İstanbul'da bisiklet tamircisi

B

BF Okuru

Misafir
Demek ki,oldukta güleryüzlü ve iş ehli bir mekana gideceğiz. Çok teşekkür ederim. Peki orada aradığımız çeşitli malzemeyi de bulabilir miyiz? Yoksa illa Eminönü'ne gitmek gerekir mi?

Scudo

Mahsus Mahal

Daimi Üye
Tepki
94
İsim
Aydın Bez
Bisiklet
Specialized
Erdem bey merhaba. Drama Köprüsüne gelmeden önceki arasokakta nice bisikletçi vardı, duman oldu. Eda Bisiklet yine
Eskisi gibi, Erdal ve Erkan usta bakım onarım vs. hakkıyla yapar.

can coskun

Üye
Tepki
11
bostancı lunaparkından yukarı bostancı koprusune dogru cıkarken sag tarafınızda kaçkar bısıklet var..
guleryuzlu hızmet
işinin eğli arkadaşlar ve aradıgınız herturlu aksesuarı bulabılecegınız bır magazadır..
şahsen ben cok memnunum..
arkadaşların tavsıye ettiği tandem bisikletten bisikletimi aldım ben..
şahsen ilgi ve alakadan pek memnun kalmadım..

B

BF Okuru

Misafir
@Aydın Bez
Aydın Bey merhaba,
Öncelikle ilgiliz ve yardımınız için çok teşekkür ederim. Aslına bakarsanız insan çocukluğundaki şeyleri değiştirmek istemiyor. Ama gerek baba mesleği gerek kendi mesleğim gereği ne zamandır İstanbul dışındaydım ve neyin eskisi gibi kalıp kalmadığını bilemiyor insan.
Umarım dediğiniz gibi değişen bir şey yoktur. Çok sağolun.

Orodyn

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar aynı sorunu ben de yaşıyorum. Metin Bisiklet dışında İstanbul Avrupa yakasında işin ustası bir servise yönlendirirseniz sevinirim.

Tepki
1
Bisiklet
Ghost
@Bulentt

sana uzak kalır ama sakarya ömerim bisiklet işin erbabı bu arada lastik basıncının fazla olması ön grup için değil arka grup için iyidir sürüş rahatlığı sağlar
zarar değil

B

BF Okuru

Misafir
Arkadaşlar arka lastikte az S çizme olayı var ve genel bir bakım yaptırmak istiyorum zamanım olmadığı için de haftasonu gidebileceğim sadece. Kendim hiçbir şeyini yapamam yapsam da kesin parçalarım tam parçalarım bisikleti ne bilim tekerlerklere baksın zincire baksın akla gelebilecek her yerşne baksın istiyorum tamirci bisikletim Salcano NG 650 şimdiden teşekkürler...:rolleyes:

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
kardeşim eğer görünürde bisikletçi yoksa 10 tane bisikletçi önerecekler sana 8-9'u kapanmış olacak ama o 1 tanesi öyle gıcık yerde olacakki ararken canın çıkacak sonra aaa ne kadar kolaybir yerdeymiş diyeceksin kaçkere yaşadım bunu

Tepki
31
Bisiklet
Kron
Alibeyköy'de PTT'nin bulunduğu sokakta (mezarlığın yanından geçen sokak) Bülent abi (Şen Bisiklet) var. Mısır çevresindeki esnafa sormanız yeterli olur diye düşünüyorum

B

BF Okuru

Misafir
@Bedirhan Yorulmaz
sağol kardeşim bugün işim çıkmazsa bi bakıcam

Tepki
21
Bisiklet
Sedona
Isparta'da jant akordu yaptırabileceğim düzgün bir bisiklet tamircisi önerebilir misiniz. Teşekkürler...

Sercanti

Üye
Tepki
7
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
Küçükçekmece de tepeüstü cennet civarı tamirci önerebileceğiniz bir yer var mı ?

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Denemekten başka çare yok,tavsiye gelmezse dışardan gözüne kestirdiğin, içindeki sesin önerdiği birine yaptır,zamanla tanırsın,öğrenirsin ve seçersin ve sonra kendin yapmaya kadar gider.biraz da konuşmalarından bir şeyler çıkarmaya bak,uyanık ol yani..

Murat Ozgul

Aktif Üye
Tepki
17
Bisiklet
Carraro
Slm arkadaşlar İstanbul Fatih Çarşambada bir bisiklet tamircisi olduğunu duydum ve bisiklete çocuğu gibi bakım yapıyormuş :D Bu bisiklet tamircisini kullanan adres ve telefonunu bilen arkadaşlar var mı?

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
DadaŞ bİsİklet - murat bayrali
adres : Kocadede mah. BeyceĞİz cad. No: 31 ÇarŞamba
tel : 0212 521 75 42

Tepki
1
İki hafta kadar önce bisikletimi aldım. Uzun zamandır bisiklet kullanmadığım için kullanırken biraz tedirginim tabi(özellikle trafikte) Fındıkzade'de oturuyorum. Kısacası çapa fındıkzade fatih vs civarındaki arkadaşlarla beraber turlayabiliriz.

Tepki
2
Bisiklet
Sedona
Merhaba Hoş geldin...Bende senin gibi yeniyim ama takip edebildiğim kadarıyla arkadaşlar o çevrede...bol pedallamalar

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.989
Öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Tedirgin olmaya hiç gerek yok. Beni araçlardan ziyade yayalar korkutuyor. Kör noktalardan aniden yola fırlayan yayalar, ya da yolun ortasında durup sizi gördüğü halde inatla çekilmeyen (siz nasılsa yanından geçersiniz diye düşünen) yayalar, karşıdan karşıya geçerken önüne arkasına sağına soluna bakmayan yayalar..

Ben de genelde ya Florya sahil tarafına, ya Bakırköy sahiline, ya da yine sahilden Eminönü istikametine, oradan da Beyazıt-Çapa-Topkapı istikametine doğru sürüyorum. Bazen Haliç'e ya da Emirgan tarafına gittiğim de oluyor (gerçi havalar da ısındığına göre Emirgan istikameti daha cazip artık). Rotalar uyarsa bu tip kısa-uzun turlar düzenleyebiliriz.

Bu arada herkese yaptığım klasik uyarıyı size de yapayım: Kask şart. Kask almadıysanız ilk aksesuarınız kask olsun. Kask sizi koruduğu gibi, trafikte de saygınlık kazandırıyor (tuhaf ama gerçekten böyle). Kasklı sürüşlerimde, kasksız sürüşlerime nazaran, araç sürücülerinin bariz biçimde saygı duyduklarını ve daha dikkatli olduklarını fark ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan BİROL