Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İzmir

O köprüye ben de iş çıkış saati denk geldim geçen akşam açıkçası 2 kere döndüm sonra devam ettim. Servisler işi bozuyor. Bisiklet yolundan çıkmadan sasalı yoluna çıkana kadar devam edip oradan sanayiye dönebilirsiniz. Trafik daha rahattır. Otoban bağlantısı daha hafif oraya göre.

Bayram sonrası gurup sürüşlere katılmalı izmirde artık. Hep tek hep yek nereye kadar 😀

Hocam bahsettiğiniz güzergah, bisiklet yolunu takip edip Ahmet Priştina Bulvarına gelince ordan sağa sanayiye dönmek di mi? O yolda çok tır kamyon geçmiyor mu daha korkutucu geldi bana :D

Dosyalar

• Screen Shot 2022-07-05 at 21.34.16.png
    Screen Shot 2022-07-05 at 21.34.16.png
    360 KB · Okunma: 18
Scudo
Hocam bahsettiğiniz güzergah, bisiklet yolunu takip edip Ahmet Priştina Bulvarına gelince ordan sağa sanayiye dönmek di mi? O yolda çok tır kamyon geçmiyor mu daha korkutucu geldi bana :D
Ben bir süredir o taraflardayım ama gördüğüm oradaki trafik daha rahat sanayi içine göre. Tabii ki vakti olana. Yoksa mesafe iyi uzuyor

Ben bir süredir o taraflardayım ama gördüğüm oradaki trafik daha rahat sanayi içine göre. Tabii ki vakti olana. Yoksa mesafe iyi uzuyor
Evet hocam ya mesafe baya uzuyor ama daha güvenliyse de yolu uzatmaya değer, çıkış vaktimi ona göre ayarlarım.
En iyisi en güvenli güzergahı deneye deneye bulmak sanırım bi gün birini bi gün diğerini deneyeyim trafikte çok acemiyim umarım sağ salim gider gelirim :D

Defalarca okudum ama benim mallığım, anlayamadım.
Yalnız değilsin bende anlamadım.
Forum kurallarınada toplum kurallarınada uymayan farklı eğilimde et mi balık mı belli olmayan hasta biriydi
Şöyle anladım,grup sürüşüne katıldınız,hasta ruhlu biri sizi rahatsız etmiş ama ne şekil anlayamadım,sizden faydalanmaya çalışmış galiba,profilinizde erkek olduğunuzu gördüm acaba sizi rahatsız eden bir hanımmıydı? size asıldı galiba,''20 hız titreşimli içten yanmalı sele'' bu tabiri çözemedim,bildim bileli bisiklet sürerim ama bu cümleyi çözebilmem için yaşadıklarınıza birebir tanık olmak gerektiğini düşünüyorum,bende sınıfta kaldım:acpsnr:

Yalnız değilsin bende anlamadım.

Şöyle anladım,grup sürüşüne katıldınız,hasta ruhlu biri sizi rahatsız etmiş ama ne şekil anlayamadım,sizden faydalanmaya çalışmış galiba,profilinizde erkek olduğunuzu gördüm acaba sizi rahatsız eden bir hanımmıydı? size asıldı galiba,''20 hız titreşimli içten yanmalı sele'' bu tabiri çözemedim,bildim bileli bisiklet sürerim ama bu cümleyi çözebilmem için yaşadıklarınıza birebir tanık olmak gerektiğini düşünüyorum,bende sınıfta kaldım:acpsnr:

Danaya girer gibi herkes yazılan mesaja girip ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Çözen olursa güzel haberleri bekliyoruz

• Beğen
Tepkiler: Snr U ve ugurus
Danaya girer gibi herkes yazılan mesaja girip ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Çözen olursa güzel haberleri bekliyoruz
Konu İzmir diye ilgimi çekti,yoksa "titreşimli içten yanmalı seleyi" merak ettigimden degil😎bizde bekliyoruz bakalım.

Konu İzmir diye ilgimi çekti,yoksa "titreşimli içten yanmalı seleyi" merak ettigimden degil😎bizde bekliyoruz bakalım.

Doğrusu hem titreşimli hem de içten yanmalıysa sıkıntı büyük gibi geldi bana. Tabii net bir açıklama olmadan doğrusunu asla öğrenemeyeceğiz. Bu iş İzmir Büyükşehir Belediyesine kadar gidecek gibi görünüyor

Estağfurullah

Forum kurallarınada toplum kurallarınada uymayan farklı eğilimde et mi balık mı belli olmayan hasta biriydi diyebileceğim...
Kusura bakmayın yine anlayamadım.
Tahmin yürütmem gerekirse siz birinden huylanmışsınız.😅

• Hahaha
Tepkiler: seko35.50
İzmir'in Dağlarında Çiçekler Açar.

Ne zaman söylenecek baba yiğıtler?

Forum kurallarına uyalım dedik.

Uymayada dikkat ediyorum.

Everyday carry (EDC) bisikletimde sadece su taşıyorum. Birde o dedim.

Mesajım silindi.

Değerli paylaşımları okumaya devam ederim.

İzmir'in Dağlarında Çiçekler Açar.

Ne zaman söylenecek baba yiğıtler?

Forum kurallarına uyalım dedik.

Uymayada dikkat ediyorum.

Everyday carry (EDC) bisikletimde sadece su taşıyorum. Birde o dedim.

Mesajım silindi.

Değerli paylaşımları okumaya devam ederim.

