinlikle bu olur hem yol hem şehir yaw süper bişi bu fiyatı nedir acaba buralarda yok (sakarya da)

@yaboga
Ben Güngörler Bisiklet'ten aldım. Ankara'dan. Her türlü kullanıma uygunluk açısından güzel bisiklet.

@yaboga Bisiklet şu an piyasada yok. En sonuncusunu ben aldım galiba. Melsa Antalya daki bayiinden son kalan bisikleti yollattı. @yusufixx Bisiklette patlak koruma yok demişsiniz. Lastiği söküp kontrol ettim sırtta koruyucu şerit var. Sizce yeterli olmadığı için mi öyle demiştiniz? Birde bagaj çok dar. Heybe tam oturmadı. Sizce yolda sıkıntı çıkarır mı?

@yusufixx
Videoyu bir kaç defa seyrettim, teşekkürler. Ben de düşünüyorum ciddi ciddi ama şu anki fiyatı 1000Dolar yani 2.600TL. Bendeki 6 aylık Merida Speeder T1 satıp üzerine neredeyse 1.500 TL koymam gerekecek... Ne dersin?
Bir de T1'de üst boru 54 kadroda 550mm ve bana ara kısa gibi geliyor. Fuji'de de 54 kadroda hemen hemen aynı yani 554mm... 56 kadroda ise 565mm
Tur bisikletlerinde zaten biraz büyük kadro öneriliyor. 1.78-1.79cm civarı benim boyum. 56 kadro sizce nasıl olur.

@Osman Kıtay böyle güzel aletin satışı durdu mu şuanda yani :eek:

@yaboga Satış durmadı bisiklet yok :) Belki bir ihtimal 1 - 2 ay içinde gelebilir.

Aldıysanız hayırlı olsun. Fakat Görüntüsü çok kötü ya. Hiç estetik bir bisiklet değil. O kadar para abartılı bence.

@Cem Tunç Estetikten ziyade dayanıklılık ve ekipmanın basitliği daha öncelikli bence. Gerçi kadro dizayn olarak gayet hoş. Ve Tur bisikletleri içinde fiyatı en uygun olan bisiklet. Bu arada nakit alımlarda 900 USD ye satılıyor.

• Beğen
Tepkiler: Cem Tunç
@Cem Tunç bu tabi göreceli bir şey ben de ilk fotolarını gördüğümde pek ısınamamıştım ancak gidip teslim aldığımda çok daha güzel olduğunu farkettim. Sade güzel ve çok hesaplı bir tur bisikleti

• Beğen
Tepkiler: Cem Tunç
Bir arkadaşım Merida Crossway 300 almıştı birkaç ay önce, sonra beğenmedi satılığa çıkardı, sonra bahse konu bisikletten aldı. İlginç.

Çok güzel bir bisiklet. Ürün incelemesi çok daha güzel olmuş devamını diliyorum.

Ben de Fuji Touring almayi dusunur oldum son gunlerde. Konu sahibi arkadas ve genel olarak forum pek memnun... Stokta varsa bakmak lazim.

@Osman Kıtay Hayırlı olsun. Güle güle pedallayın.:) Ben de bakalım alacağım. NG 650 V sıktı artık...

Geri