Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Giant Kullanıcıları Kulübü

@Veto8 @trainspotting35 Teşekkür ederim, bu arada SR2 jant seti daha alt sınıf ve bilyeli, PR2 bir üstü oluyor ve karbon kadrolarda geliyor. Giant stok komponent konusunda Trek, Specialized vb markalardan daha cimri ama TCR'ler de Emonda ve Tarmac'a göre bariz olarak daha uygun fiyatlı.

Scudo
@beermug Ben Sr2 ile karıştırmış olabilirim benim Tcr advanced 2 bisikletimle gelen jantlardan bahsetmiştim. Şimdi trainer jantı olarak ömürlerini dolduruyorlar.

• Beğen
Tepkiler: beermug
@Veto8 (pr2)Mavic aksiyum ayarında giriş seviyesi rulmanlı jant olarak değerlendirebiliriz antrenman jantı ve günlük kullanıma uygun olarak kullanılabilir sağlam bir yapısı vardır yarış koşacaklar ve performans sürüşleri yapacaklar yükseltme kesinlikle yapacaktır. PR2 Rulmanlı içinde çince yazan rulmanlar bulunuyor akışkanlığı arttırmak için (rulman numarası önler 2 adet 6000 arkalar 2 adet 6001 ve 2 adet 6000) fag veya skf ile değiştirilmesini tavsiye ederim sr2 bilyalı janttır.

Merhaba arkadaşlar. Facebook ta Giant kullanıcılarını buluşturmak için bir grup kurdum. Bu grupta Giant marka bisikletlerimizin fotoğrafları, videoları ya da aktivitelerimizi paylaşıyoruz. Bilgi alışverişi yapıyoruz. Giant marka bisiklet kullanan arkadaşlarımı gruba bekliyorum. Sevgiler.
Bilhttps://www.facebook.com/groups/898899424202763/?ref=share

• Beğen
Tepkiler: Onur DÜZLÜ
Merhaba arkadaşlar. Facebook ta Giant kullanıcılarını buluşturmak için bir grup kurdum. Bu grupta Giant marka bisikletlerimizin fotoğrafları, videoları ya da aktivitelerimizi paylaşıyoruz. Bilgi alışverişi yapıyoruz. Giant marka bisiklet kullanan arkadaşlarımı gruba bekliyorum. Sevgiler.
Bilhttps://www.facebook.com/groups/898899424202763/?ref=share

Şevkinizi kırmak istemem, umarım başarılı olur grubunuz ancak zaten 14 bin üyeli bir grup var: (link)

Şevkinizi kırmak istemem, umarım başarılı olur grubunuz ancak zaten 14 bin üyeli bir grup var: (link)
Olsun. Sonuçta acelem yok ve maddi bir beklentim de yok. Ben markayı çok seven ve kullanan biri olarak aynı düşüncedeki kişileri bir araya getirmek istedim. Varsın yavaş yavaş büyüyelim. Yine de fikrinizi beyan ettiğiniz için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Onur DÜZLÜ
2021 model giant roam 1 disc almayı düşünüyorum, sizce nasıldır önerir misiniz.

• Beğen
Tepkiler: mustafantastico
2021 model giant roam 1 disc almayı düşünüyorum, sizce nasıldır önerir misiniz.
Güzel bisiklettir. Ben Roam 2 kullanıyorum 2019 model. Hem şehir içinde hem de hafif arazide kullanılabiliyor. Memnun kalırsınız. Roam 1 daha iyi donanıma sahip

• Beğen
Tepkiler: eakbas
Güzel bisiklettir. Ben Roam 2 kullanıyorum 2019 model. Hem şehir içinde hem de hafif arazide kullanılabiliyor. Memnun kalırsınız. Roam 1 daha iyi donanıma sahip

yorumunuz için teşekkür ederim, 2. bisiklet olarak almayı planlıyorum zaten normalde yol bisikleti kullanıyorum, ama yol bisikleti her durumda her şartta kullanılmıyor ve kadro kalitesi vs. durumlar için giant almak istiyorum.

yorumunuz için teşekkür ederim, 2. bisiklet olarak almayı planlıyorum zaten normalde yol bisikleti kullanıyorum, ama yol bisikleti her durumda her şartta kullanılmıyor ve kadro kalitesi vs. durumlar için giant almak istiyorum.
Bende de Giant Escape Air var. Ben de ikinci bisiklet olarak kullanıyorum 😊 Roam muadillerine göre hafiftir ve yine muadillerine göre fiyatı uygundur. 20201213_221125.jpg20201213_221125.jpg

@Veto8 (pr2)Mavic aksiyum ayarında giriş seviyesi rulmanlı jant olarak değerlendirebiliriz antrenman jantı ve günlük kullanıma uygun olarak kullanılabilir sağlam bir yapısı vardır yarış koşacaklar ve performans sürüşleri yapacaklar yükseltme kesinlikle yapacaktır. PR2 Rulmanlı içinde çince yazan rulmanlar bulunuyor akışkanlığı arttırmak için (rulman numarası önler 2 adet 6000 arkalar 2 adet 6001 ve 2 adet 6000) fag veya skf ile değiştirilmesini tavsiye ederim sr2 bilyalı janttır.
Merhaba benim jantlar da PR2 DİSK, bisiklet rulmanları diye arayınca çok pahalı rulmanlar çıkıyor karşıma.Sizin yazdığınız serileri sanayiden alıp taktırsak olur mu.

• Beğen
Tepkiler: sadi imren
@Onur DÜZLÜ 7 TL 15 TL gibi tanede maliyetiniz (kalite kalite değişir) olur önce rulmanları bisikletçiye söktürün daha sonra üzerindeki numaralara göre alın rulman alırken yeni rulmanlarda boşluk olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim ön jant 2 arkada 4 rulman bulunuyor. Fag Skf iyi rulmanlardandır.

@Onur DÜZLÜ 7 TL 15 TL gibi tanede maliyetiniz (kalite kalite değişir) olur önce rulmanları bisikletçiye söktürün daha sonra üzerindeki numaralara göre alın rulman alırken yeni rulmanlarda boşluk olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim ön jant 2 arkada 4 rulman bulunuyor. Fag Skf iyi rulmanlardandır.
Teşekkür ederim ilk fırsat yapacağım.

@millokan Güle güle kullanın. Kırmızı var renginde benim için yeterli. Ne kadar verdiniz acaba. Teknik 1-2 bilgi verirseniz süper olur.

• Hahaha
Tepkiler: Hami Bulut
@trainspotting35 evet kırmızı sizin renginiz👍. Henuz sürme fırsatım olmadı, 2019 model, v-fren, tiagra , 9.000 tl'ye bitirebildim 😔.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
@millokan Tiagra yeterli olacaktır. Fiyatlar almış başını gitmişken iyi yapmışsınız. Atalarımızın meşhur sözü alınmış alınmıştır. Çok güzel bir bisiklet tekerinize taş değmesin.
Suluk kafesleri fiyatın içindeyse 300 TL oradan karınız olmuş zaten.😀

@trainspotting35 çok teşekkür ederim. 2 haftadır erteliyordum, dün fiyatı 1.000 tl artınca araştırmayı bitirip almaya karar verdim. Sağolsun aldigim yer eski fiyattan verdi . Suluk kafeslerinin yaninda birkaç ekstramız da oldu 😔.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Geri