Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kağıthane

Scudo
herkese merhaba. hoşgeldin ibrahim.ben de yeni yeni keşfediyorum forumu. konudan anlasildigi uzere daha yepyeniyim:) bir hafta olmadi daha. askerden yeni gelmis ve bundan sonraki yasaminda bisikleti hayatindan hic cikarmak istemeyen birisi olarak bisikletci lisansı almak istiyorum. neler yapmam gerekiyor ? bu lisansın yarislara katilmak haricinde bir bisikletciye ne gibi faydalari olur ?

yanlış anlaşılmasın. profesyonel değilim. amatör olarak bisiklete biniyorum. ancak uzun yol gezilerinde geçiş izinleri için, belki bisiklet derneklerine üyeliklerde gerekli olabilir mi? aydınlatırsanız sevinirim.
herkese bol pedallı günler...

selm arkadaşlar ben osman istanbul'da gültepe semtinde oturuyorum ...
Yaşım 19 bende sizler gibi macera sever biisklet tutkunuyum

saygılar ...!!!

hoşgeldin osman kardeş

aradıın herşey burda hiç sıkılmadan dolaşabilecein tek site:D

• Beğen
Tepkiler: özlü
eyvallah arkadaşlar hoşbulduk. umarım birlikte turlayacak arkadaşlar bulurum

hoş geldin foruma kron xc2000 alarak cok iyi yapmıssın bendede xc2000 var ve cok memnunum

kron kardeşliği :D :D

gel ne olursan ol yine gel aramıza hoş geldin her konuda bilgimiz çerçevesinde yardımcı olmaya çalışırız

seyyahi bu konuya msj yazmam biraz geç oldu ama zaten biz yüzyüzede olsa tanışmıştık ama olsun adettendir aramıza hoşgeldin... burada sezon bitti gibi bişi ama seninle seneye inş. yıldız parkında teknik çalışırız..

abi valla okul ist dışında olunca haliyle kışın çok nadir biniyorum...seneye bedne gısgıcır olursam teknik çalışırız bolbol sende kib

osman kardeş aramıza hoş geldin iyi vakit geçirmeni dilerim

Geri