Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Igpsport Bsc100s - 200 kullanıcıları kulübü

Kilometre saati eline ulaşan arkadaşlar, saati kullanma fırsatı bulanlar, nasıl km saatlerinden memnunmusunuz (+) ve (-) yönleri, bağlantı gprs durumu gözünüze çarpanlar neler oldu?

Scudo
Bsc200 için Anadolu sahilinde kısa bir GPS datası paylaşayım.
Check out my activity on Strava: (link)

Cihaz bence son derece stabil.

• Beğen
Tepkiler: TalhaB.
Bu cihazla sigma rox 11.1 ((link)) arasında kaldım.

İkisini de yurtdışı yaptığımda fiyat yaklaşık 1x3 katı ama renkli ekran yol gösteriyor falan, bi heveslendim.

Teknik özelliklerini çok anlamamakla birlikte Sigma, düşük bütçeli garmin gibi.
Bsc100 için acaba gps'in sapıtma, hızı yanlış ölçme , başka cihazlardan etkilenme gibi olaylar yaşanır mı, tereddütteyim.
Geçen telefondan stravayı açtım, eve döndüğümde max speed 178.5 kmh yazıyordu. :) Telefon bile sapıtırken bu cihazlar ne derece stabildir, tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim kendi adıma.

İgp'nin kağıt üzerinde uydu bağlantısı daha iyi. Yani en azından daha fazla uydu desteği belirtiyorlar.
Sigmanın renkli ekranı avantaj evet. Ama biraz küçük gelebilir ekran. İgp'nin mobil uygulaması bana göre garmin Express'ten bile iyi. Sigmayı da bir denemek isterdim. Şu an Amazondan çok uyguna alınabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Mazm
Derken renkli ekranlı ve haritalı BSC300'de duyurulmuş.
Yeni serinin yeni üyesi, bekleniyordu zaten.
Şimdilik Japonya fiyatını görebildim sadece 21.000 yen. Aynı sitede BSC200 modeli 11.000 yen, biraz fikir verebiliyor.
Bir türlü ısınamadım bu markaya.
Bu cihazla sigma rox 11.1 ((link)) arasında kaldım.

İkisini de yurtdışı yaptığımda fiyat yaklaşık 1x3 katı ama renkli ekran yol gösteriyor falan, bi heveslendim.

Teknik özelliklerini çok anlamamakla birlikte Sigma, düşük bütçeli garmin gibi.
Bsc100 için acaba gps'in sapıtma, hızı yanlış ölçme , başka cihazlardan etkilenme gibi olaylar yaşanır mı, tereddütteyim.
Geçen telefondan stravayı açtım, eve döndüğümde max speed 178.5 kmh yazıyordu. :) Telefon bile sapıtırken bu cihazlar ne derece stabildir, tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim kendi adıma.

Ben de aynı kararsızlık sonucu Sigma aldım.

• Beğen
Tepkiler: Mazm
Bir türlü ısınamadım bu markaya.

Ben de aynı kararsızlık sonucu Sigma aldım.

Hocam bir inceleme başlığı vs yapsanız, istifade ederiz
İgp'nin kağıt üzerinde uydu bağlantısı daha iyi. Yani en azından daha fazla uydu desteği belirtiyorlar.
Sigmanın renkli ekranı avantaj evet. Ama biraz küçük gelebilir ekran. İgp'nin mobil uygulaması bana göre garmin Express'ten bile iyi. Sigmayı da bir denemek isterdim. Şu an Amazondan çok uyguna alınabiliyor.

Aynen orada yakaladım hocam. Amazon sağolsun, ne kadar da haksız bir rekabet varmış, bir çok şeyin fiyatı geri bastı. :)

Sensörlere geldi. Şimdilik 530 ile deneyeceğim. Bsc yolda. Koşmayıp bisiklet sürebilirsem tabi. (kutusu vs gerçekten güzel ve kaliteli)
(link)

Sensörlere geldi. Şimdilik 530 ile deneyeceğim. Bsc yolda. Koşmayıp bisiklet sürebilirsem tabi. (kutusu vs gerçekten güzel ve kaliteli)
(link)
Ben de bu markanın nabız bandını aldım. Bugün geldi. Test ettim. Çok kaliteli. Ölçümler hatasız. Keşke diyorum hız ve kadans sensörünü de bu marka sipariş etseydim. İgpsport c3 de güzeldir inşallah.

