Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Göztepe

@silverstar

Emre abi.Olay anında arka aktarıcı yere vurmuş galiba,Dönüş yolunda arka aktarıcı bacağı janta sıkıştı zor bela ayırdım neyseki eve 600 mt kala başıma geldide binmeden gelebildim.Bisikleti onarmam lazım malesef katılamıcam gibi görünüyor.Umarım ufuk katılabilir.Yarın Size yada sana kazasız belasız sürüşler...Görüşürüz...

• Beğen
Tepkiler: emre azer
Scudo
@reha genç

rehacım çok geçmiş olsun hiç sorun değil sana birşey olmadı bisiklet nasılsa hallolur.

görüşmek üzere.

@reha genç

Reha selam bisikleti halledebildinmi?Yarın bir organizasyon varmıdır?

Selamlar.

Emre

Hallettim,hatta dün arkadaşlarla belgrad'da turladık.Çok yorulduk eve 21:30 da gelebildim bilgisayarı açmadan yattım.bu öğlen 13:00 gibi bilgisayarı açtığımda mesajını gördüm valla. Yorgun olmasaydım ve daha önceden görseydim bi plan yapardık beraber kısmet diilmiş önümüzdeki haftalara bakarız dicem ama haftaya pazar fb-gs maçında olucam :rolleyes: .yinede önümüzdeki haftalara bakalım kısmetse diyorum.Görüşmek üzre...

• Beğen
Selam;

Yarın akşam 18:45 Sahil yolu Caddebostan Migros'u geçince spor aletleri önü katılmak isteyen varsa 15 dk. beklerim pedallarız....

Emre....

Ben gelirim ancak sanırım bisikletsiz gelirim, geçen sefer tanışamadıydık, geçen hafta perşembe çapa spor hekimliğine gittim sol dizimde patella (diz kapağı) sorunum olduğu için bana "sen bir süre bisiklete de binme" dedi. Gelip yürürüm biraz. Perşembe günü test için tekrar gideceğim bu durumun ne kadar süreceği o zaman daha belli olacak umarım. görüşürüz

gelirim dedim ama işim çıktı akşamüstü yarına hazırlamam gereken ödevim var umarım bisiklete binebildiğim bir zaman bineriz.

@u.d.d.

Ne yazıkki benimde işim çıktı

görüşmek üzere.....

Emre....:( :( :(

Abi 29 'unda yapalım mı bişiler müsait olacakmısın?

• Beğen
@reha genç

Reha selam;

29 ekimde saat 16:00 gibi çıktım bilgisayara bakmadım keşke konuşsaydık...
Hava soğuktu 1.5 saat sahilde turladım...bir plan olursa ilerleyen günlerde haberleşelim.

Görüşürüz .
Emre

selam üstadlar,
benzinsiz,dumansız,sessiz 2 tekerlek dünyasına ben de geldim.erenkoyde oturuyorum,aksam,sabah,oglen,yagmur,kar,camur,soguk hic farketmez size takılabilirim,yeterki burdan haber edin:)

• Beğen
Fenerbahçe - Bostancı arasındayım, hafta içi akşamları (iş sonrası), hafta sonları gündüzleri katılabilirim, el sallayın..

• Beğen
@Can Arpat
sahil yolu akşamları tehlikeli oluyor bilgilendirmek maçısında binersenizde mutlaka flaşör vr ışık takın dikkat çekmesi açısından...saygılar

• Beğen
@mert erdogan

Mert selam;
Bu ara işlerin yoğunluğundan çıkamadım Kısa zaman da pedallıyalım.
Emre.

• Beğen
Tepkiler: mert erdogan
:( @Can Arpat

Can selam ;

Bayram 2. ve 3. günü sahilde buluşup pedallıyabiliriz.Görüşmek üzere.
Emre

İyi bayramlar,
Yarın 2. gün.. gündüz binecekler varsa el sallasın kaçta nerede gibi..

Selamlar,
Hafta içi sabah,öğlen fark etmez vakti olan varsa çevirebiliriz.25 tempo gibi tuzla olabilir.Başka parkurda olabilir.Göztepe civarındayım.Çıkabileceğiniz saati yazarsanız katılmaya çalışrım.
:)

Haftaiçi birkaç gün sabah 7 civarı 25 ila 30 tempoda bostancı-tersane pedallıyorum, eşlik etmek isteyen var mı?

• Beğen
25 30 km yapabilir miyim bilmiyorum ama şansımı denemek isterim bir kere. Yetişemediğim yerde yavaşlarım, siz devam edersiniz.

@Özberk Şahin

Rüzgarıma girerseniz sorun olmaz bence :)
Yarın değil ama çarşamba sabahı çıkmayı düşünüyorum, müsaitseniz beklerim.

Geri