Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Igpsport Bsc100s - 200 kullanıcıları kulübü

Scudo
1.jpg

Ürünlerim geldi. Sadece 7-8 günde elime ulaşmış olması gerçekten çok şaşırttı. Satıcı gerçekten hızlı kargolamış ancak ürünlerin kutularında ufak ezilmeler pek tabii oluşmuş.
Kurulumunu nasıl yapacağımı tam bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Not: Bsc100s'in içerisinden şarj kablosu çıkmadı ve şarj olarak Type-C destekli olduğunu belirteyim. Buna uygun bir şarj aleti bulundurmanız gerek.

Arkadaşlar, bsc de hız sensörü almaya gerek var mı? tam sensör gibi olmasada sonuçta uydudan alıyor hızı, yürürken bile ölçüyor. Ayrıca bisiklete çıkarken lamba şarjları o şarjı bu şarjı, onu tak bunu tak bence gereksiz. Kadans sensörünü ve nabzı anlarımda, bence nabız harici insanı paronayak yapıyor:) birde bu oto kapanma olayını nasıl yapıyoruz acaba?

Arkadaşlar, bsc de hız sensörü almaya gerek var mı? tam sensör gibi olmasada sonuçta uydudan alıyor hızı, yürürken bile ölçüyor. Ayrıca bisiklete çıkarken lamba şarjları o şarjı bu şarjı, onu tak bunu tak bence gereksiz. Kadans sensörünü ve nabzı anlarımda, bence nabız harici insanı paronayak yapıyor:) birde bu oto kapanma olayını nasıl yapıyoruz acaba?
Yukarıda bir arkadaş denemişti. Veriler hemen hemen aynı olduğunu yazmış ama yinede karar sizin tabi

Sık kullandığınız rotaya bağlı, çok fazla tünel, battı çıktı, yoğun orman içi varsa gerekli belki ama ben sensör olmasına rağmen takmadım hiç. GPS verisi gayet iyi.

Son düzenleme:
Screenshot_2023-06-03-21-36-47-35_6b68062fe87f0f7005e21e292e6414e4.jpg
Arkadaşlar böyle kalıyor neden bağlanmıyor. Cihaz bağlı gözüküyor.

Sorunu çözdüm arkadaşlar ve sensörlerin bağlantısında yaptim sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: AeroKnight
Merhaba arkadaşlar. Bende bcs100s yeni aldım ve ilk defa gps bilgisayar kullanıyorum. Daha önce yanlızca hız, ortalama hız gosreren basit birşey kullanıyordum ve tekerlek ölçülerini girmem gerekiyordu. Bu üründe de tekerlek ölçülerini ve bu gibi veriler girmemiz gerekiyormu?

Merhaba arkadaşlar. Bende bcs100s yeni aldım ve ilk defa gps bilgisayar kullanıyorum. Daha önce yanlızca hız, ortalama hız gosreren basit birşey kullanıyordum ve tekerlek ölçülerini girmem gerekiyordu. Bu üründe de tekerlek ölçülerini ve bu gibi veriler girmemiz gerekiyormu?
Güle güle kullanın. Hayır gerek yok GPS bağlantısı ile ölçüm yapıyor, yalnızca hız sensörü takarsanız bu verileri ister.

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee
Güle güle kullanın. Hayır gerek yok GPS bağlantısı ile ölçüm yapıyor, yalnızca hız sensörü takarsanız bu verileri ister.
Ben hız sensörü bağlantısı yaptım. Otomatik algıladı galiba girmem gereken numara seçiliydi. Yoksa başka bir yere dahami girmemiz gerekiyor saat üzerinden.

@ErzincanLee saat üstünden manuel değer girmeniz lazım. Şu anda varsayılan teker boyutuna göre ölçüyor olması muhtemel.

Bu arada bsc100 için yazılım güncellemesi gelmiş.

Ben hız sensörü bağlantısı yaptım. Otomatik algıladı galiba girmem gereken numara seçiliydi. Yoksa başka bir yere dahami girmemiz gerekiyor saat üzerinden.
Ben aslında tahmin ederek yazdım, yanlış yazmış ta olabilirim çünkü teker devir sayısı ve gps sinyali ile gidilen mesafeden kendi kendini kalibre edebilir. O açıdan değer girmeye de gerek olmayabilir.

• Beğen
@ErzincanLee saat üstünden manuel değer girmeniz lazım. Şu anda varsayılan teker boyutuna göre ölçüyor olması muhtemel.

Bu arada bsc100 için yazılım güncellemesi gelmiş.
Cihaz üzerinden değilde uygulama üzerinden sensörün ayarlarina baktığımda gördüğüm değer benjm jantın için Uygun olan değer seçiliydi, eğer sensör kullanmasaydım dediğiniz olabilir veriyi cihazdan aldığı için girmek gerekebilir ama yinede kontrol edeceğim cevaplarınız için teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar. Bende bcs100s yeni aldım ve ilk defa gps bilgisayar kullanıyorum. Daha önce yanlızca hız, ortalama hız gosreren basit birşey kullanıyordum ve tekerlek ölçülerini girmem gerekiyordu. Bu üründe de tekerlek ölçülerini ve bu gibi veriler girmemiz gerekiyor mu?
Cihaz üzerinden kullandığınız jant ve lastik ölçüsüne göre ayarlayabiliyorsunuz. Mantık olarak gps'ten gittiği yerden takip ediyor olsa da ben lastik boyutlarını da girdim. Daha önce kullanmış olduğum IGS50S ile gelen kitapçıkta ilgili veriler vardı. Görsel olarak ekliyorum.
Ben mtb bisikletimde 29x2.25 kullanıyorum burada 2298'i, yol bisikletinde 700x25c olanda da 2105 olarak girdi yapmıştım.
IMG_20220530_102429.jpg

• Beğen
COOSPO BC107 ve IGPSPORT BSC100 bu iki modelden hangisi sizce arkadaşlar?

Aliexpress üzerinden baktığımda fiyat olarak aralarında büyük bir fark yok gibi, Ama donanımsal olarak yanlış görmediysem GPRS noktasından bsc100s açık ara önde gözüküyor. Batarya süresi olarak ta yine bsc100s önde,diğer özellikleri noktasında gözümden kaçanlar varsa arkadaşlar eklesin, Düz bir mantık yürütme hakkımı kullanmak istiyorum :) Aliexpresste iki cihazında satış miktarına bakarsan arada 10 kat fark görürsün bu bile az çok fikir verir.
İYİ forumlar.

• Beğen
Tepkiler: boras06
COOSPO BC107 ve IGPSPORT BSC100 bu iki modelden hangisi sizce arkadaşlar?

Aliexpressten aldığım bilgilerle şöyle bir tablo çıktı:

1686301597889.png

Ben BSC100 kullanıyorum. BSC100 fiyatı benim aldığım satıcının fiyatı, COOSPO BC107 fiyatı ise bulabildiğim en düşük fiyat. Linkleri aşağıya bırakıyorum:

BSC100: (link)
BC107: (link)

Teşekkürler sipariş verdim, benimde aklıma IGPSPORT yatmıştı ama foruma danışmadan almak içime sinmedi. :)

@ErzincanLee @TalhaB.

• Beğen
Tepkiler: TalhaB.
Geri