Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Igpsport Bsc100s - 200 kullanıcıları kulübü

Arkadaşlar km saati için Uygun fiyatlı silikon kılıf gözüne çarpan oldumu baktıklarım vergisi kargo ücreti daha fazlaya geliyor bir anlamı kalmıyor almanın.
Alırken kılıfı paket almak en mantıklısı. Hangi model peki?

Scudo
Ben de almaya karar verdim. 733 tl'den sipariş geçtim . Bekliyorum. Bisiklet gpslerinde harita olayı çok gereksiz geldi. Kullanışlı değil. 830-1030-1040 - hammerhead karoo vs kullanmadım ama kullandığım 530 da tuşlu haritaya göz atma zaman kaybı ve gereksiz.

(link) ben linkteki ürünün 2li olanından sipariş verdim. Hemen hemen benzer fiyatlarda diğer ürünlerde. Verginin düşük çıkmasını istiyorsanız bu gibi kargosu daha pahalı olan ilanlara bakabilirsiniz. 2 kılıf kargo ve vergi dahil 150liraya geldi.

Benim ürünlerde gün içinde teslim edildi, IGS50S içinde bir ilan açtım bakalım artık ne zamana gider. Henüz detaylı olarak inceleme fırsatım olmadı bu hafta hava şartlarından test etme imkanım pek bulşunmuyor.

Testlerden sonra iki yol bilgisayarı arasındaki farkları paylaşırsan sevinirim. 👏

Fırsat reyonuna yazma iznim olmadığı için buraya yazayım. Hız ve kadans sensörü almak isterseniz bu ürünü: (link) alabilirsiniz. Şu an 193 tl vergiyle 260 lira oluyor yeni bir maille hesap açıp sipariş verirseniz totalde vergi dahil 203 TLye geliyor. Almak istediğiniz ürünler için yeni hesap açıp alışveriş yaparsanız daha uyguna gelebilir.
eski hesapla ödeme ekranı:
1682621176651.png

yeni hesap açınca ödediğim tutar:
1682621232463.png

TRY 488.10 62%OFF | GPS bisiklet bilgisayar BSC100S döngüsü kablosuz kilometre bisiklet dijital kronometre bisiklet kilometre sayacı bisiklet bilgisayar
(link)
Ben de dün bu satıcıdan İgpspor Bsc100s sipariş verdim. Yanına da @TalhaB. nın dediği hız kadans sensörünü ekledim. İkisi vergilerle 960'a geldi. Bence de çok uygun. Merak ettiğim bu sensör Bsc100s ile uyumlu olacak mı? Bilgisi olan var mı?
TRY 195.49 69%OFF | Cadence hız çift sensör bisiklet aksesuarları ANT XOSS Strava bisiklet bilgisayar için + BLE 5.0 kilometre
(link)

...Merak ettiğim bu sensör Bsc100s ile uyumlu olacak mı? Bilgisi olan var mı?
TRY 195.49 69%OFF | Cadence hız çift sensör bisiklet aksesuarları ANT XOSS Strava bisiklet bilgisayar için + BLE 5.0 kilometre
(link)

Uyumlu.

303442 dosyayı görüntüle
303443 dosyayı görüntüle
303444 dosyayı görüntüle
Benim de saatle nabız sensörü bu sabah elime geçti. Kılıfla diğer sensörler de birkaç güne gelir. Ekmek almaya giderken ufak bir test sürüşü yaptım. Kurulum ve kullanım oldukça kolay. İlk defa elime km saati almış olmama rağmen kolayca yapabildim.

Uygulamasından Strava ile senkronize ettikten sonra eve gelince kendiliğinden paylaşımı yaptı. Tabi Strava üstünde detay yok denecek kadar az. Şu anda gözüme çarpan pürüzlerden birisi anlık değim değerlerinin geriden takip edişi, diğeri ise ekran özelleştirilebilir olmasına rağmen bu özelleştirmeyi istediğimiz gibi değil de her kısma atanan birkaç seçenek arasında yapabiliyor oluşumuz.

Saati Enduro ve DH bisikletlerde kullanacağım. O yüzden korunaklı olur diye düşünüp bu şekilde takmıştım ama ayağa kalkınca dizim saate kolayca çarpıyor. Muhtemelen gidon boğazının üstüne monte etmeme olanak veren bir aparat takacağım.
303449 dosyayı görüntüle
303450 dosyayı görüntüle
303451 dosyayı görüntüle
303452 dosyayı görüntüle

Şu da Strava kaydı Check out my activity on Strava: (link)

Yanında gelen uzatma aparatına bu şekilde alttan go pro veya fener monte edebilecek imkan var mı hocam

Ben o resmi doğru takılması için örnek olarak attım bilmiyorum aslını.

