Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İkinci el ilanların onaylanmaması

Konulara abone olmak en iyisi.Uzun uzun aramaya gerek kalmıyor.Bende yeni fark ettim.

Scudo
benim bildiğim onu yetkililer onayladıktan sonra açılıyor
yada farkında değilsin
profilinden açtıgın konulara bak bulursun

Yaklaşık 4 gün önce 2 el Aksesuar ve Giyim bölümünde yayınlanması için bir ilan gönderdim. Ara sıra bakıyorum her gün sadece bir ya da iki ilan yayınlanıyor. Bu bölümde verilen ilanlarda içerik açısından bir sorun yok ise yayınlanması için belli bir süre beklenmesimi gerekiyor. Mümkünse sadece bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Resimleri 1024x768 olarak değilde 640x480 olarak yüklerseniz ilanınız açılacaktır (2.el forum kurallarında yazar ) ilanı gönder tuşuna basmadan önce mutlaka mesaj ön izleme tuşuna basarak ilanınızın son halini görünüz.;)

İlan fotolarını 640/480'e küçültüp göndereceğim. Teşekkürler.

@Bülent ÖZER

abi kurallar uygun yükledim yine ilnım açılmadı neden acaba sorabilirmiyim
teşekkürler

sebebi nedir acaba yeni bir ilan gönderdim fakat hepsi kilitli yeni gönderdiğimde bütün kurallara uygun fakat hala onaylanmadı acaba forumdamı bir problem var

@Muratcan Boy

ilanınızdaki resimler görünmüyor ya tekrar doğru şekilde yükleyip kopyalayın yada siteyi değiştirin(imzamdaki linki kullanabilirsiniz) Kurallara uygun düzenlenmiş tüm satış ilanları mesaj kirliliği yaratmaması için kilitli olarak açılmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: sadana ve Ozzgurr
İyi günler.

FOX amortisör ilanımdaki 700 tl'lik fiyatı 650 tl' ye indirmek istiyorum.
Bu konudaki yardımınızı rica ederim.

Geri