Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İkinci el ilanların onaylanmaması

@ufuk güneş

19.17 de ilan göndermişsiniz 21.07 ilanım niye yayınlanmıyor diye konu açıyorsunuz .Bu gibi durumlarda bölüm modlarına özel mesaj ile ulaşın yanlız biraz sabırlı olun ,yeri geliyor yoğunluğa göre 3-5 saat bekleyenler oluyor onlara haksızlık etmiyormusunuz.Buyrun ilanınız Yanlız büyük harf kullanmaya devam ederseniz bir daha ilanlarınız açılmaz.https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=49028

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan
Scudo
@Bülent ÖZER

Aslında tahmin etmiştim yoğunluk olabilirdi diye ama daha önce bu kadar geciktiğini hatırlamadığım için her ihtimale karşı bi sorayım dedim.

@ufuk güneş

Valla yanlış hatırlıyosunuz ilanınız 5 dakika içinde de açılır 3 saatte de yada hiç açılmaz ilan gönderen arkadaşlar ilanları açılmaz ise serzenişte bulunmadan önce 2.el bölüm kurallarını bir daha okusun, ayırca tekrar hatırlatayım bir daha ilanınızda büyük harf kullanmayınız forum dilinde bağırmak anlamına gelir ve ilanınız açılmaz.

foruma 2. el ilan acamıyorum arkadaslar oğrenmek ıstıyorum yanlıs veya hatalı ılan ıse pm ıle uyarı gelecektır dıyor ama su ana kadar 3-4 defa ılan vermeye calıstım acılmadı ve hıcbır uyarıda alamadım.Acaba bılmıyorum yanlıs mu yapıyorum dedım acılmıs ılanlardan ornek alarak acmaya calıstım ama yıne acamadım ılgılenırsenız sevınırım.

@plamen

30.08.2009 tarihinde bir sedona ilanı göndermişsiniz resim olmadığı için haliye açılmamış. Bence ilan açmadan önce 2.el bölüm kurallarını bir okuyunuz ayrıca ilana nasıl resim eklenir vs gibi herşeyi forumda bir araştırma yaparsanız bulacaksınız ,her yanlış ilan gönderene mesaj gönderemebilirz siz doğru olanı doğru şekilde yapın ilanınız hemen açılacaktır. Bu arada imzama bir göz atınız aradığınız şeyler mevcuttur iyi forumlar.

Birde abi açtığın konunun karşısına bölümün sorumlusna ö.m atarsan daha hızlı yardımcı olurlar.Güzel konularla birlikde olmak dileğiyle..yi forumlar abi..

ondan sonra bırcok ılan gonderdım resım eklemeyı bılıyorum forum kurallarında okudum ornek ılanıda baktım daha onceden onlara gore de ılan gonderdım ama sonuc alamadım :s

@plamen

Ondan başka hiç bir ilan göndermemişsiniz yada bir hata yapıp gönderememişsiniz açtığınız yada gönderdiğiniz tüm ilanlar bunlar.;)

2. el ilan acamıyorum
plamen Bugün 00:07
Gönderen: plamen 2 30 Forum Hakkında Genel Konular

trek 4300d kadro ağırlığı
plamen 14-09-2009 16:02
Gönderen: plamen serisonu 1 65 Kadrolar

masa borusu yardım!!
plamen 14-09-2009 02:24
Gönderen: plamen 0 36 Süspansiyon

Kilitli 18" sedona 781
plamen 30-08-2009 23:15
Gönderen: plamen 0 3 MTB bisiklet-Yedek parça

Lx hidrolik arka fren sorunu ( 1 2)
plamen 02-06-2008 03:05
Gönderen: plamen

satılık 20'' amoeba hussar
plamen 11-05-2008 00:45
Gönderen: plamen 9 286 MTB bisiklet-Yedek parça

bisiklet alıcam yardım ıstıyorum..
plamen

Arkadaşlar foruma üye olalı yaklaşık 1,5 hafta falan oldu. dün 3-4 tane konu açtım ama Moderatör onayından sonra konularınız görüncektir diyo. Hiçbir şekilde konu açamıyorum anlayacağınız. Ne Yapmalıyım?

hangi bölüme açıyorsun ? bazı bölümler mod onayı istiyor ama her bölüm değil demekki moderatör kabul etmemiş konuyu konunun kurallarını oku ona göre yaz yada yap ne yapıcaksan konuya uygun olsunki kabul etsinler

Ali Osman ALPARSLAN,

Satış bölümüne açtığın konular uygun değil.Açtığın konularda Temsili resim+Resimleri link olarak kullanman yasaktır.

Bölüm kurallarını gözden geçir.

• Beğen
Tepkiler: nükleer kedi
abiler allah aşkına biri şu ilan vermeyi bana adım adım anlatsın msn adresimden yusuf-kanat@hotmail.com:mad:

bide şu HKK bantları nerde satılıyo onun hakkındada bilgi verirseniz sevinirim

2. el kısmına gel, ne ilanı vermek istiyorsan oraya gir, yeni konuya bas , ilanını yaz, detaylı fotoları upload et, fiyat belirle, sonra gönder, yarım engeç 1 gün içinde ilanın yayınlanır.

kardeş ben zaten öyle yaptım olmuyor ilanı vereni 2 hafta oldu hala yayınlanmıyor

acaaba sen benim yerime bu ilanı verirmisin veya msnme ekle sen böyle yap de ben yapam sıra sıra anlat dediklerini sıra sıra yapıım lütfen abi

satılık ilanı vermem için ne gerekli bana yardımcı olursanız çok sevinirim . forum siteleri hakkında fazla bilgiye sahip değilm ...

Geri