Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hangi forum bölümüyle daha ilgilisiniz?

hangi forumla daha ilgilisiniz ?

• Tanışma-Bisikletlerimizin Fotoğrafları

• Geziler-Turlar-Yarışlar-Duyurular ve Organizasyonlar

• Sağlık-Sporcu Sağlığı

• Atölyemiz

• Markalara Göre Bisikletler

• Bisiklet Firmaları

• Alışveriş

• Güncel Konular

• Bilgisayar

• Bisikletforum Cafe

• Toplam katılım
    91
Scudo
selamlar

Ben mi hehehehe açık konuşmak gerekirse kırk yıl düşünseydim bir forum sitesine üye olacağım aklımın ucundan bile geçmezdi (beni tanıyanlar iyi bilir).Neredeyse hemen hergün uğramadan yapamıyorum .Diyebilirimki iki elim kanda bile olsa siteme uğramadan edemiyorum :eek: .Doğruyu konuşmak gerekirse hayır bisikletim yok :( ama sitemde bana ait benle ilgili hayatımla ilgili birşeyler bulabiliyorum yazılanları okuyorum gerekirse kendimde katılabiliyorum :) kendimi rahatça ifade edebiliyorum . Bu zamanda böyle forum siteleri oldukça azz hatta neredeyse yok bile diyebilirim .....

Bu forumu kuranlara teşekkür ederim .:D

Ben de yaklaşık bir buçuk ay önce bu forumu, google'da bisikletle ilgili birşey araştırırken tesadüfen buldum. O gün bugündür, ben de her gün foruma girip yeni ne var diye heyecanla bakıyorum. Bir de gerçekten burada yazan arkadaşlarımızın hemen hemen hepsinin iyi niyetli ve dürüst olduğunu düşünüyorum. Bu samimiyet ve çaba çok güzel. Gerçekten foruma katkısı olan tüm arkadaşlara, yöneticilere sonsuz teşekkürler. Daha bir tura katılma fırsatım maalesef olmadı ama, en uygun zamanda katılıp sizlerle tanışmak, beraber pedal çevirmek istiyorum. Umarım hep böyle güzel kalır forumumuz :)

Bu forum denen mecralar,Bilgi çağının çok önemli demirbaşlarından birisi haline geldi son zamanlarda.Artık farkındalık öyle arttı ki, insanların herşeyden haberi var artık.Örneğin İzmirde ünlü bir bisiklet satıcısı aynen şöyle demişti bana:

"-eskiden tüketicinin birşeyden haberi yoktu, onları hep biz bilgilendiriyor, istediğimiz gibi anlatabiliyorduk olayı;ancak, şimdilerde bisikletten hiç anlamayan birisi bile bisiklet almak için bana geldiği zaman, benim tedarikçilerimi bile bilerek geliyor.Artık insanlar, herşeyden haberdar."

"Bisiklet Forum" alışkanlık yapar diyor" , gerçekten de öyle. Ben de baya baya çevrimiçi oluyorum. Forumun bana kattığı en büyük artı, "Siz" oldunuz. Yeni dostlar edindim. Yolda bir bisikletli gördümmü, hemen selam verip durduruyorum, bisiklet forumdan mısın diyorum....

Forum arkadaşlarımın hepsine selamlar, sevgiler. iyi ki bisikletim var; iyi ki sizler varsınız.

Arkadaşlar açıklamalarınız için herkese teşekkür etmek isterim..

herşey daha güzel ve ılımlı bir ortamda bilgi alışverişi,alım satım,dostluk kurma v.s ..amacı ile kurulmuş bu forum ortamında sizlerin sayesinde bu seviyelere gelmiş bulunmaktadır..

Sizin katkılarınız hemde bizim kontrolümüz altında bulunan güzel forumumuz daha nice güzel yeniliklerle sizlere hizmette devam ediceğinden hiç şüpeniz olmasın,önümüzdeki günlerde yeniliklerimizi kamoyuna sunacağız inşallah..