Benim de saatle nabız sensörü bu sabah elime geçti.
Hocam merhaba, hangi nabız saatini aldınız? (link) bu linkteki sensörlerden birini aldıysanız hangisi göğse takılan, hangisi kola takılan anlayamadım.

Hocam merhaba, hangi nabız saatini aldınız? (link) bu linkteki sensörlerden birini aldıysanız hangisi göğse takılan, hangisi kola takılan anlayamadım.
Renk kısmındaki kondlarda;
H6M-B-BK: Göğüs bandı
HW706-38: Optik çalışan kol bandı.

Renk kısmındaki kondlarda;
H6M-B-BK: Göğüs bandı
HW706-38: Optik çalışan kol bandı.
teşekkür ederim. göğüs bandı, kol bandına göre daha sağlam sonuç veriyor sanırım değil mi?

Arkadaşlar km saati için Uygun fiyatlı silikon kılıf gözüne çarpan oldumu baktıklarım vergisi kargo ücreti daha fazlaya geliyor bir anlamı kalmıyor almanın.
Geçen sene edge 830 için silikon kılıf ve yanında gelen iki adet ekran koruyucuyu her şey dahil 155 TL ye almıştım. Eğer ekran ölçüleri uyarsa temin edebilirsiniz. Eğer uymaz ise aynı satıcı üzerinden cihazınıza uygun koruyucu seçebilirsiniz.

(link)

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee
teşekkür ederim. göğüs bandı, kol bandına göre daha sağlam sonuç veriyor sanırım değil mi?
Yani birebir karşılaştırmadım tabi ama kol bandının çalışma mantığı akıllı saatle aynı diye düşünürsek eğer evet göğüs bandı daha stabil sonuçlar veriyor diyebiliriz. Saatin nabız sonuçları grafikte çok keskin iniş çıkışlara sebep olurken göğüs bandında nabız değerinin geçişi daha yumuşak ki gerçek durum da bu olsa gerek.
Tabi hangi saatle hangi göğüs bandını karşılaştırdığınız da önemli.

• Beğen
Tepkiler: TalhaB.
Evet göğüs bandı kol bandına göre daha olumlu sonuçlar veriyor. Kol bandı ani yükselen ve azalan nabızları tam olarak takip edemez. Yüksek yoğunluk gerektren sporlarda kol bandı başarısız oluyor.
Örnek vermek gerekirse hem kol bandı hem göğüs bandı kullandım test amaçlı. Kol bandı belki sürüş sonrasında +/- bir sonuç verse de Z3-Z4 aralığındayken ani nabız yükselmesi ve düşmesinde takibinde başarısız oldu.

Belki çok üst model kol bandlarında işler başkadır orasını bilemem. Benim kullandığım göğüs bandı Dual-HRM.

Benim edindiğim tecrübe en azından böyle.

• Beğen
Tepkiler: TalhaB.
@Mustafa Zeybek aparatı düz taksanız tüm sorunlar çözülmez miydi?

Evet bu ürünün göğüse takılan versiyonunu aldım.

@makaram aparatı doğrudan iptal ettim en iyisi öyle oldu.

Bu arada dünkü kayıtta neden düz çizgi olduğunu farkettim. Tuşları oynarken sürüşü duraklatmışım.

Bu sabah kadans ve hız sensörleri de geldi. Uygulamadan kolayca bağlantılarını yaptım.

Aldığım aksesuarlar:

(link)

(link)

(link)

Son düzenleme:
Görseldeki ürün göğüse takılan model diğeri bileklik gibi zaten. Bende vaktiyle diğer görseldeki seti almıştım ondaki de tip olarak bu şekilde.

Kendi adıma göğüs bandının tek dezavantajı yol bisikleti tipi forma giymediğimde yeri oynarsa düzeltmesi biraz uğraş verici oluyor bazen tam ayarlayamıyorum gülünce yada nefes alıp verirken gevşeyip göbek bölgesine doğru iniyor.

Yanında gelen uzatma aparatına bu şekilde alttan go pro veya fener monte edebilecek imkan var mı hocam

(link) ben bu adaptörü almıştım amazondan alt tarafına genelde lamba takıp kullandım ama aparat ile kamera da bağlanabiliyor. Benzeri ürünler aliexpresste daha geniş yelpazede var.

Dosyalar

• 1682676825977.png
    1682676825977.png
    84,2 KB · Okunma: 20
  • 1682676955178.png
    1682676955178.png
    212,4 KB · Okunma: 21
Geri