Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Göztepe

slm dostum
viteslerin öle aritmetik bir hız hesabı yok .yol ve hız durumuna göre uygun vitesi kullanman yeterli.
buna göre viteslerin nasıl kullanıldığını ve ddeğiştirilmesi gerektiğini biliyosan bi sorun yok
ama bilmiyosan örneğin,
önde 3 dişlin var arkada 6
ön en küçükteyken arkadişlin büyükleri kullanmalı
ön en büyükteykende küçükleri kullanmalısın
bu kullanım şekli hem ekonomik gitmeni sağlar hemde komponentlerin ömrünü uzatır ..

• Beğen
Tepkiler: SametAksuoğlu
Scudo
Selam

Haftanın 3-4 günü genelde Akşam saat18:00'den sonra 25 tempo civarı pedallamak isteyen arkadaşlar....Katılmak isteyen varsa Salı akşamıSaat18:00 Bostancı-adalar vapur iskelesinde buluşup pedallayabiliriz.

Bol pedallı günler...

• Beğen
Tepkiler: hız
Selam;
09/09/2009-13:30 gibi Günü yağmur yağma riskinide göze alarak Göztepe-Tuzla merkez-Göztepe antrenmanımı yaptım yağmura yaklanmadan...Ortalama hız (25+) km Cİvarı Total 71 km.İş akış saatlerim düzensiz olduğundan dolayı hafta içi gündüz, vakit buldukça hafta içi sabah 08:00 gibi hava şartlarına göre çıkmaktayım...katılmak isteyenler için Mtb,yol fark etmez amaç uzun süreli antrenman saat denk getirmek isteyen varsa beraber çevirmek isterim...
Emre.....
Bol pedallı günler...

• Beğen
Selam
Yarın (Çarşamba 16/09/2009 Göztepe-Tuzla-Göztepe) Göztepe- 12:00 Hareket....... Yarın boş olan ve katılmak isteyen varsa farklı bir parkur veya SAAT belirleyip (yokuşlu) daha uzunda çevirebiliriz.

Hava Tahmini
16/09/2009 Çarşamba;
En düşük 18 C - En yüksek 26 C Parçalı bulultlu Yağmur yok

Emre...

• Beğen
Selam;
24/09/2009 Göztepe-Pendik-Göztepe... Sahil yolu..... saat:09:00-11:00 arası Katılabilen varsa sevinirim...Ne yazıkki..... ters saatler:(...... Yarın bu yöne pedallamak isteyen varmı?...Cevap gelmesede inatla çıkış tarihlerimi ve saatlerimi yazmaya devam edeceğim:)Saat denkleştirebilen arkadaşların katılımını bekliyorum... Hız 25+ .....Katılmak isteyen varsa buluşma için ortak bir nokta belirleriz....
Hava Açık.......Yağış yok:)
Emre...

eylülde tutturamadık ama ekimde biner miyiz?
Çarşamba perşembe günleri sabahtan dersim yok geri kalan günler akşam eve dönüyorum. (1800 gibi)
Telefonla haberleşirsek daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: emre azer
Merhabalar 5 ekim itibariyle 1 hafta boyunca size katılabilirm(Bu 1 hafta saat önemi yok).Temponuz çok çekici Bu hafta içerisinde ilk sürüşünüze katılmak için sizden saat ve buluşma noktası bekliyorum.Sağlıcakla...

• Beğen
@reha genç

Reha Selam ;

Çalışma saatlerimin düzensizliğinden dolayı neyazıkki genelde yanlız çevirmek zorunda kalıyorum.Nispetende güvenli,yumuşak ve uzun bir parkur olduğu için Tuzlaya gidiyorum... :( Salı sabahı senin için uygunmudur?Eğer uygunsa buluşma noktası ve saat belirleyip Tuzla yaparız
Görüşmek üzere.

Emre

@u.d.d.

Ufuk selam;

(Ekim 12 Pazartesi) haftası boyunca bende saat 18:30 gibi evde oluyorum 19:00 gibi çıkabilirim...Programladığımız günlerde pedallayabiliriz.Ancak hava bu saatler de kararıyor...Bu saat'ten sonra Tuzla civarı biraz Tehlikeli ve karanlık olur. Bisiklet yolu boyunca pedallarız. Haberleşelim.
Eklemeyi unuttum çarşamba ve perşemde sabah mesela 08:00 gibi binmek istersen öğlenci olduğum hafta ayarlayabiliriz.

Mutlaka haberleşelim..
h_emreazer@yahoo.co.uk

Görüşmek üzere.

Emre.

@silverstar

Belirttiğim gibi gelecek hafta salı sabahıda dahil müsaitim.Buluşma bilgilerini bekliyorum.:)

• Beğen
@reha genç

:)
Salı sabahı Saat 09:00 Bostancı-Adalar iskele önünde buluşalım o zaman...

Görüşmek üzere...

Emre

• Beğen
Tepkiler: reha genç
kışın sahil yolu boş olduğundan orada olmak sorun olmaz hafta içi için önceki günden konuşsak yeter. Görüşürüz

• Beğen
@u.d.d.

Tamamdır ufuk hafta içi telefonlaşalım.

Selamlar.

Emre.

@reha genç

Yarın sabah 09:00 görüşmek üzere:)

Emre

Saat 09:00 Bostancı-Adalar iskele önünde olucam görüşürüz.Bakalım yağmur yağacak mı?

• Beğen
@swunk

Teşeekür ederiz...:)
Sizide bekleriz.Saat ayarlayabilirsek mutlaka çevirelim.
Emre

@reha genç

Reha selam

Güzel bir tur oldu katılımın için teşekkür ederim.Birde Ufuk bu gün mesaj atmışsın, çakıştık. Bu hafta içi akşam beraber mutlaka çevirelim.

Görüşmek üzere.

Emre

• Beğen
Tepkiler: reha genç
Selam;
Yarın akşam 07/10/2009 saat:18:00 Caddebostan Migros önü buluşup sahilde çevirebiliriz.Reha-Ufuk ayarlamaya bakın kısa tutarız Pendik gibi.........
Görüşmek üzere.

Emre.

Geri