Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Igpsport Bsc100s - 200 kullanıcıları kulübü

Cihaz uygulaması cepte açıkken gps in sağ tuşuna uzunca basınca tur kaydediliyor ama cebimde gözükmesi için uygulamada hangi işlemi yapmalıyım? Stravayı tanımladığım için otomatikman yüklemiş ama igpsport uygulamasına anlık yüklemiyor. Ayrıca tek tuşla facebook vs sosyal ağlarda paylaşım tuşunu bulamadım. Acemilik işte :(

Uygulamada bir süre sonra gösteriyor. Başlarda görünmeyince cihazı açıyordum, açıldığında görünüyordu, sonra daha cihaz açılmadan da göründüğüne denk gelmeye başlayınca o işlemi yapmayı bıraktım. Birkaç dakika bekleyince genelde geliyor. Muhtemelen uygulama kendisindeki veriyi listelemiyor, önce sunucuya gönderip sonra tekrar oradaki veriyle listeliyor.

• Beğen
Tepkiler: Bülent Gökmen
Scudo
Arkadaşlar selam, igpsport bsc100s inişte belirli bir yerden sonra irtifa kaydini durduruyor. İnerken pek yol bilgisayarını kurcalamadigim için fark etmemiştim. Ancak stravada kontrol edince her sürüşte meydana geldiğini fark ettim. En kolay çözümü yol bilgisayarı datası yerine strava datası kullanmak ancak başka bir çözümü var mi?

Dosyalar

• Screenshot_20240601_121706.jpg
    Screenshot_20240601_121706.jpg
    23,8 KB · Okunma: 12
Arkadaşlar selam, igpsport bsc100s inişte belirli bir yerden sonra irtifa kaydini durduruyor. İnerken pek yol bilgisayarını kurcalamadigim için fark etmemiştim. Ancak stravada kontrol edince her sürüşte meydana geldiğini fark ettim. En kolay çözümü yol bilgisayarı datası yerine strava datası kullanmak ancak başka bir çözümü var mi?
Cihazınızın f/w yazılımını hiç güncellediniz mi? Güncellemediyseniz bu sizin konuyla ilgili bir güncelleme aldı, onu yapın mutlaka.

Cihazınızın f/w yazılımını hiç güncellediniz mi? Güncellemediyseniz bu sizin konuyla ilgili bir güncelleme aldı, onu yapın mutlaka.
Şu an v1.17 sürümünde gözüküyor hocam. Cihaz evde yani eve geçince bi kontrol edeyim

Igpsportun LW10 diye bir saati var. Garmin saatlere muadil olabilir mi acaba alıp kullanan var mı hiç? Şu an sadece aliexpresste bulabildim. Link: (link)

Kullanmadım ama almanızı önermem. Arkadaki sensör çok basit duruyor düzgün nabız okuyacağını hiç sanmıyorum. Huawei cihazlara yönelin bütçenize istediğiniz özelliklere göre. Huawei Band 9 1450₺'den alınabiliyor. Sizin verdiğiniz linkteki fiyata, kargo ve neredeyse %50 gümrük vergisi eklenince fiyat nereye geliyor bir bakın. O fiyata huawei watch gt4 veya huawei watch fit 3 alınır neredeyse.

düzenleme: altı çizili model ismini hatalı olarak "band" olarak yazmışım, "watch" olarak düzelttim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: TalhaB.
merhaba arkadaşlar

bilmediğim için sormak istedim, BSC100S sadece üniteyi almış bulundum, diğer speed sensörünü almam gerekir miydi

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee
merhaba arkadaşlar

bilmediğim için sormak istedim, BSC100S sadece üniteyi almış bulundum, diğer speed sensörünü almam gerekir miydi

Hız sensörü olmadan da kullanabilirsiniz. Uydudan hızınızı ölçüyor. Kadans ve nabız sensörü değerleri önemli değilse sizin için onları da almasanız cihaz çalışır.

bugün elime ulaştı 100s modeli çince karakterler ile geldi elime epey uğraştım ingilizce karaktere çeviremedim ve ışığı sürekli yanıyor ışık ayarınıda bulamadım yardımcı olursanız çok mutlu olurum

bugün elime ulaştı 100s modeli çince karakterler ile geldi elime epey uğraştım ingilizce karaktere çeviremedim ve ışığı sürekli yanıyor ışık ayarınıda bulamadım yardımcı olursanız çok mutlu olurum

Ekran ışığı otomatik.