Az dur daha önceki mesajı çözemedik. Üst üste bulmaca salma ortama

oooooo osbeşbuçuk klanı rahatsız olmuş....
Ari ırk klavye başında...
Katlanıırlar ama susmazlar.

İzmir düşmanı asla değilim.

keko35.50 seninle İstanbul'a dönmeden önce grup sürüşüne katılmak isterim.
keko kim? kendin kaşınıyon sonrada söylediklerini çözemedik diye saçma saçma ithamlarda bulunuyorsun,titreşimler falan fantezi dünyan baya bi genişmiş ama,İzmir'in kültürel yapısı seni bozar koçum hadi yürü git ötede kumda oyna! ne olduğun ne yaşadığın neyin kafasında olduğun belli değil birde ahkam kesiyorsun.

• Beğen
Tepkiler: Tutmosis89
Sen yazdıklarını daha çok değiştirirsin.
lk halide kayıtlı.

Okuyan anlar.

Yazarmısınız burjuvamız....:komik:

Sizi gidi Güzel İzmir düşmanları sizi...
İzmirimize en büyük düşmanlığı bu gibi korkaklar yapıyor.
100 metre bir çarsınız 1000 metre bir sahiliniz var.

Ötekileştirmek istediğiniz İzmir sizi ............... boğar..
hadi koçum naşş kumdan kale yap sen:komik::komik:

Katlayıp eline veririm içten yanmalı ve titreşimli bir şekilde yan gidersin
Bu densiz tipler hep geldi ve sessizce burayı terk etti kardeşim,bak gör bir süre sonra foruma girmemeye başlayacak ve en sonunda hiç girmeyecek,bu hep böyle olmuştur,o yüzden neüdüğü belirsiz modele artık cevap vermek bile zaman kaybı.
işin ilginci konu buraya nasıl geldi anlamadım,herif kalktı birinden muzdarip olduğunu anlaşılması güç bir dille yazdı,bizde tam anlayamadık (sırf ben değil) biraz daha izahat istedik adam sonra aptalca ithamlarda bulunmaya başladı,hayır derdini söylese İzmir'deki bütün gruplarla sürüşüm oldu bir çoğunu tanırım,en azından problemini paylaşsaydı gereken kişileri uyarır,düzeltilmesi gereken şeyleri yapardık,olayımız neydi bisiklet süren herkesin huzurunu keyfini kaçıracak bir şey varsa elimizden geldiğince müdahele edebilmek,en azından grup başkanını uyarmak.Neyse en kaba tabirle salla:ckkmk:

Bu densiz tipler hep geldi ve sessizce burayı terk etti kardeşim,bak gör bir süre sonra foruma girmemeye başlayacak ve en sonunda hiç girmeyecek,bu hep böyle olmuştur,o yüzden neüdüğü belirsiz modele artık cevap vermek bile zaman kaybı.
işin ilginci konu buraya nasıl geldi anlamadım,herif kalktı birinden muzdarip olduğunu anlaşılması güç bir dille yazdı,bizde tam anlayamadık (sırf ben değil) biraz daha izahat istedik adam sonra aptalca ithamlarda bulunmaya başladı,hayır derdini söylese İzmir'deki bütün gruplarla sürüşüm oldu bir çoğunu tanırım,en azından problemini paylaşsaydı gereken kişileri uyarır,düzeltilmesi gereken şeyleri yapardık,olayımız neydi bisiklet süren herkesin huzurunu keyfini kaçıracak bir şey varsa elimizden geldiğince müdahele edebilmek,en azından grup başkanını uyarmak.Neyse en kaba tabirle salla:ckkmk:

Hem ne yazdığını anlayan yok hem de olayın buraya nasıl geldiğini de anlayan yok. Ucuz ve dandik bir trol denemesinden başka bir şey değil. İnsanın sinirlerini zıplatıyor böyle tipler. Aslında doğru diyorsun en güzeli içten yanmalı vibrasyonlu vs'li sallamak 😃 😃

Bu adalet mi şindi?

Benim yazdıklarımı silin.

Karşıyakamızın kültürlü elit, bazı forumdaşlarının, kendilerini ne güzel ifade ettikleri paylaşımlarını bırakın...

Eilimize kucağımıza vermiş, sayın yönetimde uyarıyı.
Katlayıp eline veririm içten yanmalı ve titreşimli bir şekilde yan gidersin

Sen versen versen anca öpücük verirsin.

Lütfen forum kurallarına uyunuz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Manisa'dan Selçuk Pamucak sahiline gideceğim tura katılmak isteyenler instagram dan ulaşabilirsiniz. ig mhmtydnnn

Foruma üye olalım dedik belki birileri ile tanışırız turlara falan çıkarız diye kaosa düştük. :D

Belirli bir kesimin düşüncesine Kaotik Ortama takılmayın.

İyilik ve kötülük toprağa düşen tohum gibidir, mutlaka yeşerir. Onu biçmek ekene nasip olur.

Benim forumda verdiğim mesajı eşi okuyup anladı.

Hayırlara vesile olsun diyelim.

Hunharca pedallamaya devam edelim. :snzdglsn:

Densiz tiplerede,
Dinsiz tiplerede saygı gösterebiliriz.

Su akar yolunu bulur.

Forumun kuruluş amacı ortak,

Tedavisi olmayan iki teker sevdamız.

Çoookk emek verilmiş.

Takdir ediniz....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Geri