• Beğen
Tepkiler: samet akkaya
Ben de bu markanın nabız bandını aldım. Bugün geldi. Test ettim. Çok kaliteli. Ölçümler hatasız. Keşke diyorum hız ve kadans sensörünü de bu marka sipariş etseydim. İgpsport c3 de güzeldir inşallah.
C3 te aliexpresste en çok satan ve olumlu yorumu olan sensörlerden biri bende onu sipariş verdim. Gümrükte gözüküyor bakalım ne zaman gelecek

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici
Bsc100s modeli benim aldığım fiyattan 100 lira daha uygun şu an. Almayı düşünenlere duyurulur
Screenshot_20230502-191238_AliExpress.jpg
Aliexpress olmasa iade eder tekrar alırdım:) çine geri iadede sıkıntılı olacağından uğraşmaya değmez. Amazon olsaydı kendi iade ederdi zaten o farkı:)

Bsc100s modeli benim aldığım fiyattan 100 lira daha uygun şu an. Almayı düşünenlere duyurulur
303698 dosyayı görüntüle
Aliexpress olmasa iade eder tekrar alırdım:) çine geri iadede sıkıntılı olacağından uğraşmaya değmez. Amazon olsaydı kendi iade ederdi zaten o farkı:)
Yanına bir ütün daha ekleyip sipariş veremiyor muyuz ?
Sadece satın al butonu çıkıyor

Yanına bir ütün daha ekleyip sipariş veremiyor muyuz ?
Sadece satın al butonu çıkıyor

Bu süper fırsat ürünlerinde izin vermiyorlar.
Süper fırsat ürünlerinin avantajı da verginin peşin alınması, kapıda sürprizden koruması.

Cihazdan çok memnun kaldım. Kopma, gecikme ya da başka bir sıkıntı çıkarmadı. Sadece şu da olsa güzel olurdu dediğim bir şey var. Uygulamada sürüş esnasında aldığımız "lap" ları tek tek analiz edemiyoruz. Örneğin tırmanış için bir lap tutup iniş için ikinci bir lap alıyorum ama ikisinin detaylı analizlerini ayrı ayrı göremiyorum. Sadece ortalama verileri ve maksimum verileri gösteriyor. Oysa sürüş kaydının tümünün verilerini çok güzel bir şekilde sunmuşlar.

Cihazdan çok memnun kaldım. Kopma, gecikme ya da başka bir sıkıntı çıkarmadı. Sadece şu da olsa güzel olurdu dediğim bir şey var. Uygulamada sürüş esnasında aldığımız "lap" ları tek tek analiz edemiyoruz. Örneğin tırmanış için bir lap tutup iniş için ikinci bir lap alıyorum ama ikisinin detaylı analizlerini ayrı ayrı göremiyorum. Sadece ortalama verileri ve maksimum verileri gösteriyor. Oysa sürüş kaydının tümünün verilerini çok güzel bir şekilde sunmuşlar.
Kendi uygulaması üzerindeki analizlerle strava üzerindeki analizleri karşılaştıracak olursan hangisi daha iyidir?

@Taha B. Önceki sayfalarda sürüş verilerinin ekran görüntülerini paylaşmıştım. Strava' de premium üyeliğim olmadığı için analizleri aşırı sığ kalıyor. Tabi kocaman bir segment veritabanı olması muhteşem bir şey. Verilere saatin uygulamasından bakıp segmentlere stravadan bakıyorum.

Screenshot_2023-05-03-10-20-12-53_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
Arkadaşlar bu nedir ilk defa böyle bir uyarı görüyorum. Sizdede böyle bir uyarı çıktı mı?

Paketi açıp içine bakacaklar sanırım artık. Sanki bundan önce yoktu. Kaç kere içi açılmış kutu geldi bana .

Bende bu uyarı çıkmadan yerel kargo şirketi teslim edilmiştir uyarısı çıktı ve pttye yönlendiren link çıktı. 1 hafta içinde ulaşır diye düşünüyorum elime

Bende bu uyarı çıkmadan yerel kargo şirketi teslim edilmiştir uyarısı çıktı ve pttye yönlendiren link çıktı. 1 hafta içinde ulaşır diye düşünüyorum elime
Bu sinotrans çok sıkıntılı inanilmaz sikayet var hakkında arkadaş bula bula beni buldu iyimi inşallah sıkıntı çıkarmazlar iki üründe bu gümrükleme şirketine takılmış 🙄

Bu sinotrans çok sıkıntılı inanilmaz sikayet var hakkında arkadaş bula bula beni buldu iyimi inşallah sıkıntı çıkarmazlar iki üründe bu gümrükleme şirketine takılmış 🙄
İnşallah bir sıkıntı çıkmaz ama ulaşmama gibi bir durum olursa siparişi onaylamazsınız bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee
Geri