Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Giant Kullanıcıları Kulübü

Scudo
343080004_623073536364669_2231491493139110466_n.jpg343080004_623073536364669_2231491493139110466_n.jpg

kurtcebe, 27 temmuzda 66 yaşına basıyor, açıkça bir hayranı olarak, hala dinç ve gençlere taş çıkartan bir sitili var ,,60.000 km de yamulan gıant tcr ile,çünkü kurtcebe diğer lakabı kudu makinenin hakkını verir,,,
received_967847847770213.jpegreceived_967847847770213.jpeg

son 2022 ızmır gran fondoda,,kurtcebe mastır 65 de ikinci oldu,,,ve çelik atala ile 451 bisikletliyi arkasında bıraktı, helal olsun dedeye,,

Yanlış anlamayın ama kargaya yavrusu şahan gözükürmus, yada kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş diyelim.
Abovv sende Giant varken resim eksik olmazdı reis. Orbea'ya geçtin Giant'a yan bile bakmıyorsun :koptum: :koptum:

306598 dosyayı görüntüle306598 dosyayı görüntüle

kurtcebe, 27 temmuzda 66 yaşına basıyor, açıkça bir hayranı olarak, hala dinç ve gençlere taş çıkartan bir sitili var ,,60.000 km de yamulan gıant tcr ile,çünkü kurtcebe diğer lakabı kudu makinenin hakkını verir,,,
306601 dosyayı görüntüle306601 dosyayı görüntüle

son 2022 ızmır gran fondoda,,kurtcebe mastır 65 de ikinci oldu,,,ve çelik atala ile 451 bisikletliyi arkasında bıraktı, helal olsun dedeye,,
Kendisi ile bizzat yüz yüze görüşüp sohbet muhabbet etme şansım oldu. Bisiklet camiasında en çok saygı duyduğum insanlardan biridir, her ne kadar 65 yaşında olsa bile ruhu genç kalmış. Tek üzüldüğüm yanı kulakları çok az duyuyor, arabaları duyamıyorum artık kolay kolay dedi bana. İnternet üzerinden belki fotoğraflardan dolayı agresif bir insan izlenimi verebilir lakin gerçek hayatta tamamen hayat dolu ruhu gencecik çok sevecen bir insan. Sen çok yaşa dedem.

Kendisi ile bizzat yüz yüze görüşüp sohbet muhabbet etme şansım oldu. Bisiklet camiasında en çok saygı duyduğum insanlardan biridir, her ne kadar 65 yaşında olsa bile ruhu genç kalmış. Tek üzüldüğüm yanı kulakları çok az duyuyor, arabaları duyamıyorum artık kolay kolay dedi bana. İnternet üzerinden belki fotoğraflardan dolayı agresif bir insan izlenimi verebilir lakin gerçek hayatta tamamen hayat dolu ruhu gencecik çok sevecen bir insan. Sen çok yaşa dedem.

20230705_075640.jpg20230705_075647.jpg

kurtcebe in duvarından alıntı yaptım kulakları tıkanmış, 2 yılda bir yikatiyor ,yaş ile ilintili ,,

yaklaşık 4 ay önce sıfır giant tcr advanced pro 0 model bir bisiklet almıştım. yaklaşık 3 bin km sonra lastiğimde bir problem oldu. giant türkiye'ye ulaştım. gerekli bilgileri istediler yaklaşık bir saat sonra aradılar adres ve telefonumu istediler bir çift sıfır lastik gönderdiler. ben bu kadar hızlı ve kolay olacağını düşünmemiştim. çok mutlu oldum :)

Giant escape 3 için arka tekerlek uyumlu mil önerisi verebilecek var mı?WhatsApp Görsel 2023-09-14 saat 00.12.25.jpg

• Beğen
Tepkiler: bekirs07
Hoş geldiniz, keyifli sürüşler....

• Beğen
Herkes selamlar,
Arkadaşıma tcr bakıyoruz. Kendisinin boyu 183 ve bacak boyu 86 cm. Boy tablosuna göre m/l kadro oluyor. Detaylı ölçülere baktığımızda seat tube uzunluğu 50 ve tt uzunluğu 56,5 . Başka markaların kadro boyu ve st uzunluğu çok yakın değerlerde iken giantta st uzunluğu kısa kalıyor. Bisiklet kadrosu için tt uzunluğu mu yoksa st uzunluğu mu referans alınıyor ? Umarım anlatabilmişimdir :)

• Beğen
Herkes selamlar,
Arkadaşıma tcr bakıyoruz. Kendisinin boyu 183 ve bacak boyu 86 cm. Boy tablosuna göre m/l kadro oluyor. Detaylı ölçülere baktığımızda seat tube uzunluğu 50 ve tt uzunluğu 56,5 . Başka markaların kadro boyu ve st uzunluğu çok yakın değerlerde iken giantta st uzunluğu kısa kalıyor. Bisiklet kadrosu için tt uzunluğu mu yoksa st uzunluğu mu referans alınıyor ? Umarım anlatabilmişimdir :)

Geometri için şu ölçüler ile uyumu nasıl? TCR'da ST kısadır. Arkadaşınıza L da olacaktır, mağazadan almayacak da olsanız mağazada deneme şansı varsa güzel olur.

(link)

1698428720461.png

• Beğen
Tepkiler: bekirs07 ve berk92
Geometri için şu ölçüler ile uyumu nasıl? TCR'da ST kısadır. Arkadaşınıza L da olacaktır, mağazadan almayacak da olsanız mağazada deneme şansı varsa güzel olur.

(link)

310883 dosyayı görüntüle
Tesekkurler hocam , linki kendisine gonderdim. Diger markalarla daha benzer sonuclar cikiyor . Tcr’da st uzunlugu kisa olmasi biraz kafa karistirdi :)

• Beğen
Tepkiler: bekirs07 ve lrfan
Eskiden bisikletlerde Top Tube yere paralel olurdu :)

Ama çoğu bisiklette TT seleye doğru aşağı indikçe doğal olarak ST kısalıyor, o yüzden Stack kıymetli bir değer. Benim bisikletim de TCR (Medium), sele borusu (Seat Stay) çok uzunmuş gibi görünse de aslında ST kısa

fsa 35 vision team.png

Son düzenleme:
Herkes selamlar,

Merhaba,

Benimde boyum 184 ve bacak boyu 86. Bu yaz M/L kadro TCR aldım. Bisiklet tam oturdu diyebilirim. Daha önce Cube ve Canyon kullandım. Bu kadar rahat etmiyordum. Bu vücut ölçüleri ara ölçüler olduğu için problem yaşayan çok maalesef. M/L kadroyu denemesini tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: bekirs07 ve berk92
Eskiden bisikletlerde Top Tube yere paralel olurdu :)

Ama çoğu bisiklette TT seleye doğru aşağı indikçe doğal olarak ST kısalıyor, o yüzden Stack kıymetli bir değer. Benim bisikletim de TCR (Medium), sele borusu (Seat Stay) çok uzunmuş gibi görünse de aslında ST kısa

310893 dosyayı görüntüle
İrfan hocam sizin boyunuz kaç cm?

Geri