Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hangi forum bölümüyle daha ilgilisiniz?

hangi forumla daha ilgilisiniz ?

• Tanışma-Bisikletlerimizin Fotoğrafları

• Geziler-Turlar-Yarışlar-Duyurular ve Organizasyonlar

• Sağlık-Sporcu Sağlığı

• Atölyemiz

• Markalara Göre Bisikletler

• Bisiklet Firmaları

• Alışveriş

• Güncel Konular

• Bilgisayar

• Bisikletforum Cafe

• Toplam katılım
    91
Scudo
Bu durum yüzünden, muadil bisiklet sitelerine göz atıyorum ama kesmiyor.

Muhtemelen bizlere sürpriz falan hazırlıyorlardır:cool:

Değişiklikler yapılacağını yazılımcı arkadaş yazmıştı ama beta test platformu denen birşey var. Değişikliklerini ve testlerini orada yapabilir. :)

Şikayet değil ama durumdan bilginiz olsun diye haber vermek istedim. 1 saat kadar önce denemeye başladım, daha yeni girebildim siteye.

Bu arada, buda benim "Sık Kullanılanlar" düğmem :)

http://img812.imageshack.us/img812/5893/adszyyq.png

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER
Arkadaşlar sitede son 15 gündür ciddi bir aksaklık yaşandı... Belliki teknik sorunlar yaşanıyor, Son durum hakkında bilgilendirmeniz mümkün müdür?

Geçmiş olsun...

şu an sorun yok girişte site giriş resmide de çok şirin olmuş ayrıca teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Edip D.
Arkadaşlar iyi dileklerinizden dolayı teşekkürler. Çok ciddi trafik olduğundan zaman zaman aksaklıklar oluyor. Elimizden geldiğince sizlere yetişmeye çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda daha bir güzellikler sizleri bekliyor.

Site girişi gerçekten çok güzel oldu :)

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse
++ Abi bisikletforum.com bağımlılık yapıyormuş doğru mu?

-- Yok hayır, biz 7/24 takılıyoruz bize bir şey yapmıyor.

:) :)

Forumlar insanların hem düşüncelerini paylaştıkları hemde yardımlaştıkları en güzel sosyal sitelerdir bence. Mesela bu forum sayesinde onca şey öğrendim ve öğrenicem. Daha dün kayıt olmama rağmen insanların samimiyetini hemen hissettim. Bunca insan diğer insanlara bildiklerini anlatıyor. Doğru yanlış, içinden geçen her şeyi anlatıyor. İyi ki bu forum yıllar önce kurulmuş. Emeği geçen herkese minnettarım.

Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner
Bu gece niye uyumadığımı ve bu saatte burada ne aradığımı bilmesem de, bu forum gerçekten kendini sevdiriyor :)

Aynen bende uyuyamadım ve bende neden burdayım bilmiyorum. Ama haklısınız insanları güzel o yüzdendir :) Bendensin yani abicim :D

Bir kaç aydır iş güç dünya meşakkati derken siteye hemen hemen hiç girmediğimi farkettim. İşin doğrusu özlemişimde... Site sayesinde çok değerli arkadaşlarım oldu... Bir kısmıyla birlikte pedalladıkta... :)

Bu dönemde yine epeyce bisikelte bindik, şehirlerarası turlarımız oldu. 2014 yılı içerisinde yaptığımız şehirlerarası turlardan daha hiç birini paylaşamadım ama en kısada yazmaya başlayacağım.

Büyük fedakarlıklar yaparak siteden desteklerini esirgemeyen başta Ulaş bey olmak üzere, tüm yönetici arkadaşlarımıza ve sitenin en önemli unsuru olan sorularıyla ve paylaşımlarıyla siteyi canlı tutan siz değerli üye arkaadşlarımada bir kez daha teşekkür ediyorum... :)

Sabah mesajlarını görünce "Aaa Mustafa yoktu ne zamandır" dedim hakikaten :)
Hoşgeldin :).

Geri