Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Kağıthane

kazasız sürüşler dilerim. güzel bir tercih yapmışsın. ekipmanını tamamlayıp en kısa sürede seni de aramızda görmek isteriz.

• Beğen
Tepkiler: DoğanKaya
Scudo
Çok teşekkürler arkadaşlar.Bende cümlemize kazasız belasız sürüşler dilerim.
Aldığım yerde uygun bir kask olmadığı için üzgünümki alamadım.Ancak eldiven ve birkaç gerekli gördüğüm şeyleri aldım.

Yalnız bir iki tur attım hemen kesildim :( Epey ham olmalıyım.En kısa sürede kask ta alıp hamlığımı atmaya çalışacağım.

Herkese merhaba.Bende kağıthanedeyim.Ama üzgünümki bir bisikletim yok.Yaz tatillerinde kiralayarak o zevki tadıyorum.Bir gün edinirsem muhakkak katılacağım size.Olmadı bisikletinize bir arka oturmalık yaptırırsınız :D

@Yasemin Sebat

Her zaman bekleriz.
En kısa sürede bisiklet edinmen ve keyifli gezilerimize katılman dileklerimle.

Olmadı oturmalık yaptırırız..:):)

• Beğen
Tepkiler: gökhan aksoy
kağıthane den slm lar hafta sonu her zaman hınnırının

slm lar dostlar eski bir bisiklet sürücüsü olarak aranıza katılmak tan onur duyarım kağıthaneden baya bi lkalabalık olduk sanırım gezi turlarınızı bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: burakb
evet yakın bölgede 8-10 kişi olduk. hafta içi akşamları genelde sahile iniyoruz. müsait olduğun akşamlar bekleriz.

evet bir gün pedalşörler uçalım bence ne bekliyoruz abilerden cevap bekliyorum.

tabiki ama akşamları söz veremem ama hafta sonu kesinlikle evet derim kemerburgaz saray yolu muhteşem arkadaşlar uzun bir parkur mükemmel tavsiye ederim size katılmak güzel olur hafta sonu ggezilerinizi bekliyor olacam

• Beğen
Tepkiler: burakb
gezi ve turlar bölümünü incele. turlara oradan katılabilirsin. bizde genelde o turlara katılıyoruz. özellikle DAYİG düzenlediği turlar.

Merhaba arkadaslar. yeni katildim. mecidiyekoy'denim. bundan sonraki bulusmalariniza ben de katilmak isterim.
selamlar.

• Beğen
Tepkiler: gökhan aksoy
merhabalar hafta sonu tturlarımız vardı. artık ramazan yaklaştığı için gündüz turları yapamayacağız. ama forumda düzenleyecek arkadaşlar var. ama iftardan sonra turlarımız olacaktır. forumdan takip edebilirsiniz.

arkadaşlar bende seyran tepedeyim bi araya gelsek fena olmaz derim

iletişim bilgilerini öm olarak bana gönderirsen irtibata geçebiliriz.

Geri