Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İkinci el ilanların onaylanmaması

Scudo
ikinci el resimli ilan nasıl veriliyor arkadaşlar lütfen açıklayıcı olarak bilgi rica ediyorum sağolun şimdiden.....

Merhabalar;

Forumunuzda yenıyım kuralları herşeyi okudum ve gerekenleri uygulayıp 2.el bölümüne bir konu açtım kask ılanı !
Ama 2 gündür ilanım açılmıyor sebebi nedir ?

teşekkürler ...

İlanı yazarken bir yanlış vardır o sebeple açılmamıştır...

Bir yanlış yoktu hasan bey herşeyi forum kurallarının usulünce yaptım ama ilanım halen açılmadı ?

Sebebi nedir acaba sayın mod'lar ?

@gezgin2

Onay bekleyen size ait herhangi bir ilan görünmüyor tekrar deneyin.

Ticari kar güden satışlar ile toplu satışlara forum dahilinde izin verilmemektedir. İlanınızın onaylanmama sebebi de budur.

sevgili hocalarım acil satmakta olduğum sedona marka bisikletimin ilanı aktive olmadı acill sattığımdan benim için bu sure kısıtlıdır.

Sevgili moderatörlerimden bu konuda benim açmış olduğum ilanla ilgili aktiviteyi gerçekleştirmelerini arz ederim

teşekkürler..

İmzamda bulunan kriterlere uygun bir ilan hazırlayarak tekrar gönderiniz.

Özellikle fotoğrafları bir link vererek değil de, ilanın içerisinde görünür biçimde olduğundan emin olmalısınız. ;)

@Bülent ÖZER

tamam hocam ilgi ve alakanı için teşekkürler. yanlış bişey yaptıysam özür dilerim saygılar.

dün geceden bu yana 3 defa ilan gönderdim bir türlü aktive olmadı..ilkinde büüyk harfle yazdım sanırım..snrakinde resim koymamışım..en sonuncusunda herseyi doğru yaptığımı düşünüyorum..ayrıca bilgilerimde tam..neden aktive edilmediğini anlayamadım...sıcakta bütün gün aktive olacak diye bekliyorum..lütfen yardım edin...

ayrıca zaman açısından sıkıntı yaşıyorum..bir an önce elimdekileri görücüye çıkartmam lazım..ilginiz için şimdiden teşekkürler..

İlanlarınızın 2.el bölüm kurallarına uygun ,eklediğiniz resimlerin görünür olmasına özen gösterin.

Merhaba,
ilan sayfasında yayımlanması için elimdeki bir ürüne ait satış mesajı oluşturdum (kurallara uygun). Ancak günlerdir bu mesajım aktive edilmiyor. Bu alanın 3 moderatörü var. En az birinin müsait olabileceğini düşünüyorum.

İlanlarınızda kurallara uygun olmayan şey ürüne ait resimlerin temsili değil sizin tarafınızdan çekilmiş resimler olmamasıdır.

Bahsettiğim şekilde olursa yayına alınacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER
@Murat Reis

Bilgi için teşekkürler, ancak bu kadar basit bir şey için günlerce beklenmemeli diye düşünüyorum. En azından bir mesaj atılsa iyi olmaz mı? teşekkürler.

@philykia

Forumda 22.000 üye var yoğun zamanlarda özel mesaj ile uyaramayabilirz bence ilan vermeden önce 2.el bölüm kurallarını daha dikkatli okuyunuz.İyi forumlar;)

2. el satış, mtb bölümüne iki parçanın satış ilanını veriyorum ama bir türlü onaylanmıyor. Tam 3 kez ilan verdim ve hiçbiri onaylanmadı. Kuralları gayet iyi okudum ve kurallara uygun bir şekilde verdim ilanımı. Sorun nedir acaba?

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Aksu
Geri