Kadro boyu

Tepki
0
Bisiklet
Giant
Bisiklet macerasına yeni başladım boyum 180cm M (19 inch) giant escape 2 bisiklet aldım. Satıcı tavsiyesi ile alırken kadro üst borusunu bacaklarım arasına alıp boşluğa bakarak karar verdim. boşluk 1cm var yok bu kadro boyu benim için uygunmu yoksa hata mı yaptım. Vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Scudo

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.168
Bisiklet
Specialized
Bisiklet dünyasına ve foruma hoşgeldiniz.

(link)
Kadro boyu uygun; Giant, 1.80 boy için M boy kadro öneriyor.

Tepki
0
Bisiklet
Giant
Paylaşımınız için çok teşekkür ederim nokta atışı aradığım cevap kafam rahatladı

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
hepsiburada.com dan astro 270 sv almak istiyorum ama sadece 18 inch kadro seçeneği var ve benim boyum 1,69 sizce ne yapmalıyım alırsam ilerde ciddi bir sıkıntı yaşar mıyım sürüş esnasında?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.411
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Eray I
18" kadro 1,69cm boy icin büyük. Nasil boyunuza uygun diyebiliyorsunuz. En fazla 16" olabilir ama fazlasi cok büyük gelir.

Tyler

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Eray I
Bisiklet
Merida
@murat cömez

boyunuza uygun demedim, boyunuza uygun kadro alın! Büyük olduğunu bildiğim için öyle diyorum.

Mert Yavuz

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
İyi Akşamlar arkadaşlar, ben bisiklet alacağım fakat kadrosu 16'' benim boyum 1.70 cm sizce uygun mudur? Yoksa altımda bebe bisikleti gibi mi kalır? Yardımınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B

BF Okuru

Misafir
Sorduğunuz sorunun cevabı alacağınız bisikletin sınıfına göre değişir.

yol / dağ/ hibrit (melez dağ) / Cyclocross (melez yol) / dirt bike / ...........

Mert Yavuz

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Hocam carraro 419 alacağım

Tepki
1.387
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Katlanır
16" uygun olur. Ama neden MTB alıyorsunuz?

(link)

Mert Yavuz

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Dağ bayır inebilmek biraz da aksiyon için önceliğim MTB oldu. Cevabınız için teşekkür ederim Adem bey

• Beğen
Tepkiler: Robert Knepper
Tepki
1.387
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Katlanır
2.el donanımı yüksek iyi bir MTB alın bence. 419 giriş seviyesinde ama kötü olduğu anlamına gelmiyor elbette.
Hidrolik fren ve havalı maşa çok rahat ettirir dağda. V-Fren kötüdür yağmurda ve çamurda.!

Mert Yavuz

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Önceliğimi 419'a vermemin sebebi kadrosu beni cezbetti ve bütçemi de düşünerek bu yönde karar kıldım. Tabi ki ilerleyen zamanlarda ve şartlar el verdiğinde güzel bir bisiklet almak isterim.

• Beğen
Tepkiler: Robert Knepper
Tepki
0
Herkese selamlar.Salcano xrs040 sora alacağım ama kadro boyları arasında kararsız kaldım.Boyum 178 cm bacak içi boyum 88 cm, bacaklarım boyuma göre uzun olduğu için üst gövdem biraz kısa sanırsam.(link) Bu siteden ölçtüğüm zaman sonuç bu çıkıyor.Sizce 54 cm kadro mu 57 cm kadro mu ? eğer 57 cm kadro alırsam gövdem gidona kısa kalmaz mı ?

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.676
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Aslında biraz arafta kalmış bulunmaktayım ama bence 56 - 58 kadro boyu size uygundur diye düşünüyorum. 54 küçük gelecektir bence ama 56 ile 58 olabilir düşüncesindeyim. sele borusundan ideal sınırlardaki ayarlamalarla size uygun hale gelebilecek kadro boyları bu ikisi.

• Beğen
Tepkiler: ufuk şimşek
Tepki
2
Bisiklet
Carraro
yeni bir dağ bisikleti almaya karar verdim ve siparişi verdim yalnız sipariş 18 inç olarak verilmiş. satıcı bisikletin 29 inç janta sahip olduğundan dolayı uygun olacağını bir problem olmayacağını söyledi ama yine de benim içime bir kurt düştü. boyum 187 boyunda sizce bana 29 jantlı bir bisiklette 18 kadro yeter mi yoksa bunu 20 mi yapmalıyım yardımlarınız için teşekkür ederim