Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İşe Bisikletle Gidenler

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Toplam katılım
    686
Scudo
@srdrmrs kusura bakma o zaman, ben isimleri karıştırdım 😔

Arkadaşlar esim covid oldu.ondan da ben kaptım.bu virüs bağışıklık sistemi zayıfladığında yakalıyor.muhtemelen cocuklar eve getirdi.gerci çocuklarda Allahtan bir belirti yok..ama taşıyıcı olmaları ihtimaline binaen aynı evdeyiz mecburen..test pozitif çıkınca sizi araıyorlar.sonrasinda eve gelip ilaç veriyorlar..ben de halsizlik var..eşimde biraz öksürük ilaveten halsizlik var.ikimizde 77 doğumuyuz..bağışıklık sistemini sağlam tutmak gerekiyor.7. ve 10. Günü durum kötülemezse atlatıyoruz.. bir müddet ise gidemeyeceğiz katladım koydum bisikleti.usutmeyin o vakit yakalıyor..

Arkadaşlar esim covid oldu.ondan da ben kaptım.bu virüs bağışıklık sistemi zayıfladığında yakalıyor.muhtemelen cocuklar eve getirdi.gerci çocuklarda Allahtan bir belirti yok..ama taşıyıcı olmaları ihtimaline binaen aynı evdeyiz mecburen..test pozitif çıkınca sizi araıyorlar.sonrasinda eve gelip ilaç veriyorlar..ben de halsizlik var..eşimde biraz öksürük ilaveten halsizlik var.ikimizde 77 doğumuyuz..bağışıklık sistemini sağlam tutmak gerekiyor.7. ve 10. Günü durum kötülemezse atlatıyoruz.. bir müddet ise gidemeyeceğiz katladım koydum bisikleti.usutmeyin o vakit yakalıyor..
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin. Haklısın geçiş mevsimi dikkatli olmak lazım.

Geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda atlatırsınız.

Son zamanlarda Netflix te izlediğim belgeselden sonra işe bisiklet ile gidip gelirken buff ile ağzımı ve burnumu örtüyorum. Arabaların egzosundan çıkan karbonmonoksit ve NOX Azot oksit sağlık için çok tehlikeli olduğunu öğrendim.Malum yollarda gidip gelirken maruz kalıyoruz.
Belgeselin ismini paylaşabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: erman35
@Esat geçmiş olsun Allah şifa versin.
Çocuklara nereden bulaşmıştır tahminen
@enç Gayet iyi bence ortalamanız yüksek geldi bana çok trafik yok yolda müsait galiba ama emniyeti elden bırakmayın yine de

Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere.
Elektrikli yol bisikleti ile işe gitmek sizce işe bisikletle gitmekten sayılır mı? Yorumlarınızı merak ediyorum. :harika:
Ben şahsen gitmeye basladim. Çok ta memnunum. İşe giderken pedalsiz ve terlemeden gidip dönüşte yükleniyorum pedala 👍😁

Dosyalar

• IMG_20201023_183351.jpg
    IMG_20201023_183351.jpg
    3,1 MB · Okunma: 49
  • IMG_20201023_170317.jpg
    IMG_20201023_170317.jpg
    3,2 MB · Okunma: 52
çarşamba gününden beri artık işe bisikletle gidenler camiasına bende katıldım iş yerimin yerinin değişmesi sonucunda işe bisikletle gitme kararı aldım genelde gece sakin tenha saatlere geliyor bu gidiş geliş aksamları calıstıgım için özellikle eve dönüş sırasında sokaklarda kimse olmaması gayet eglenceli oluyor malum yol bisikleti oldugundan havalar izin verdiginde gidicem ayrıca ekonomi saglamıs oluyorum

@erman35 hastalığımla ilgili mesajımıa beğen tepkisi veren Geçmiş olsun diyen Tüm arkadaşlara Çok teşekkür ederim Allah sizleri korusun. Insanın başına gelmedikçe anlamıyor özellikle öksürük koku ve tat kaybı ve hayatı çekilmez kılıyor. şimdi bize muhtemelen yazlıkta çocukların arkadaşından geçti. yani şöyle çocuklar bakkala giriyor çıkıyor.Efendim dondurmacıya giriyor çıkıyor ve bunlar virusu kapsalarda bağışıklık sistemi kuvvetli oldukları için herhangi bir semptom vermiyorlar.Mesela bir tanıdığım kuaför çocuk 22 yaşında.akrabam temaslı diye ısrar etti git test ol diye.çocukta hiçbir belirti yok gitti test oldu.covid çıktı. çocuklarda böyle viruslu olduklarini fark etmiyorlar.

@Esatesat hocam geçmiş olsun. Umarım siz de hafif atlatır bir an önce negatifi görürsünüz.

Doktor değilim ama bu süreçte öğrendiğimiz bir şeyi dile getirmek isterim, çocukların bağışıklığı daha güçlü olduğu için değil daha sağlıklı akciğerlere sahip oldukları için Covid-19'a karşı daha güçlüler (diyor uzmanlar)

@Kuzey Ege Kirli Para ,1.sezon 1.bölüm . Sert NOx . Bisiklet bireyin yolda giderken ne kadat karbonmonoksit gazına kalacağını hesaplıyorlar. Belgesel genelinde Volswagen firmasının yaptığı yolsuzluktan bahsediyor.

@Muhammet korona virüs bizim iş yerinde ilk yayılmaya başladığından itibaren yaklaşık 50 kişiye virüs bulaştı. Virüs bulaşan kişilerin ~45 kişisi sigara içmiyor. Senin verdiğin örnekle tezat bir durum

Sistemi, gidişi yalnızca bisikletle olan ve dönüşü toplu taşıma ile birleştirmeli olmak üzere değiştirerek #işebisikletle aktivitelerime yeniden başladım. İnşallah devam ettirebilirim. Herkese hayırlı işler ve iyi haftalar dilerim.

(link)

Dosyalar

• WUeo21pKV35UMZm0sh8cQi8RBFMLq0em563ul1Hip9o-1536x2048.jpg
    WUeo21pKV35UMZm0sh8cQi8RBFMLq0em563ul1Hip9o-1536x2048.jpg
    262,3 KB · Okunma: 39
Geri