Şunlar mı Çince?

1723451147128.png

Yani böyle mi:
1723451271849.png

evet o karakterler çince

Çince versiyonu gelmiş. O modelin ekranı grafik ekran değil, sabit segmentli. Görünen her şey sabit, yakıp söndürülüyor. Paneli değiştirmedikçe yazıların dili değiştirilemez.

• Beğen
Tepkiler: makaram
ben böyle şansa ne diyim şimdi. çin videolarında bile böyle bişey yok gelip bize denk gelene bak. paketin üzerinde bile ingilizce hiç bişey yazmıyor zaten yokda ne bir bilgi var ne bir model farklılığı var 15 gün boşa bekledik. n11 üzerinden 1400 e almıştım iade edicem şimdi. yurtdışından bişey almakta mümkün değil artık. ilginiz için çok teşekkürler.

----

Yani Şu görseli kullanıp bu ürünü nasıl gönderirler akıl alır gibi değil. sabahtan beri uğraşıyorum video video geziyorum onamı yanayım o kadar bekledim onamı yanayım. şimdi 1000 lira fark verip iki tane karakter için başka yerdenmi alayım vay başıma gelenler :)) sundu bisikletten sipariş geçtim uğraşacak risk alacak takatim kalmadı gayrı :)

Dosyalar

• 12232.jpg
    12232.jpg
    102,3 KB · Okunma: 28
Son düzenleme:
Merhabalar, igpsport 50S modeli kullanıyorum.

Hız sensörü aldım, ön jantın göbeğe taktım, cihaz üzerinden bir ayar yapmam gerekiyor mu ?
Tekeri çevirdiğimde hız görülüyor saat üzerinde, ince bir ayarı vs var mı acaba ?
igpsport'un youtube kanalından baktım sadece montaj videosu var, ayar filan göstermiyor da.
Sizlere de bir danışayım dedim :)

Merhabalar, igpsport 50S modeli kullanıyorum.

Hız sensörü aldım, ön jantın göbeğe taktım, cihaz üzerinden bir ayar yapmam gerekiyor mu ?
Tekeri çevirdiğimde hız görülüyor saat üzerinde, ince bir ayarı vs var mı acaba ?
igpsport'un youtube kanalından baktım sadece montaj videosu var, ayar filan göstermiyor da.
Sizlere de bir danışayım dedim :)

Lastik ölçünüzü doğru girdiyseniz sorun yoktur. Ben cihaz telefona bağlı iken sensör eşleştirmesini telefondan yapıyorum daha pratik oluyor. Siz de deneyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Peregrine
Arkadaşlar bc100s kullanıyorum bu sabah yaptığım sürüşü stravaya atmadı yetkiyi kaldırıp tekrar kurdum yine olmuyor uygulamaya herhangi bi güncelleme mi geldi bağlantı sorunu yaşıyorum var mı aynı problemi yaşayan çözüm önerisi olan

Arkadaşlar bc100s kullanıyorum bu sabah yaptığım sürüşü stravaya atmadı yetkiyi kaldırıp tekrar kurdum yine olmuyor uygulamaya herhangi bi güncelleme mi geldi bağlantı sorunu yaşıyorum var mı aynı problemi yaşayan çözüm önerisi olan
Aynı sorun bendede oldu.Bulduğum yanıt şöyle ,

(link)

Umarım en kısa sürede çözülür çözümü bulan arkadaşlar yada hesap bağlantısı düzelen arkadaşlar buraya yazarsa hepimiz bilgilenmiş oluruz

Durumun kemdileri ile ilgili olmadığını Strava ile alakalı olduğunu belirtmişler,Strava sorunu düzeltmek için uğraşıyormuş...

Dosyalar

• Screenshot_2024-08-15-17-53-19-740_com.qiwu.worldwide.ride.jpg
    Screenshot_2024-08-15-17-53-19-740_com.qiwu.worldwide.ride.jpg
    33,8 KB · Okunma: 13
Geri