Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Hangi forum bölümüyle daha ilgilisiniz?

hangi forumla daha ilgilisiniz ?

• Tanışma-Bisikletlerimizin Fotoğrafları

• Geziler-Turlar-Yarışlar-Duyurular ve Organizasyonlar

• Sağlık-Sporcu Sağlığı

• Atölyemiz

• Markalara Göre Bisikletler

• Bisiklet Firmaları

• Alışveriş

• Güncel Konular

• Bilgisayar

• Bisikletforum Cafe

• Toplam katılım
    91
foruma 07-12-2006 da girdim.. bugüne kadar öyle teknik konularda foruma pek bi yardımım oldu sanmiyorum fakat forumun bana çok yardımı dokundu...

bi de çok kızdığım zamanlar da oldu bu foruma.. evet KIZDIM...

hele şu 2 ay öncesinde...

bilkent'in midterm (vize) zamanlarıydı... acaip yoğun bi sınav/ödev/proje haftası....

fakat ben çalışmıyorum; ne yapıyorum peki; oturup bisikletforum.com sayfalarında dolaşıp okumadığım mesaj bırakmıyorum...

akabinde farkettim bu olayı tabi...

kaldırdım favorilerimden bu adresi.. ciddiyim...

ama sınavlarım geçti bitti, ve ben dayanamaz oldum..

hızlı bi şekilde geri döndüm :)

şimdi yine saatlerimizi birlikte geçiriyoruz forumla :D

ii kanka oldu valla...

bilmem ki bi daha onu bırakıp da gitmeye cesaret edebilir miyim....

sen çok yaşa bisikletforum emi :) :)

Scudo
valla cidden tiryakilik yapıyor ben cidden tam bir forum manyağıyım yani 20 25 sitede aktifim (idim :D ) bu foruma bakınca önce lakluk die nick aldım banlandım dedim olsun ne olacak 3 gün geçmeden bu nicki aldım (aslında sömürecektim forumu) nick ölesine alınmış bişi zati bellide oluyor ama baktım gerçekten çok güzel bir ortam artık 3- 4 siteyle ancak ilgilenebiliyorum onlardada yetkim olduğu için dierleri gitti gitsin ben bu forumu seviyorum (haala acemi olsak bile) öte yandan ciddi bilgiler edindim ve bisikletimin ne rkadar kötü olduğğunu burada öğrendim normalde motosiklet manyağıyımdır [2 tane var bu yaşıma rağmen biri as150 t dieri peco :p ] ama artık street i daha çok seviyorum :D:D:D:D

@ultegrax

özellikle birşey dikkatimi cekti, bir çok dostunuz olmuştur tamam ama genelde forumu bilgi paylaşmak adına değilde daha cok ticari bir amac için kullandıgınızı gormekteyim. bu benim kişisel fikrim katılmayabilirsiniz sadece gozlemimi yazdım mesajlarınız olsun imzalarınız olsun.

@Tuonela

bunun neresi kötü ki :eek:

dışarıda bu fiyatlara bulamıyacağımız güzel ve kaliteli ürünleri buradan alıyoruz, elimizdeki fazla ürünleri buradan satıyoruz...

belki hiç bi yerde bulunamıyacak ürünler buradan bulunabiliyor...

ve hiç bi forum görmedim ki ikinci el satış bölümü olmasın...

ve bu forumdaki bu kadar bilgiyi hiçe saymak da biraz kötümser bi bakış açısı olmuş :/

@Tuonela

Aslında bu konuda haklısınız. Fakat diğer yandan 2. el bölümümüzün bu kadar aktif çalışıyor olması, bizim hoşumuza da gitmiyor değil. Çünkü bir çok arkadaşımız sıfırını alamayacağı parçaları bu sayede uygun fiyatlarla temin edebiliyor. Hem satan elindeki fazlalıktan kurtuluyor, hem de satın alan istediği parçalara uygun fiyatla kavuşmuş oluyor.

Tabi bu bölüm çok kez suistimal edilmek istendi, hala da bunun için çabalayanlar oluyor. Biz elimizden geldiği kadar bunun önüne geçmeye çabalıyoruz. Çünkü iyi niyetle elindeki parçaları satmaya çalışan arkadaşlarımızın, forumu bir ticarethaneye çevirmeye çalışanlarca engellenmesini istemiyoruz.

@emreden

benim demek istediğimi yanlış yorumlammışsınız bence. ben ikinci el bölümüne karşı olduğumu soylemedim, hatta bugun bir nabız saati satış ilanı bile verdim. evet uygun fiyata guzel parcalar bulmak iyi tabi ama bu bölümü de aynı kullanıcı sadece satış için kullanınca dikkatimi cekti. tek demek istediğim buydu yoksa banane kim ne almış ne satmış uygun bişeyler bulduğumda bende alıp satıyorum ama mesajlarımın ve imzalarımın (buyuk puntolu) %80'ini satış ilanları oluşturmuyor. boyle yapmak suistimaldir bence halil'in dediği gibi.

İkinci el satışındaki değişiklikler ve eklenen gezi-tur fotoğrafları, eski banlanan isimlerin geri verilmesi forumu tekrar canlandırdı..:rolleyes:

Ohhhh özlemişiz be ;)

@Tolga Ayla

Hehehehe haftasonu nasıl geçti anlamadık bile değil mi?Valla dışarı çıkmak istemedim Dallas gibi :D:D:

• Beğen
Tepkiler: tolga1976
Tolga Bey, ben eklenen gezi tur fotoğraflarında eskiye göre bir artış olduğunu düşünmüyorum.

İkinci el ilanlarının daha kolay verilmsine ben de taraftarım ama forumu patlatan mesajların önemli bir kısmı da ikinci el ilanlarına atılan anlamsız mesajlar.

Bir de 50 mesajı bir günde yada 1-2 saat içinde yazmak için seri şekilde bir bölüm açıp sıradan her konuyu mıncıklayan arkadaşların mesajları var.

@orkun tulu

Olsun,yinede eğleniyorum ben artik arkadasin biri her konuya yorum yazmis mesaj sinirini doldurmak icin diger bi arkadasimda dayanamamis her konuya maydonoz olmasan demis:) Yonetimin isi zor..)

• Beğen
Tepkiler: tolga1976
www.bisikletforum.com yöneticilerine ve üyelerine gerçekten teşekkür ederim.

http://b1301.hizliresim.com/15/b/huj8j.jpg

'Alışkanlık Yapar' kelimesini ilk gördüğümde 'ya hadi nerden yapıcak' demiştim fakat bir zaman sonra her google açtığımda bisikletforum'a giriyorum. Artık elim alışmış :D Gerçekten çok yararlı ve güzel bir forum herkese gönülden teşekkür ederim.

ee napalım gerçekten bağımlısı yapıyor bir süre sonra :D

Bisiklet Forum Sık Kullanılanlar Top 10 Da Daha Ne Olsun :D

aynen. bende bağımlısı oldum :)

Evet, bugün de bir süre giremedim. "Alışkanlık yaptığı" için modemi resetledim, bilgisayarı kapatıp açtım, DNS ayarlarını bile TTNet'e çevirip denedim ama olmadı. Neyse ki fazla sürmedi...

Geri