Herkese iyi ve güzel sohbetler,güzel paylaşımlar,güzel dostluklar diliyorum..

ben birşey merak ediyorum, moderatör arkadaşlarımızdan biri mesela günde kaç saatini bilgisayarın başında geçiriyor? :)Çünkü ben sabah akşam giriyorum ve onlara ne zaman baksam online'ler.

Örnek 1:ben:)

sabah 08:00 dan beri birfiil forumdayım;)

üff yaaa zaten kiloluyum bir de bu forum cıktı :( :)
soyle dıyeyım aldıgım kıloyu gozle bıle fark edebılıyorum :(

• Beğen
Tepkiler: Mustafa KILIÇ
Tuninger_haa zaten avatarındaki ibreden de görünüyor :)

(Şaka şaka ;) bisiklete ayırdığın zamanın %30'unu forumda, %70'ini bisiklet üzerinde geçirirsen hiç bir sorun kalmaz :) )

Bende bu forum herkez kadar aşık ve hastasındanım gördüğümden beri günümün bana ayrılan sürenin daha fazla burda olmaya çalışıyorum..

• Beğen
Sabah işime gelirim, bilgisayarımı açmamla yaptığım ilk şey forum u açmaktır. Hemen konulara göz gezdiririm, yeni cevaplar, yeni yorumlar, tur haberleri, v.b ilk üye olduğum tarihten beri bu aynı şekilde devam ediyor. Konu açıpta verilecek cevapları beklemek daha bir zevkli:D Ayrıca yaklaşık 7-8 saat forumda kalırım, bunun 3 saati garantidir.. Msn gibi yani:) Aslında yöneticilerimiz yapabilirlerse, imkan varsa, dışarda - telefonda - öğle yemeğinde v.b menuler ekleyebilirler kullanıcılara.:)

Güneysanat, abi tanışalım, görüşelim........

Hoşçakalın....

• Beğen
Bencede bağımlılık yarattığı konusunda hemfikirim.Ben elimden geldiği kadar sık aralıklarla forumu giriyorum(ki arayı fazla açmamaya çalışıyorumki gündemi ıskalamim:))

• Beğen
Her fırsatda forumu okumaya çalışıyorum
Forumun en güzel yanı yazışmalarda dilimizi eksiksiz , değiştirmeden , kelimelerin harflerini bozmadan ve yok etmeden yazışmamızdır.
Son yıllarda nereden çıktığı belli olmayan sms ve msn deki bozuk kelime ve cümleler beni çileden çıkarıyor.
Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

• Beğen
her gün girmeye calışıyorum foruma elimden geldiği kadar

• Beğen
Ne zaman net koparsa bilin ki forumdan o zaman ayrılmışımdır :(
:D yani anlayacagınız herzaman! hatta ilk açılış anasayfası bile yaptım o derece bagımlılık yaratıyor az buz degil ya. Tabiki Dürüstlük, samimilik ve güncel bilgiler sayesinde ;);););) bisikletimi unutmamak gerek :)

Ben açıkçası bisikletforum deyip geçiyordum;ama, sonra bir tiryakilik yaptı ki, yahu komşuma gidiyorum gezmeye, orada bile bir fırsat bulup foruma giriyorum :D :D :D :D
Ama bu forumun özellikle 2.el kısmı çok işe yarıyor, benim şahsen çok işime yaradı alım-satım işlemlerinden sonra hem ben memnun kaldım hem de alıcı arkadaşlar memnun kaldı,hatta onlarla hala msnde yazışmaya devam da ediyoruz.Kimi kardeşim, kimi de abim sayılacak yaşta birçok dostum var artık bu forumda. :)

okulda evde cefede sehirdısında içinde nerede olursa olsun foruma baglı kalıyorum
bu bagımlılık mı oluyor

Günde en az 5-6 saat foruyumdayım...

Bende bağamlılardanım.:)

Geri